Romanya Nakliye

Romanya'ya lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş ŞAH LOJİSTİK müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir. Romanya'ya nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Romanya ağır nakliyat konusunda öncü firma olmaya adayız.

Hizmete sunacığımız araçlarımız Romanya ve tüm illerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, tır CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Romanya'ya her hafta belirli günlerde parça yük, grupaj, romanya parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Romanya'ya uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

romanya frigo nakliye firmaları arasında önçüşirketlerden olan şah lojistik son model firo dorse ve tenteli tırlarla taşımacılık hizmeti vermektedir. Romanya ağır nakliyat, konusunda bir telefon kadar yakın standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır.

Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

Aracımız  1 saatte kadar    hareket  edecek  akşam  Kayseri de olur  sabah saat 8 de yükleme yerinde  hazır olur  

Yük Alüminyum Profil/ istiflenebilir/ paletler halinde. Yükleme Yeri ; / Lüleburgaz Çıkış gümrük : HalkalıTeslim adres :  București 077190 Romanya için full araç için navlun rica ediyorum Yük yaklaşık 23 ton ağırlığındadır. Gideceği yer “ Timisoara / Romania” olacaktır. Bilgilendirme rica eder, iyi çalışmalar dileriz.Romanya Bükreş için aylık 15 adet olmak üzere tenteli tır fiyatı rica ediyoruz. Mal tanımı : Pet levha  Tonaj: 22 ton Dorse  plakasında  değişiklik oldu  bilginiz  olsun  aşağıdaki gibidir iyi çalışmalar  

Romanya parsiyel Nakliye, İlleri

Bükreş 

Craiova

Galaţi 

Braşov 

Kaloşvar 

Köstence 

Temeşvar