Almanya Nakliye

Avrupa ülkelerinin ekonomik anlamda en gelişmiş ülkelerinden olup bölgede önemli ölçüde söz ve pay sahibi olan Almanya, özellikle ağır sanayi, otomotiv sektörü ve makine endüstrisi alanlarında dünya geneli kıyaslamasında zirve de yer almaktadır. Bu yapısı ile ülkemiz dahil tüm dünya ülkelerine ihracatlar gerçekleştiren Almanya, ihtiyaçları doğrultusunda önemli oranda ürün ithalatı da yapmaktadır. Önemli ölçüde ithalat yaptığı ülkeler arasında yer alan Türkiye,  Almanya ile ticari ilişkileri çerçevesinde  ihracat ve ithalat çalışmaları yapmaktadır.

Almanya’ya ithalat ve ihracat çalışmaları kara ve deniz yolu nakliyesi ile gerçekleşmekte, ülkemizin bir çok nakliye kuruluşu bu alanda faaliyet göstermektedir. Almanya nakliye firmaları arasında bir süredir adından söz ettirmeye başlayan kuruluşlar arasına yeni bir firma katılmış, bu firma verdiği kaliteli hizmetleri nedeniyle kısa süre içerisinde önemli aşamalar kat etmiştir.

Firmamız Şah Lojistik Türkiye Almanya arası ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız sahip olduğu C2 taşıma yetki belgesi, Uluslar arası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği, CMR öz varlık araçları ve deneyimli sürücü ve operasyon ekibi ile Almanya nakliye firmaları arasında önemli bir konumda bulunmaktadır. Teknolojik alt yapısını sürekli güncelleyerek modern çağa uygun lojistik faaliyetlerini sürdürmekte olan  Şah Lojistik Almanya’ya komple tır taşımacılığı ile birlikte her hafta düzenli çıkışları ile adrese teslim parsiyel nakliye hizmetleri de sunmakta, Almanya’da ithalat gümrükleme işlemi hizmeti de vermekte, aynı zamanda konteyner taşımacılığı, açık yük nakliyesi, soğuk zincir ürün nakliyesi ve gabari dışı ağır nakliyat çalışmalarını da düzenli olarak yürütmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya ihracat yük taşımalarının yanı sıra Almanya’dan Türkiye’ye ithalat nakliyesi ile Almanya’dan İran, Irak, Suriye, Azerbaycan ve Gürcistan gibi üçüncü ülkelere transit nakliye hizmetleri de sunmakta olan Şah Lojistik Mersin merkez ofisi, İstanbul, İzmir ve Konya şubeleri ile Almanya irtibat ofisleri aracılığı ile kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir.

Almanya çalışan nakliye kuruluşlarının dahi çoğu zaman danışmanlık aldığı firmamız uzun yıllardan  bu yana Türkiye-Almanya hattında düzenli lojistik hizmeti sunarak, ortaya koyduğu performansı ile sektörde aranan ve tercih edilen kalite odaklı çalışan bir lojistik kuruluşudur.

 

Şah Lojistik Almanya Nakliyat Hizmetinin Farkı Nedir?

Yükünüzü belirtilen adrese minimum sürede teslim ederek sizlere güvenli ve sorunsuz bir hizmet sağlayan Şah Lojistik Almanya nakliyat hizmeti konusunda öncü olmayı başarmıştır. Müşterilerle uzun vadeli ilişkiler kurarak sürekli hizmet sağlayan firma sizlere kusursuz nakliyat sağlar. Teknolojiye uyum sağlayarak gelişmiş, tam donanımlı modern araç filosuna sahip olan firma taşınacak malın özelliğine göre en uygun aracı seçerek taşımacılık hizmeti sağlar. Askılı tırlar tekstil ürünleri için kullanılırken, sarsılmayan araçlar cam gibi kırılacak ürünler için tercih edilir. Nakliyat esnasında oluşabilecek zararlara karşı malınızı teminat altına almak amacıyla CMR sigortası yapılmaktadır. Parça grupaj ve parsiyel nakliyat yapan firma sizlere sorun yaşanmadan nakliyat hizmeti sunar.

Gemi Nakliyatı deniz yolu ve roro ile Hangi Ürünler Taşınmaktadır?

Almanya'nın Berlin, Brandenburg, Kuzey Ren- Vestfalya eyaleti, Rheinland-Pfalz, Saarland eyaleti, Sachsen- Anhalt, Bağımsız devlet Saksonya ve Schleswig- Holstein bölgelerine giderek yükünüzü tam adresine kadar ulaştıran firma Almanya nakliyat konusunda yaptığı başarılı çalışmalar sonucunda diğer firmaların önüne geçmiştir. İhracat ve ithalat sektöründe aracılık yaparak katkıda bulunan firma gemi nakliyatı ile ürünler taşımaktadır. Kara yolu taşımacılığında olduğu kadar deniz yolu taşımacılığında da başarılı çalışmalar yapan firma deniz yolu ile komple ve parsiyel gemi konteyner taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ayrıca konteyner, tekstil, elektronik, beyaz eşya, medikal ilaç, kimyasal madde taşımacılığının yanı sıra deniz ürünleri ve gıda ürünleri nakliyatı da yapmaktadır.

Çalıştığımız Şehrler

istanbul, gaziantep, kayseri, izmir,konya, ankara, kayseri