Romanya Nakliye

Ülkemizin Avrupa ülkeleri ile ticari ilişkileri her geçen yıl oldukça önemli oranda büyüme ve gelişme göstermekte, ihracat ve ithalat alanlarında başarılı bir grafik sergilemektedir. Avrupa Birliği üyesi olan ve olmayan tüm ülkelerle ticaret yapan ülkemiz özellikle yakın komşularımızdan olması münasebetiyle Romanya ile oldukça hacimli ticaret potansiyeline sahip bulunmaktadır.

Romanya ile ikili ilişkilerimiz çerçevesinde varılan ticaret mutabakatları neticesinde ihracat ve ithalat anlaşmaları yapılıyor, özellikle karayolu anlamında yoğun nakliye çalışmalarına zemin oluşturuluyor. Oluşturulan bu zeminde faaliyette bulunan nakliye kuruluşlarının da Avrupa standartlarına sahip yeterlilikte bulunmaları gerekmektedir. Romanya nakliye firmaları içerisinde tüm prosödürlere uygun hareket eden nadir nakliye kuruluşu bulunmakta, firmamız Şah Lojistik belge, bilgi ve yeterlilik bakımından eksiksiz hizmet sunma kabiliyetine sahip bulunan nadir firmalar arasında yer almaktadır.

Ülkemizin tüm bölgelerinde bulunan üretim tesislerimizde imal edilen her türlü ürünün Romanya’ya ihracat kapsamında taşınma işlemlerini layıkı ile gerçekleştiren Şah Lojistik, ihracat ürünlerinin yanı sıra limanlarımız, Serbest Bölgeler ve Antrepolarımızda işlemleri yapılan üçüncü ülke menşeili transit kapsamlı yüklerin nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Romanya’dan ülkemize ithalat nakliyesi ile ülkemiz üzerinden Asya ve Orta Doğu ülkelerinin tamamına transit üçüncü ülke yük taşımalarını da gerçekleştirebilen firmamız C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan Türk ve yabancı plakalı öz mal ve kiralık tırları ile CMR sigortası kapsamında güvenli lojistik hizmeti sunmaktadır.Türkiye’den Romanya’ya gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi birçok alanda hizmetleri bulunan Şah Lojistik aynı zamanda haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle İstanbul depolarımızdan hareketle düzenli parsiyel hizmetleri de sunmaktadır. Firmamız taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra gümrükleme, depolama, liman hizmetleri ve acentelik hizmetleri gibi lojistiğin barındırdığı birçok alanda da kapsamlı çalışmalara da başarılı bir şekilde imza atmaktadır. Romanya ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizde bir telefon mesafesi kadar yakınınızda bulunan firmamıza yazılı veya sözlü olarak taleplerinizi iletebilir, günün her saati görev başında bulunan deneyimli operasyon ekibimizden beklentilerinize uygun koşullar ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.  Romanya ya komple tır fiyatı rica ediyoruz. Bacău şehrine 22.500kg paletli inşaat sıvası gidecek. Ürün teslimatı Sultanbeyli fabrika sahasından yapılacak. Acil cevabınız için tesekkur ederiz.

Romanya parsiyel Nakliye, İlleri

Bükreş, Craiova, Galaţi, Braşov, Kaloşvar, Köstence, Temeşvar