italya nakliye

İtalya'ya kara ve denizyolu nakliye çalışmaları yapmakta olan firmamız 20 yılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe varlığını sürdürmektedir. Türkiye İtalya arasında ihracat ve ithalat yük taşımalarında kullandığımız araçlarımız yüksek modelli tırlardan oluşmakta, mevcut araçlarımızın tamamı taşımaları CMR sigortası kapsamında gerçekleştirmektedir.

İtalya nakliye faaliyetlerimiz ihracat ve ithalat taşımalarının yanı sıra İtalya'dan Asya ve Orta doğu ülkelerine Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke kapsamında yük taşımacılığında da çalışmalarımız mevcuttur. Hem italya'da hem varış yapılan ülkelerin tamamında iş ortaklığı ve iş birliği yaptığımız acentelerimiz vasıtası ile yaptığımız nakliye işlerini sorunsuz problemsiz bir şekilde tamamlamaktayız.

İtalya-İran, İtalya-Irak, İtalya-Gürcistan arası destinasyonlarda nakliye çalışmalarımız standart tenteli tırlar, frigo kasa tırlar, açık dorse araçlar ve gabari dışı ağır nakliyat araçlarımızı kullanmaktayız. Modern yapıya sahip araç filomuzda bulunan tırlar Türk ve İtalyan plakalı araçlardan oluşmaktadır.

İtalya'ya kara yolu nakliyesinden ziyade roro bağlantılı denizyolu çalışmalarımız ağırlık kazanmıştır. Mersin veya Pendik limanlarından hareket eden roro gemilerine binen tırlarımız İtalya'nın Trieste limanına iniş yapmaktadır. Bu araçlarımız sadece İtalya özelinde değil Avrupa'nın tamamına seferler yapmaktadır.

Komple tır taşımacılığının yanı sıra her hafta belirli günlerde düzenli çıkışlar yaptığımız parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri de bulunan firmamız İtalya'da teslimatları müşteri tercihine göre varış yapılan şehirlerin gümrük noktalarına veya adrese kapı teslimi şeklinde ulaşımlar sağlamaktadır. Parsiyel çıkışlarımız İstanbul'da bulunan depolarımızda toplanarak Erenköy veya Halkalı gümrüklerinde gümrük işlemlerinin yapılmasının ardından yapılmaktadır.

İtalya'ya taşıtmayı planladığınız her türlü taşınabilir ticari yükünüze navlun teklifi almak üzere firmamızın mail veya telefonlarına taleplerinizi yazılı veya sözlü olarak bildirebilir, günün her saati aktif halde buluna  operasyon ekibimizden beklentilerinize uygun nakliye koşulları ve taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.