ırak parsiyel nakliye

Taşımacılık hayatına uzun yıllar önce Asya ve Ortadoğu ülkelerine seferler yaparak başlayan firmamız Şah Lojistik, gelişen zaman içerisinde hizmet alanını geliştirerek tüm Avrupa ülkelerine de taşımacılık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Aya ve Ortadoğu ülkelerine yaptığı komple tır taşımacılığının ardından parsiyel servis hizmetlerine de başlamış olan firmamız Orta doğunun cazibe merkezi haline gelen Irak’a da düzenli olarak parsiyel çıkışlar gerçekleştirmektedir.

Parsiyel taşımacılığın en yoğun talep gören ülkesi pozisyonunda bulunan Irak ile ilgili gelen taleplerin yoğunluğu sebebi ile haftalık çıkışlarını birden fazla sefer sayısına çıkaran firmamız neredeyse günü birlik tır çıkışları gerçekleştirmektedir. Irak parsiyel nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında ortaya çıkan en önemli farkı sık çıkışları ve oldukça kısa süre içerisinde teslimat yapabilen bir yapıya sahip bulunan firmamız C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan özmal araçları ile CMR sigortası güvencesinde sigortalı parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Irak parsiyel nakliye çalışmalarımızı İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan modern yapıya sahip her türlü yükü alabilen kapasitede ekipmanları ve deneyimli personelleri ile profesyonel hizmet sunan depolarımızdan gerçekleştiriyoruz. Müşteri talepleri doğrultusunda parsiyel yükleri bulundukları adreslerden alınacak şekilde iç nakliye hizmetleri de sunabilen firmamız ortaya koyduğu hizmet anlayışı ve prensipleri ile tüm müşterilerinin yüklerini gönül rahatlığı ile teslim edebildiği nadir nakliye kuruluşlarından biri olmanın gururunu ve sevincini yaşamaktadır.

İhracat veya transit içerikli taşınabilir ticari her türlü parsiyel yükün Irak illerine taşınmasını gerçekleştiren Şah Lojistik, parsiyel taşıma işlemlerini tırlardan ziyade küçük boyutlu ekspres tarzı araçlar ile de sağlamaktadır. Irak’ın Zaho, Erbil, Dohuk, Süleymaniye ve Kerkük gibi bölgesel yönetim illerinin yanı sıra merkezi yönetime bağlı Musul, Bağdat, Basra ve Kut gibi Arap illerine de düzenli olarak parsiyel nakliye hizmeti sunan firmamız Arap illerine ulaşımları aktarmalı veya dorse göndermeli olacak şekilde yapmaktadır.

İstanbul dışında bulunan illerimizden Irak’a gönderilecek parsiyel yüklerin de bulundukları adreslerden alınacak şekilde varış noktalarına ulaşımını sağlama konusunda oldukça tecrübeli ve yetenekli bulunan firmamız ortaya koyduğu performansı, kaliteli hizmet sunumu, vizyonu ve modern yapısı ile tüm ihracatçı ve dış ticaret firmalarımızın tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında ilk sıralarda ki yerini korumaktadır.