IRAK PARSİYEL NAKLİYE

Irak boş imaj

Irak Parsiyel Taşıma Hizmeti

Taşımacılık hayatına uzun yıllar önce Asya ve Ortadoğu ülkelerine seferler yaparak başlayan firmamız Şah Lojistik, gelişen zaman içerisinde hizmet alanını geliştirerek tüm Avrupa ülkelerine de taşımacılık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Asya ve Ortadoğu ülkelerine yaptığı komple tır taşımacılığının ardından parsiyel servis hizmetlerine de başlamış olan firmamız Ortadoğunun cazibe merkezi haline gelen Irak’a da düzenli olarak parsiyel çıkışlar gerçekleştirmektedir.

Parsiyel taşımacılığın en yoğun talep gören ülkesi pozisyonunda bulunan Irak ile ilgili gelen taleplerin yoğunluğu sebebi ile haftalık çıkışlarını birden fazla sefer sayısına çıkaran firmamız neredeyse günü birlik tır çıkışları gerçekleştirmektedir. Irak parsiyel nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında ortaya çıkan en önemli farkı sık çıkışları ve oldukça kısa süre içerisinde teslimat yapabilen bir yapıya sahip bulunan firmamız C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan özmal araçları ile CMR sigortası güvencesinde sigortalı parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Irak parsiyel nakliye çalışmalarımızı İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan modern yapıya sahip her türlü yükü alabilen kapasitede ekipmanları ve deneyimli personelleri ile profesyonel hizmet sunan depolarımızdan gerçekleştiriyoruz. Müşteri talepleri doğrultusunda parsiyel yükleri bulundukları adreslerden alınacak şekilde iç nakliye hizmetleri de sunabilen firmamız ortaya koyduğu hizmet anlayışı ve prensipleri ile tüm müşterilerinin yüklerini gönül rahatlığı ile teslim edebildiği nadir nakliye kuruluşlarından biri olmanın gururunu ve sevincini yaşamaktadır.

İhracat veya transit içerikli taşınabilir ticari her türlü parsiyel yükün Irak illerine taşınmasını gerçekleştiren Şah Lojistik, parsiyel taşıma işlemlerini tırlardan ziyade küçük boyutlu ekspres tarzı araçlar ile de sağlamaktadır. Irak’ın Zaho, Erbil, Dohuk, Süleymaniye ve Kerkük gibi bölgesel yönetim illerinin yanı sıra merkezi yönetime bağlı Musul, Bağdat, Basra ve Kut gibi Arap illerine de düzenli olarak parsiyel nakliye hizmeti sunan firmamız Arap illerine ulaşımları aktarmalı veya dorse göndermeli olacak şekilde yapmaktadır.

İstanbul dışında bulunan illerimizden Irak’a gönderilecek parsiyel yüklerin de bulundukları adreslerden alınacak şekilde varış noktalarına ulaşımını sağlama konusunda oldukça tecrübeli ve yetenekli bulunan firmamız ortaya koyduğu performansı, kaliteli hizmet sunumu, vizyonu ve modern yapısı ile tüm ihracatçı ve dış ticaret firmalarımızın tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında ilk sıralarda ki yerini korumaktadır.

 

 

Irak Parsiyel Nakliye Hakkında

Irak Türkiye’nin sınır komşularından birisidir. Fakat sadece bunla sınırlı değildir. Irak sahip olduğu petrol rezervleri, tarihi geçmişi, çeşitli kültürlere ev sahipliği yapması gibi pek çok özelliğiyle Orta Doğu’nun en önemli ülkelerindendir. Türkiye’den Irak’a her gün taşımacılık yapılmakta, hemen her sektörde iki ülke arasında ticari faaliyetler devam etmektedir. Kimi zaman doğrudan iki ülke arasında kimiz zaman da transit geçiş güzergahı olması nedeniyle Irak nakliye çözümlerine gerek duyulmaktadır. 

Şah Lojistik olarak her türlü taşıma faaliyetlerimizle birlikte Irak parsiyel hizmetlerimiz de aralıksız devam etmekte, alanında uzman, tecrübeli ekibimizce ihtiyaçlarınıza çözüm üretilmektedir.

 

Irak Parsiyel Hizmetlerinde Tecrübenin Adresi 

Parsiyel taşıma, parça parça taşıma manasına gelir ve lojistik sektöründe aynı güzergaha gitmesi gereken yüklerin aynı araçla taşınmasını ifade eder. İthalat ve ihracat yapan şirketlerin her zaman en çok tercih ettikleri lojistik faaliyetlerinden birisidir. Irak parsiyel hizmetlerimiz de yarım asrı aşkın süredir devam etmekte, her ilinde haftanın belli günleri toplanan yüklerimiz Irak’a taşınmaktadır. 

İstanbul başta olmak üzere farklı illerdeki depolarımıza toplanan parça yükleriniz haftanın belirli günlerinde Türkiye’den yola çıkarak Irak’a ulaşmaktadır. Bütün iş sürecimizde alanında deneyimli uzman, yabancı dil bilgisi olan, sektördeki yeniliklere en hızlı şekilde hakim personellerimiz göre yapmaktadır. Böylece yükün yüklenmesinde veya taşınmasında herhangi bir hasar oluşmasına imkan verilmemektedir. Zaten bütün yükleriniz CMR nakliye sigortası yapılarak Irak’a taşınmaktadır. 

 

Hızlı ve Güvenli Irak Parsiyel Hizmetlerimiz 

Şah Lojistik olarak Irak parsiyel hizmetlerimiz Basra, Necef, Ramadi, Erbil, Bağdat, Musul, Kerbela, Zaho, Kerkük başta olmak üzere ülkenin hemen her iline yapılabilmektedir. Çalışmalarımızda her zaman güven temel esas olup yüklerinize en az sizler kadar değer verilmektedir. İstenen noktalar arasında profesyonel ekiplerimizce en kısa sürede teslimat yapılmaktadır. 

On yıllardır Irak’a parsiyel taşımacılığı yapıyoruz ve sektörün liderlerinden birisi olarak aynı zamanda rakiplerimizin de saygısını kazanmış bulunuyoruz. Çelik eleman, beton, vinç, boru hattı, fore nakliyat gibi en ağır yükleriniz dahi istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Diğer taşıma türlerine nazaran daha ekonomik olmasıyla da müşterilerimizin ilgisi devam etmektedir. 

 

Transit Parsiyel Taşıma Organizasyonu 

Transit taşıma lojistik sektörünün vazgeçilmezlerinden birisidir. Bir ülkeden başka bir ülkeye yapılan ticaretlerde üçüncü bir ülke sınırlarının kullanılması hizmetini kapsayan transit taşıma ithalat ve ihracatçılara süreci daha iyi yürütme, daha geniş alanla ticaret yapma imkanı vermektedir. Özellikle Irak gibi denizyolu taşımacılığı ile ulaşımın sınırlı olduğu ülkelerle yapılan ithalat ihracatlarda transit taşıma önemli yer tutmaktadır. 

Türkiye sahip olduğu konum itibariyle Orta Doğu ve Orta Asya da dahil pek çok nokta için transit taşıma üstlerinden birisidir. Üstelik Şah Lojistik olarak transit parsiyel taşıma organizasyonu ile transit taşımayı parsiyel taşıma ile birleştirerek iş süreçlerini daha opsiyonel hale getirmiş bulunuyoruz. 

 

Hızlı Transit Parsiyel Taşıma Organizasyonu 

Transit parsiyel taşıma organizasyonu kapsamında ülkemizin transit geçiş noktası olarak kullanılması gereke taşımalarda aynı güzergaha giden, farklı adreslere teslim edilmesi gereken yükleri bir arada taşıyabiliyoruz. Avrupa’dan, Amerika’dan, Balkanlardan ya da dünyanın başka yerlerinden transit aktarma merkezlerimize gelen malları konteynerlerle ya da konteynerleri boşaltıp araçlarımıza yükleyerek Irak’a gönderebiliyoruz. 

Organizasyonumuzun başından sonuna kadar süreci profesyonel ekibimizle takip ediyoruz. Uzman kadromuz malların kabulünden sevkiyatına ve teslimatına her aşamada görev alır, sizleri merak ettikleriniz hakkında bilgilendirir ve bütün süreci titizlikle yürütürler. 

Sektörde çeyrek asra varan tecrübemiz bütün süreci başarıyla yürütmemize imkân vermektedir. Böylece mallarınızın ne zaman, nerede olduğunu, hangi tarihte teslim alındığını, hangi tarihte teslim edileceğini ve diğer bütün detaylarını izleyebiliyorsunuz. 

 

Uygun Fiyatlı Transit Parsiyel Taşıma Organizasyonu 

Transit parsiyel taşıma organizasyonu sayesinde Türkiye’yi üçüncü ülke olarak kullanmak isteyen ithalat ve ihracatçıların çözüm ortağı oluyoruz. Ülkemiz bulunduğu lokasyon itibariyle transit taşımaya son derece müsait olup başta Asya ile Avrupa arasında bir köprü konumundadır. Mersin, İzmir, İstanbul limanları sayesinde dünyanın her noktasında ithalat ihracat ürünleri denizyoluyla taşınabilmekte, kısa sürede Türkiye’ye gelebilmektedir. Ardından da en uygun taşıma ile Irak’a ulaştırılabilmektedir. 

Transit parsiyel taşımamız sayesinde birden fazla müşterimizin Irak’a gidecek ya da aynı müşterimizin Irak’ın farklı noktalarına gidecek yükleri en uygun fiyata, kaliteli ve güvenli şekilde taşınabilmektedir. 

 

Biz Dünyanın Irak’a Parsiyel Yükünü Taşıyoruz

Şah Lojistik olarak çeyrek asra yakın süredir nakliyecilik alanında profesyonel hizmet veriyoruz ve hiçbir zaman kendimizi yeterli görmeyerek hep daha fazlası, hep daha iyisi için gayret sarf ediyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, ortaya çıkan en son yenilikleri hızlıca faaliyetlerimize dahil ediyor ve önce güven ve kaliteli hizmet düsturu ile biz dünyanın Irak’a parsiyel yükünü taşıyoruz. 

Malum olduğu üzere Irak tarihi, kültürü, zenginlikleri, nüfusu ile yaşam hareketliliğinin oldukça fazla olduğu Orta Doğu ülkelerinden birisidir. Türkiye ile Irak arasında asırlar öncesine uzanan bir ilişki vardır. U yüzden de yılın her günü Irak’a gerek Türkiye’den çıkan gerekse Türkiye’nin transit görevi gördüğü parsiyel yük taşımacılığı yapılmakta, firmamız dünyanın her yerinden Irak’a parsiyel taşıma yapmaktadır.

 

Biz Irak’a Parsiyel Yükleri En Kaliteli Şekilde Taşıyoruz 

Şah Lojistik olarak biz dünyanın Irak’a parsiyel yükünü taşıyoruz derken son derece iddialıyız. Fakat sonuna kadar haklıyız. Çünkü Avrupa’dan, balkanlardan, Türkiye’den ve daha pek çok noktadan yüklerinizi teslim alıyor, Irak’ta hangi adrese gitmesi gerekiyorsa hızlı, güvenilir, çözüm odaklı ve rahat bir şekilde teslimatını yapıyoruz. 

Irak’a parsiyel taşıma yaparken denizyolu, havayolu ve karayolu seçeneklerinin tamamını kullanabiliyoruz. Bütün Irak bölgelerine nakliye, gümrükleme hizmetleri veriyor, özel sektör ve kamu projelerinde dokümantasyon takipleriyle birlikte çözümler geliştiriyoruz. Medikal ürünler, ilaç ürünleri, kimyevi maddeler ve envaı çeşit tehlikeli sınıfa giren kargolar için her aşamada çözüm hizmeti sağlıyoruz. 

 

Biz Irak’a En Uygun Fiyatlı Parsiyel Taşımayı Gerçekleştiriyoruz 

Biz dünyanın Irak’a parsiyel yükünü taşıyoruz ve bunu alanında uzman, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, müşteri memnuniyetini en temel esas alan bir ekiple gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz Arapça, Türkçe, Kürtçe, İngilizce gibi tüm yerel dillere hakimdirler. Bu sayede hızlı, güvenilir ve etkin çözümlerimiz olmakta, Irak ofisimiz ve lokal acentelerimizle hızlı aksiyonlar gerçekleştirilmektedir. 

İş ortaklarımızca Irak parsiyel taşımacılık hizmetlerimizin bu kadar fazla rağbet görmesinin tek nedeni kaliteli ve hızlı iş yapmamız değildir. Aynı zamanda her bütçeye uygun, cazip fiyat avantajlarıyla taşımacılık gerçekleştirmemizdir. Böylece maliyetlerinizden tasarruf yapmakta, nakliye fiyatlarınızı en uyguna getirmektesiniz. 

 

Ekspres Taşıma Navlun ve Fiyatları 

Teknolojinin her alanda gelişmesi lojistik faaliyetlerinde de geleneksel yöntemlerin aksine yeni nesil taşımacılıkları öne çıkarmıştır. Şah Lojistik olarak her zaman dinamik bir yapıda yer alıyor, ithalat ve ihracat alanında hızlı ve operasyonel çalışarak dağıtım kanallarımızı en hızlı şekilde işletiyoruz. Alıcı ve satıcı arasındaki ilişkide ne kadar önemli bir pay sahibi olduğumuzun farkında olarak sizlerden aldığımız yükleri en güvenli ve en hızlı şekilde karşı tarafa teslim etmeyi başarıyoruz. Bu noktada cazip ekspres taşıma navlun ve fiyatları ile öne çıkıyor, yenilikçi yaklaşımlarımızı cazip fiyatlarla bir arada sunuyoruz. 

 

Kaliteli ve Hızlı Ekspres Taşıma 

Ekspres taşıma kelime anlamı olarak bir yükün olağan taşıma süresinden daha hızlı taşınarak teslim edilmesini ifade eder. Her ne kadar daha çok havayolu taşımacılığında kullanılsa da son dönemde ekspres karayolu taşımacılığı da fazlaca öne çıkmaktadır. 

Şirketimiz her zaman müşteri memnuniyeti esasını gözetmekte, müşterilerinin ihtiyaçlarını hangi oranda karşılayabilirse memnuniyet yüzdesini o kadar yüksek tutacağını bilmektedir. Bu nedenle farklı taşımacılık türleriyle öne çıkıyor, her ihtiyaca alternatif taşımalar gerçekleştiriyoruz. Yüklerinin en acil şekilde karşı tarafa ya da kendisine ulaştırılmasını isteyenler için de ekspres taşıma navlun ve fiyatları ile talepleri karşılıyoruz, organizasyon ve taşıma kapasitelerimizi en üst seviyede tutarak Irak ve diğer bütün ülkelere en hızlı şekilde teslimatlarımızı yapıyoruz. 

 

En Uygun Ekspres Taşıma Fiyatları 

Ekspres taşıma navlun ve fiyatları söz konusu olduğunda merak edilenlerden birisi navlun olmaktadır. Navlun, bir yükün bir yerden başka bir yere ulaştırılması için talep edilen ücret manasına gelmektedir. Yani taşıma için ödenecek ücrettir. Geçmişte daha çok denizcilik ve denizyolu ile birlikte anılan kavram artık karayolu, demiryolu, havayolu taşımacılıklarında da kullanılmaktadır. 

Ekspres taşımada navlun sözleşmesi yapılır ve sözleşmede yükün unvanı, iletişim bilgileri, yükün cinsi, tarihi, tonaj miktarı ölçüleri, ödeme şekli, taşınma şartları, varış yeri ve teslim şekli, ürün sayısı, gümrükleme yeri gibi bilgilere yer verilmektedir. Taşıma türü, arz-talep dengesi gibi etkenlere göre fiyatlarımız değişkenlik gösterse de şirketimiz her zaman en uygun fiyatlı ekspres taşıma çözümleri geliştirmektedir. 

 

Komple Taşıma Hizmetimiz 

Irak’a gerçekleştirdiğimiz taşımacılık faaliyetlerimizi çok yönlü olarak yapıyoruz. Bu sayede her ihtiyaca çözüm üretmeyi başarıyoruz. Eğer Irak’a taşınacak bir yükünüz varsa hiç tereddütsüz müşteri hizmetlerimizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Bu noktada en çok tercih edilenlerden birisi komple taşıma hizmetimiz olmaktadır. 

Komple taşımacılık aynı zamanda FTL taşımacılık olarak da adlandırılır. Full track load kelimelerinin kısaltması olan ifade, bir aracın yük taşıma kapasitesini tam olarak dolduran yük manasına gelir. Dolayısıyla bir aracı tamamen dolduracak kadar taşınması gereken bir yükünüz varsa sizin için en uygunu komple taşıma hizmeti olacaktır. 

 

Komple Taşıma Hizmetimizde Kullanılabilen Araçlar 

Komple taşıma hizmetimiz ile taşınan yüke komple yük adı verilir. Hız, güvenlik, fiyat gibi unsurlar açısından en uygun taşımacılık türlerinin başında gelir. Çünkü komple taşımada mallarınız diğer taşıma türlerindeki gibi aktarmaya gerek kalmaz. Ya da parsiyel taşımadaki gibi araç hareket etmek için başka yükleri beklemek zorunda kalmaz. Yüke göre araç seçimi yapılır, yüklenir ve alıcıya doğru araç hareket eder. 

Şah Lojistik olarak Irak dahil en çok talep göre hizmetlerimizden birisi komple taşıma hizmetimiz olmaktadır. Bu uygulamada kamyonet, 6 teker kamyon, 10 teker kamyon, 40 ayak kamyon, tır gibi alternatif araçlar kullanılmaktadır. Her aracın taşıma kapasitesi farklıdır ve kasa uzunlukları da çeşit çeşittir. Hangi araçla taşıma yapılacağı yükün miktarına ve ağırlığına göre belirlenmektedir. 

 

Komple Taşıma Hizmetimizin Avantajları 

Komple taşıma hizmetimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunları şöyle belirtebiliriz: 

Fiyat: Taşımacılık türleri arasında eğer belirttiğimiz araçlardan birisini tam dolduracak kadar yükünüz varsa en ekonomik taşıma komple taşıma modeli olmaktadır.  

Zaman: Komple taşımacılık açık ara en hızlısıdır. Çünkü diğer taşıma türlerinde olduğu gibi yüklerin depolarda, ambarlarda toplanması, başka yük bulmakla uğraşılması, farklı noktalarda yük indirilmesi gibi durumlar söz konusu değildir. Yükleme yapılır ve araç hedefe doğru yola çıkar.  

Düşük hasar: Komple taşımada yükleriniz aktarma yapmaz. İndirilip yüklenmez. Böylece hasar olasılığı en dip seviyeye iner.  

Esneklik: Komple taşıma modeli ile her türlü ambalajlı ya da dökme malzeme taşınabilir.