Almanya Nakliye

Almanya Nakliye Fiyatları | Almanya Nakliye Transit Süreleri | Almanya Parsiyel Taşımacılık | Almanya TIR Kaç Günde Gider? | Türkiye Almanya Varış Güzergahı

Almanya karayolu nakliye çalışmaları ile uzun yıllardan bu yana gündemde bulunan firmamız Türkiye’de nakliye yapan firmalar arasında önemli bir konumda bulunmaktadır. Şah Global Lojistik olarak Almanya’da ki Türk lojistik firmaları ile koordineli yaptığımız çalışmalar neticesinde ihracat ve ithalat taşımacılığında komple ve parsiyel taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye Almanya nakliyat firmaları tek tip taşımalarla sınırlanmışken firmamız hem kara nakliyesi, hem denizyolu nakliyesi ile oldukça kapsamlı lojistik destek hizmeti sunuyor. Güncel yükler genellikle Adana, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri, Kocaeli, Aksaray, Ankara ve Antalya gibi illerimizde yoğun bulunduğundan firmamız bu illerin önemli kısmında şube veya irtibat ofislerini faaliyete geçirmiş olduğundan araç tedarikinde sorun yaşanmaksızın yönlendirme yapabilmektedir.

Almanya nakliye firmaları müşterilerine oldukça rekabetçi navlunlar sunma yarışına girmişlerken firmamız Almanya Türkiye arası tır nakliye fiyatlarını çok özel seviyelere sabitlemiş, uzun vadede geçerli olacak rakamlarla müşterilerinin navlun artışı konusunda ki endişelerini bertaraf etmiştir. Almanya Türkiye hattında bir tırın kaç günde gelebileceği konusu her zaman tartışılırken firmamız deneyimli sürücüleri kontrolündeki yüksek modelli araçları ile ortalama 5-6 gün içerisinde yük teslimatı sağlayabilmektedir.

Almanya nakliye yapan firmalar ağırlıklı olarak standart tenteli tır taşımacılığına yönelmekte olduğundan gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır taşımacılığı, konteyner nakliyesi ve parsiyel nakliye gibi alanlarda zaman zaman önemli açıklar meydana gelmektedir. Şah Global Lojistik olarak bu alanların tamamında etkili çalışmalar yapıyor, nakliye fiyatları konusunda müşterilerini sıkmayacak miktarlarla servis sağlamaktadır.

Almanya tır nakliye fiyatları dönem dönem değişiklik gösteriyor olsada gerek komple taşıma gerek parsiyel veya Cargo kapsamında ki yük gruplarının yıl boyu yaklaşık olarak aynı nakliye ücretleri ile sürdürülmesine önem gösteren nakliye şirketlerinden biri olan Şah Global Lojistik nakliye ücretleri konusunda son derece titiz tutum sergilemektedir. Yaptığımız farklı çalışmalardan ilham alarak kendi piyasalarında uygulamaya geçiren Alman nakliye firmaları da Türk lojistik firmaları içerisinde diğerlerine oranla firmamızla sürekli irtibat halindedir.

anahtar kelimeler:

almanya yük ilanları, Almanya tır nakliye fiyatları, Almanya karayolu Nakliye, Almanya Irak nakliye 

İstanbul-Bayrampaşa Almanya D-47441 MOERS  deri çanta parsiyel nakliyemize istinaden nakliye sözleşmesi ektedir.

 

ALMANYA NAKLİYE FİYATLARI

Dünya var olduğundan bu yana insan sürekli hareket halindedir ve günümüzde şartların elverişli olmasından dolayı sınırlar arası hareketlilik çok daha fazladır. Bu yüzden de Türkiye’den dünyanın hemen her yerine insanlar çeşitli gerekçelerle oturum için ya da iş için seyahatler etmektedirler. Söz konusu Avrupa olduğunda ise ilk akla gelen ülke, Almaya olmaktadır. 

Bir Orta Avrupa ülkesi olan Almanya, aynı zamanda kıtanın en önemli merkezlerindendir. Aynı zamanda Türkiye’den göz edenleri ilk tercihi olan ülkedir denilebilir. Bugün Almanya’da 3 milyondan fazla Türkiye kökenli vatandaşımız yaşamakta, bunların bir kısmı tamamen oraya yerleşmiş bulunmakta, her geçen gün de ülkemizden Almanya’ya yeni göçler olmaktadır. Bütün bunlar da Almanya nakliye fiyatları konusunda çok yoğun bir aramanın ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Almanya Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
Gerek Almanya’dan Türkiye’ye gerekse Türkiye’den Almanya’ya göç etmelerden sonra da nakliye gereksinimi ortaya çıkıyor. Özellikle de ev eşyası taşımak isteyenler bu konuda yoğun bir araştırmaya yöneliyor. Bunun nedeni, eşya almanın her iki ülkede de oldukça maliyetli olması. Bu yüzden de insanlar eğer daha önce kendilerine yetecek eşyaları varsa bunları taşımanın mı, yenisini almanın mı daha uyguna mal olacağını merak ediyor. Tam da bu noktada oldukça değişken Almanya nakliye fiyatları ortaya çıkıyor. Bunun nedeni de nakliye fiyatlarını etkileyen birden çok kalem olmasıdır. 

En Uygun Almanya Nakliye Fiyatları Veren Firma
Almanya nakliye fiyatları belirlenirken öncelikle eşyaların alınacağı ve gideceği merkezler dikkate alınır. Çünkü bugün bir eşyanın Erzurum’dan yüklenmesi ile İstanbul’dan yüklenmesi arasında büyük mesafe farkı vardır. Yine eşyaların miktarı, hacimleri fiyatlandırmada dikkate alınır. Eşyaların miktarına göre araç ve depolama alanı tahsis edileceği için eşyaların miktarı önemlidir. Bir diğer etken, taşınma tarihidir. Çünkü yılın belli dönemlerinde iki ülke arasında hareketlilik çok daha fazla olmakta, bu da yoğunluktan kaynaklı fiyat farkı oluşmasına neden olmaktadır. 

 

İstanbul - Berlin : 4500 € --- İstanbul - Hamburg : 4650 € --- İstanbul - Münih  : 4200 €

İstanbul - Stutgart : 4350 € --- Mersin- Berlin : 4650 € --- Mersin - Frankfurt : 4500 €

Mersin- Köln   : 4600 € --- Gaziantep - Bremen : 4550 € ---Gaziantep - Bremen : 4550 €

Gaziantep- Hamburg : 4700 €  --- Adana -Dusseldorf : 4500 € --- Adana -Münih : 4400 €

 

Şah Lojistik olarak ilk günden bu yana Almanya- Türkiye arası nakliye çözümlerimizde en kaliteli hizmete odaklanmış bulunuyoruz. Bunu da en uygun fiyatlarla, müşterilerimizin bütçesini yormayacak fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

ALMANYA NAKLİYE TRANSİT SÜRELERİ

İşletmemiz Şah Global Lojistik olarak, dünyanın pek çok bölgesine hızlı teslimat süreleri ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Özellikle de Almanya nakliye transit süreleri konusunda, en kısa süre zarfında teslimat sağlayan işletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz. Her alanda olduğu gibi, nakliye transit sürelerinde de aynı itina ve özeni göstererek çalışmalarıma devam ediyoruz. Avrupa’daki özellikle de Almanya çevresindeki sürekli ve sadık müşterilerimize her zaman en kısa sürede nakliyat sağlıyoruz. 

Firmamız bünyesinde Almanya nakliye sürecini en kısa zaman diliminde gerçekleştirmek üzere, son model araçlar hazır bulundurulmaktadır. Yine aynı şekilde sizlere kaliteli hizmetler sunmak için eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla bu süreci en iyi hale getiriyoruz. 

Türkiye-Almanya Arası Hızlı Transit
Şah Global Lojistik ailesi olarak Almanya nakliye transit süreleri konusunda hiçbir zaman taviz vermiyoruz. Son derece iyi ve sadık ilişkiler kurduğumuz bir Avrupa ülkesi olan Almanya’ya sık sık nakliye hizmetleri sağlıyoruz. Ayrıca bu şekilde uluslararası ilişkilerde her zaman aktif rol oynamaya ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Bünyemizde çalışmalarını sürdüren her bir çalışanımız, gerek şoförler, gerek koordine uzmanlarımız her türlü çalışmada mutlaka stratejik kararlar doğrultusunda yer almaktadır. Bu şekilde hizmet kalitemizden ödün vermeyerek Türkiye-Almanya arası nakliye transit sürecini maksimum 6 günde tamamlıyoruz. 

Profesyonel Nakliye Süreci
Almanya nakliye transit süreleri birçok firmanın verdiği hizmetler doğrultusunda oldukça uzun sürmektedir. Biz Şah Global Lojistik olarak bu süreci en kısa zamana indirmek için olan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Piyasadaki nakliye firmalarından çok daha üstün performans göstererek sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en doğru ve kaliteli şekilde sunmaktayız. 

Firmamızın en temel çalışma prensibini oluşturan birinci kural hızlı ve güvenli teslimat süreçlerinin temelini sağlamaktır. Biz bu amacı gerçekleştirmek için birçok farklı yöntemi en doğru halinde kullanarak hizmet kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz. Alanında deneyimli tüm çalışanlarımız, nakliye sürecini gerçekleştirdiğimiz araçlarımız ve güvenlikten ödün vermeyen şirket politikamız sayesinde en doğru hizmetlere imza atıyoruz. Sizler de gerekli alanlarda hizmet almak için web sitemizi inceleyerek, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

ALMANYA PARSİYEL TAŞIMACILIK

İşletmemiz Şah Global Lojistik ailesi olarak, müşterilerimize birçok alanda olduğu gibi parsiyel taşımacılık alanında da yardımcı oluyoruz. Almanya parsiyel taşımacılık alanında her zaman öne çıkan hizmetlerimiz sayesinde birçok anlamda rakiplerimizi geride bırakmaya devam ediyoruz. Parsiyel taşımacılık denildiğinde akla gelen ilk firma olarak, sorumluluk bilinci ile işlerimizi her zaman profesyonel yollarla yapıyoruz. 

Her zaman müşterilerimizle iyi ilişkiler geliştirmek öncelikli hedefimizi oluşturmaktadır. Bu sayede geliştirdiğimiz kusursuz çalışma yöntemleri sayesinde ilerlemeye ve yeniliklerin öncülüğünü üstlenmeye devam ediyoruz. Bünyemizde yer alan her bir çalışma arkadaşımız ile taşımacılık sürecini oldukça disiplinli bir şekilde koordine ediyoruz.

Hızlı ve Rakipsiz Hizmet
Birçok firma, Türkiye üzerinden gerçekleşen Almanya parsiyel taşımacılık hizmetini daha uzun süreler zarfında tamamlamaktadır. Biz Şah Global Lojistik ailesi olarak, kusursuz ve eksiksiz şekilde yürüttüğümüz parsiyel taşımacılık sürecini en verimli hale getiriyoruz. Bünyemizde bu taşımacılık sürecini en profesyonel halde tamamlamak üzere görev yapan onlarca araç bulunmaktadır. Bu araçlar sayesinde gerekli parsiyel taşımacılık hizmetlerini olabilecek en hızlı şekilde müşterilerimize sunarak farkımızı ortaya koyuyoruz. 

Şah Global Lojistik olarak, dünyanın birçok bölgesine sunduğumuz bu rakipsiz hizmetleri en uygun fiyat garantisiyle müşterilerimize sunuyoruz. Bu sayede güvenli ve şeffaf hizmetler sunarak, müşterilerimizle her zaman stratejik ve uzun ömürlü olacak bağlar kurmayı hedefliyoruz.

%100 Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık
Almanya parsiyel taşımacılık hizmetlerini, ülkemizden düzenli bir şekilde sürdürerek, hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Son model araç kullanımından taviz vermeden taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Tüm dünyada sunduğumuz birçok farklı taşımacılık hizmeti de aynı şekilde itinalı ve profesyonel bir biçimde sürmektedir. Bünyemizde yer alan her çalışan sorumluluk bilinci oldukça oturmuş kişilerden oluşmaktadır.

Şah Global Lojistik olarak, çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek, hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz. Bu sayede sizlerden gelen her türlü talebe doğru şekilde ve profesyonel olarak dönüşler sağlıyoruz. Bu profesyonellik anlayışından hiçbir zaman taviz vermeyen işletmemiz gerek parsiyel taşımacılıkta, gerekse aklınıza gelebilecek pek çok alanda kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

ALMANYA TIR KAÇ GÜNDE GİDER

Birçok farklı ülkeye nakliye ve lojistik desteği sağlayan firmamız kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle Asya ve Avrupa bölgelerine sunduğumuz farklı lojistik hizmetlerini her zaman kaliteli ve profesyonel bir şekilde sürdürüyoruz. Pek çok ülkeye olduğu gibi Almanya gibi Avrupa ülkelerine de hava, kara ve deniz yolu vasıtası ile nakliyecilik yapıyoruz. Özellikle de Almanya’da ticaretle uğraşan ve Türkiye’den nakliye desteği almak isteyen Türk vatandaşlarına her zaman destek olan bir tavır sergiliyoruz. Bu amaç doğrultusunda ise, tüm çalışanlarımız ile, Almanya’daki ortaklarımızla kurduğumuz koordineli sistem vasıtasıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Peki Almanya'ya TIR kaç günde gider?

Almanya Türkiye Nakliye
Firmamız Şah Global Lojistik, alanındaki deneyim ve son model araçları sayesinde bu süreyi olabilecek minimum seviyede tutmaktadır. İşletmemiz, her zaman için doğru hizmetler vermek konusunda yoğunlaştığı için çalışanlarını da bu doğrultuda seçmektedir. Gerek deneyimli şoför arkadaşlarımız gerek ise son model araçlarımız ile Almanya tır kaç günde gider endişesine bir son veriyoruz. Şah Global Lojistik ailesi olarak, Almanya’ya yola çıkan tırların maksimum 6 gün içinde teslim edilmesini sağlıyoruz. Bu süre, aracın Türkiye’nin hangi bölgesinden yola çıktığıyla paralellik göstermesine karşın, teslimatları mümkün olan en kısa süre zarfında tamamlıyoruz.

Hızlı ve Güvenli Lojistik Firması
Firmamız nakliye ve lojistik alanlarında her zaman profesyonelliği ile öne çıkan bir firmadır. Dolayısıyla da dünyada lojistik hizmeti sunduğumuz ülkelere kaliteli, güvenli ve hızlı teslimat yapmak oldukça önem arz etmektedir. Bu şekilde de Almanya tır kaç günde gider gibi sorulara da her zaman olumlu şekilde yanıtlar sunuyoruz. 

Şah Global Nakliye ailesi olarak, yük miktarı ve nakliye yöntemini en doğru biçimde analizler sonucunda saptayarak ilerliyoruz. Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi, sıkı güvenlik yöntemlerini ve yasal izinleri elden bırakmıyoruz. Müşterilerimize her zaman uygun fiyat politikası ile hizmet sunuyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü taşımacılık ve nakliye hizmetlerini alanında profesyonel bir biçimde sürdürmeye devam ediyoruz. Sektördeki benzer firmalardan üstün kalite anlayışı ile sıyrılarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

TÜRKİYE ALMANYA VARIŞ GÜZERGAHI

Almanya, bir orta Avrupa ülkesidir ve bugün 3 milyondan fazla Türkiye kökenli vatandaş, Almanya’da hayatlarına devam etmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın lokomotif ülkelerinden birisi olması nedeniyle Türkiye-Almanya arasında ticari faaliyetler, kültürel faaliyetler oldukça fazladır. Bu yüzden de Türkiye Almanya varış güzergahı kullanılarak Almanya ile Türkiye arasında oldukça fazla seyahat gerçekleştirilmekte, oldukça fazla geliş-gidiş gerçekleştirilmektedir. Şah Lojistik olarak bizim de yurt dışı faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana en fazla seyahat ettiğimiz, en fazla taşımacılık yaptığımız ülkelerin başında Almanya gelmektedir. Türkiye Almanya arası kaç km - 31 sa. (3.011,5 km) E80 üzerinden - Almanya Edirne arası kaç km - 20 sa. 48 dk. (2.020,1 km) А1 üzerinden

 

Türkiye Almanya Varış Güzergahı Karayolu
Almanya ile Türkiye arasında karayolu ile seyahat etmek isteyenler için pek çok alternatif güzergâh bulunmaktadır. Buna göre de Türkiye Almanya varış güzergahı değişiklik göstermektedir. Genel olaraksa Almanya ile Türkiye arasının 1617 kilometre olduğunu söyleyebiliriz. Elbette Türkiye’den çıkılacak şehir ve Almanya’da varılacak şehre göre mesafe değişmektedir. 

Almanya’nın en bilindik şehri Münih olduğu için yolculuğumuzun varış noktasını Münih olarak varsaydığımızda Kapıkule sınır kapısından Bulgaristan’a, oradan Sırbistan’a, Sırbistan’dan Hırvatistan’a, Hırvatistan’dan Slovenya’ya geçilir. Slovenya’dan Avusturya’ya, oradan da Almanya’ya geçilir. Bu durumda güzergâh şöyle olur:

  • Türkiye - Bulgaristan – Sırbistan – Hırvatistan – Slovenya – Avusturya - Almanya.
  • Elbette tek güzergah bahsettiğimiz değil. Bunun dışında şu güzergahlar da Türkiye-Almanya yolculuklarında tercih edilebilmektedir:
  • Türkiye – Bulgaristan – Romanya– Macaristan–Çek Cumhuriyeti – Avusturya - Almanya 
  • Türkiye – Yunanistan – Makedonya – Sırbistan -Macaristan – Çek Cumhuriyeti – Avusturya – Almanya.
  • Türkiye – Yunanistan – Makedonya – Sırbistan – Hırvatistan – Slovenya – Avusturya – Almanya.

Türkiye Almanya Varış Güzergahı Nakliye Hizmetleri

Türkiye Almanya varış güzergahı ve diğer bütün uluslararası lojistik, taşımacılık, sevkiyat, transit geçiş talepleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Oldukça kapsamlı faaliyet alanlarımızda Almanya’daki iş ortaklarımız ve destek merkezlerimiz dahil hizmetinizdeyiz. Çok geniş bir araç filosuna sahibiz. Bu sayede her ne taşınacaksa ne kadarlık bir malzeme, ürün taşınması gerekiyorsa firmamız destek vermeye hazırdır. Gabari dışı ağır nakliyat, frigo TIR taşımacılığı, parsiyel nakliye, konteyner nakliyesi ve diğer bütün alanlarda etkili çalışmalar yapıyoruz. Nakliye fiyatları konusunda müşterilerimizin yüzlerini güldürecek çözümler üretiyoruz.