polonya nakliye

Avrupa ülkelerinin büyük bir bölümüne nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız Şah Lojistik kısa bir süre önce Polonya nakliye çalışmalarına da başlamıştır. Ülkemizden Polonya’ya ihracat yüklemeleri ile Polonya’dan ülkemize ithalat ve yine Polonya’dan başta İran ve Irak olmak üzere Suriye, Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan gibi ülkelere üçüncü ülke transit yük taşıma işlemlerini ülkemiz üzerinden gerçekleştirebilmekteyiz.

Polonya ile ülkemizin ticari anlamda ikili ilişkileri çerçevesinde yapılan anlaşmalar kapsamında yoğun olarak ihracat yapılmakta, yapılan bu ihracatlar da firmamız her türlü yük grubunun nakliyesini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kuru yük taşımacılığını yapmakta olduğumuz tenteli tırlarımız dışında, yaş sebze meyve, donmuş gıda maddeleri, hayvansal ürünler ve kimyevi maddelerin taşınmasında soğutuculu frigo dorse tırlarımız ile hizmet sunuyoruz.

Özelikle ağır sanayi sektörünün yoğun talepleri gereği Polonya’ya gabari dışı ağır nakliye hizmetleri de sunabilen Şah Lojistik, her türlü ağır tonajlı ve gabari dışı yüklerin nakliyesini uzamalı ve havuzlu modelleri bulunan lowbed dorse ve açık dorseli tırlarımız ile kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz.

Ülkemizden Polonya’ya nakliye seferleri yapan tırlarımız genellikle yüksek modelli olmakta, gelen taleplerin tamamını karşılayacak yeterliliğe sahip Türk ve yabancı plakalı araçlardan oluşmaktadır. Taşıma fiyatlarımızın oldukça makul düzeyde olması, buna mukabil aynı zamanda kaliteden ödün vermeden hizmet sunmamızın neticesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyor, sektörde özellikle önerilen ve tercih edilen nadir nakliye kuruluşları arasında yer alıyoruz. Komple tır taşımacılığının yanı sıra haftanın belirli günlerinde Polonya parsiyel çıkışlarımızda bulunmakta, parsiyel yük teslimatları müşteri talebine göre gümrük veya adres teslimi şeklinde neticelenmektedir.

Taşımacılık hizmetleri dışında gümrükleme, aracılık, sigorta ve acentelik hizmetleri de sunmakta olan firmamız aynı zamanda Polonya’da ithalat gümrük hizmetleri de verebilmektedir. C2 yetki belgesine ve UND üyeliğine sahip bulunan firmamız yaptığı tüm nakliye işlemlerinde CMR sigortası kapsamında taşıma yapan araçları kullanmaktadır.

Polonya çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan en belirgin özelliklerimizin başında işimize duyduğumuz saygıdan kaynaklanan kalite politikalarımızdan ödün vermeden müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Ekip ruhu ile özverili çalışmalar yapmakta olan personellerimizin deneyim ve kabiliyetleri neticesinde ortaya çıkan işler takdire şayandır.

 detaylara istinaden imkan ve navlun bildirmenizi rica ederim. 2 araç gereklidir taşımamız için uygun navlun ve imkan bildirmenizi rica ederim. Polonya Türkiye Karayolu Nakliye Taşıma yetki belgemiz ile Bünyemizde bulunan Özmal ve Kiralık araçlarımızla 25 yılı aşkın tecrübe ve güven teminatlı taşımalarımızda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak isteriz

Yükleme Yeri :  Polonya Transport  Kayseri yüklemeniz ile ilgili yükleme detaylarınızı iletmeniz rica olur  Müsait olamadığından Sizlere bu yüklemede ben yardımcı olacağım Deponuz Teslimat Yeri :  CIP Lodz / Polonya Ölçü Ve Tonaj :  2 plt (92x113x250) 1250 Kg (iplik) Yükleme yeri: Polonya PL64 Varış güm:  Dilovası Araç cinsi: Tenteli veya Kapalı kasa fark etmez Yük hazır