ŞAH LOJİSTİK

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Türkiye-Bulgaristan hattında uluslararası nakliyat ve lojistik faaliyetlerinde bulunan firmalar...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Bulgaristan’a nakliye hizmetleri alanında ki lojistik faaliyetlerini hız kesmeden aralıksız...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bulgaristan Nakliyat "Uluslararası lojistik ve taşıma hizmetleri standartlarında referans...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Bulgaristan karayolu nakliyesi alanında liderliği, üstün hizmet ve kaliteli...

FİLOMUZ

FRİGO NAKLİYE

Sınır komşularımızdan Bulgaristan ile ülkemiz arasında yapılan ticari anlaşmalar çerçevesinde...

Şah Lojistik Firması Bulgaristan’a Nasıl Nakliye Yapmaktadır?

İthalat ve ihracat sektöründe taşımacılık hizmeti vererek önemli bir paya sahip olan Şah Lojistik firması yaptığı önemli çalışmalarla adını sektörde duyurmayı başarmıştır. Geniş araç filosuna sahip olan firma taşıma işini en kısa sürede yapmaktadır. Bulgaristan nakliye hizmeti vererek müşterilerle kalıcı uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir. Araçların hepsi C2 taşıma belgesine sahip olup farklı uzunluk, büyüklük ve genişliklere sahiptir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma en modern ve bakımı yapılmış araçlarla hizmet vermektedir. Lojistik ve nakliye konusunda eğitim almış personellere sahiptir. Bulgaristan nakliye lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve kısa sürede ekonomik olarak sizlere ulaşması için başlıca illeri üzerine hizmetimiz vardır. Sizlere kusursuz ve en hızlı nakliye imkanı tanıyan firma sayesinde istediğiniz miktardaki yükü kısa süre içinde Bulgaristan’a ulaştırabilirsiniz.

Firmanın Türkiye’den Bulgaristan ile Hangi Şehirlerle Çalışmaktadır?

C2 Taşıma belgesine sahip olan araçlarla yolculuk yapan firma çalışanları sizlere en kısa sürede verdiğiniz adrese malı teslim etmeyi garanti eder. Nakliyat esnasında olası hasarları karşılamak için CMR sigortası yapılmaktadır.

Bulgaristan nakliye hizmeti veren şehirler arasında Sofya, Varna ve Plevne yer alır. Ülkemizden Bulgaristan ile firmanın çalıştığı şehirler ise Manisa, Eskişehir, Ankara Aksaray, Mersin, Çorum, Adana, Gaziantep, Kayseri, Trabzon, Antalya, Kastamonu, Konya, Karaman, İstanbul, İzmit, İzmir, Samsun ve Kastamonu’dur. Farklı uzunluk ve büyüklüklerdeki tır ve frigo kamyonlarla taşımacılık yapan firma uluslararası bazda ağır yük taşımacılığında öncü firma olmayı başarmıştır. Ben Bulgaristan'dan, n Supply şirketinden  hanım. Dört ya da beş mayıs için iki adet 70 metre küp tire ihtiyacımız var. Servis Kayseri'den Blagoevgrad'a. Gümrük Blagoevgrad'ta. Mal buzdolabı vitrinidir. Bana b servis için uygun bir fiyat verebilirmisiniz? Bulgaristan Burgas’a sevk edilecek iskele malzemeleri için 1 Tam dolu Tır ve 3,5mt uzunluğunda komple, 4,5 Ton ağırlığında  Parsiyel yük Ayrı ayrı fiyat vermeniz ricadır.Proje aşamasında olan teklif çalışmamızda kullanılmak üzere; aşağıdaki bilgilere göre Ruse - Bulgaristan için navlun teklifinizi göndermenizi rica ediyoruz. Yükleme Yeri : Gebze Organize Sanayii Bölgesi Boşaltma Yeri : Ruse Bulgaristan adres teslimi Mal Tanımı : 1 adet buharlaştırıcı Toplam Yükseklik : 2.400mm./adet Toplam Genişlik  :2.200mm./adet Uzunluk13metre/adetAğırlık 11ton/adet Yükleme Zamanı Yaklaşık Ekim/2017, bütçe çalışmamızda kullanılmak üzere teklifinizi talep ediyoruz Detaylarını belirtmiş olduğunuz parsiyel yükünüzün, Beylikdüzü adresinizden alınarak, Plovdiv adrese teslim edilecek şekilde taşıma fiyatımız 700 eur. Parsiyel çıkışlarımız Çarşamba ve Cuma günleri olup, transit süre 2 gündür.

ŞAJ LOJİSTİK IRU SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK R2 SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK UND SERTİFİKA