şah kargo

 Şah Kargo azerbaycan

Değişen ve gelişen şartlar dahilin de bir çok sektör de bulundukları zemin ve alanlarda ortaya çıkan yenilikleri yansıtma gayreti içerisine girmişlerdir. Dünya genelinde yaygın ağa sahip bulunan birçok sektörde olduğu gibi gönderi çalışmaları yapan sektörlerde atılım üstüne atılım gerçekleştirmektedir.

Bu sektörlerin başında hiç şüphesiz taşımacılık hizmetleri gelmektedir. Tonajlı ürünlerin taşınması işlemleri kolaylıkla halledilebiliyorken küçük çapta ve düşük ağırlıkta olup kargo yükü olarak adlandırılan gönderi şekli kolay netice alınabilen bir alana sahip bulunmadığı için bu alanda eksiklikler meydana gelmektedir.

Firmamız bu eksikliğin farkındalığı ile yaptığı alt yapı ve gelişim sürecini hızlandırarak kargo çalışmalarına ağırlık vermeye başlamıştır. Özellikle Azerbaycan ile ülkemiz arasında sıkı bir trafiğe sahip bulunan kargo taşıma taleplerini değerlendirmeye alan firmamız İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin ve Gaziantep gibi merkezlerimizde bulunan toplama alanlarını değerlendirerek gerek karayolu gerekse havayolu ile Azerbaycan kargo hizmetlerine başlamıştır.

Kargo kapsamında bulunan küçük çaplı gönderi ürünlerini gerektiği hallerde bulundukları adresten teslim almak suretiyle gümrüksüz olarak Azerbaycan’a ulaştıran firmamız aciliyeti olan ürünlerin teslimatlarını 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Kargo gönderileri diğer taşıma şekillerine nazaran maliyetli olduğundan bir çok gönderici bu konuda muzdarip durumda bulunuyor. Firmamız bu konuda da desteğini esirgemeyerek çok cüzi diyebileceğimiz rakamlara kargo gönderi işlemleri yapmaktadır.

Aciliyeti bulunmayan Azerbaycan kargo gönderile tıpkı parsiyel taşıma şeklinde olduğu gibi karayolu ile Gürcistan üzerinden sevk edilmekte olup maksimum 4-5 günlük bir süre içerisinde Azerbaycan’ın herhangi bir şehrine adrese teslim olarak ulaştırılmaktadır. Ülkemiz genelinde yaygın bir ağa sahip bulunan firmamız yukarıda ismi geçen illerimiz dışında bulunan illerde ki ürünlerin alımını yurt içi servislerimiz aracılığı ile alıp toplama merkezlerine nakletmekte, akabinde gereken resmi prosedürlerin tamamlanmasının ardından müşteri talebi ve aciliyet durumuna göre kara veya havayolu kargo araçları ile Azerbaycan’a ulaştırılmaktadır.

 

 

 

+995 51 692 10 15  

------------------------------------------------------------------------------

Şah Kargo bakü

Telefon: +994 50 692 10 11 

Telefon: +995 51 692 10 11 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şah Kargo İstanbul Telefon : Aksaray Mh.Küçük Langa cd.No:79/A/23  Aksaray/Fatih /İstanbul /Türkiye

Cep : 0545 687 10 11

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şah Kargo Telefon

Telefon: +994 50 692 10 15  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aksaray, avrupa garajı, Küçük Langa Cd. No:20 D:no.79 A, 34130 Fatih/İstanbul

 Cep : 0545 687 10 11

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Merkez Ofis

Sederek Bazarı Çin Kargo yanı 
Bakü/Azerbaycan

Şube

Aksaray Mh.Küçük Langa cd.No:79/A/23 
Aksaray/Fatih /İstanbul /Türkiye