Almanya Parsiyel Nakliye

Almanya parsiyel boş imaj

Almanya’ya Parsiyel Yük Taşımacılığı

Şah Lojistik şirketi olarak pek çok farklı lojistik güzergâhta, farklı amaçlara hitap eden taşıma hizmetlerimiz ile faaliyet göstermekteyiz. Almanya Parsiyel Yük taşımacılığında da pek çok başarılı hizmete imza atmış olan şirketimiz, tecrübeli ekibi ve yılların disiplini ile sizlere profesyonel bir hizmet süreci vaat etmektedir. Parsiyel konteynerlerin uluslararası taşınması şeklinde verdiğimiz hizmette sizlerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda Almanya güzergâhında güvenli ve hızlı bir lojistik hizmet sağlıyoruz.

 

Almanya’ya En Hızlı ve Güvenli Parsiyel Yük Taşıma Hizmeti

Lojistik sektöründe hız ve güvenliğin içerdiği anlamın önemini iyi bilen şirketimiz Şah Lojistik verdiği her hizmetin akıcı, hızlı ve güvenli olabilmesi için disiplinli bir çalışma göstermektedir. Şah Lojistik şirketi olarak Almanya Parsiyel Yük taşımacılığı hizmetimizi;

  • Karayolları üzerinden daha güvenli fakat taşıma kapasitesi daha sınırlı şekilde,
  • Havayolu üzerinden daha hızlı ancak maliyeti daha yüksek şekilde,
  • Deniz yolu üzerinden taşıma kapasitesi son derece yüksek olsa da hizmet süreci olarak daha uzun bir şekilde, gerçekleştirmekteyiz.

Taşımamızı istediğiniz yükün cinsi ve miktarına göre seçeceğiniz taşıma seçeneklerimizin hepsinde, sektördeki diğer lojistik şirketlerine göre daha hızlı ve güvenli bir hizmet sağlamaktayız. Pek çok kere sefer yaptığımız ve tecrübe kazandığımız yollarda edindiğimiz tecrübe ile sizlere en güvenli ve hızlı şekilde hizmet vermeyi vaat ediyoruz.

 

Almanya Parsiyel Yük Taşımacılığının Avantajları

Şah Lojistiğin sizlere sunduğu hizmetlerden birisi olan Almanya Parsiyel Yük taşımacılığının pek çok avantajı mevcuttur. Bu hizmetimizden faydalanarak;

  • Taşınacak yükünüz sınırlı olsa dahi sadece yükünüzün hacmine göre hesaplanan ücreti ödeyerek ekonomik bir lojistik hizmetten yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz.
  • Kara, hava ve deniz yollarından size en uygun olanını seçerek zaman ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Almanya’ya yük gönderecek pek çok müşterinin yükünü, parsiyel yük taşımacılığı hizmetimiz ile aynı anda taşıma imkânına sahibiz. Bu sayede gecikmesiz bir hizmetten faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.
  • Lojistik hizmetimizi müşterimizin isteği ile doğrudan veyahut aktarmalı yapılabilmesini sağlamaktayız. Bu şekilde farklı duraklarda yük indirme, bindirme imkânından yararlanarak tek seferde pek çok teslimat ulaştırabilirsiniz.

 

Uluslararası Nakliye

Şah lojistik Almanya'ya her hafta belirli günlerde parça grupaj, almanya parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Almanya'ya uzman nakliyeci personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

 

Almanya Parsiyel Karayolu Güzergâhı

Şah Lojistik şirketi yardımıyla Almanya’ya parsiyel taşımacılık çok daha kolay. Yıllardan beri kullanılan lojistik yollar üzerinden güvenle yaptığımız taşımacılık ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı başarmaktayız. Tercih ettiğimiz güzergâhlar sayesinde hem güvenli hem de daha hızlı şekilde lojistik hizmet sunmaktayız. Siz müşterilerimizin yük ulaştırmak istediği noktalara göre yeni Almanya parsiyel karayolu güzergâh oluşturarak da parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

 

Almanya Parsiyel Taşımacılıkta En Uygun Güzergâh

Almanya parsiyel karayolu güzergah oluştururken sınır kapılarındaki yoğunluğu, gümrük hizmetlerini göz önüne almaktayız. Gümrüklerde olan yoğunluğa göre Pazarkule, İpsala, Hamzabeyli veya Kapıkule sınır kapılarından hizmetimize uygun olanını seçiyor ve ülke dışına çıkıyoruz. Varış noktamızı Münih olarak belirlediğimizde en çok tercih ettiğimiz birkaç güzergâhı kullanmaktayız.

  • Kapı Kule sınır kapısı-Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-Avusturya-Almanya Münih
  • İpsala sınır kapısı-Yunanistan- Makedonya-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-Avusturya-Almanya Münih

Şeklinde olan güzergâhlarımız sayesinde sizlere olabilecek en hızlı lojistik hizmetini sağlamaya çalışıyoruz. Şah Lojistik şirketi olarak belirttiğimiz güzergâhlar dışında kalan güzergâhlar üzerinden de parsiyel taşımacılığı hizmeti verebilmekteyiz. Bakımlarını düzenli olarak yaptığımız kargo araçlarımız, alanında yetkin personelimiz ile Şah Lojistik olarak sizlere verebileceğimiz en faydalı hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Alanımızda kendimizi her gün geliştiriyor. Yeni güzergâhlarda yeni başarılara imza atıyoruz.

 

Uygun Fiyatlı Almanya Parsiyel Taşımacılık Güzergâhı

Türkiye-Almanya arası güzergâh değiştiğinde bunun farkı en çok kat edilen yol dolayısıyla da maliyet farkı ile anlaşılabilir. Bizler sizlere en uygun fiyata hizmet alabileceğiniz güzergâhlar üzerinden hizmet vermekteyiz. Almanya parsiyel karayolu güzergâh belirlerken hem kat edilecek yolu, hem yol güvenliğini hem de sizlerin isteklerini değerlendiriyoruz.

Lojistik hizmetlerde çok önemli olan güven ortamını sizlere sağlayan Şah Lojistik şirketi sayesinde size en uygun güzergâh üzerinden hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz. Sektördeki fahiş fiyatların yerine, hizmetimizin karşılığını alacak şekilde ücretlendirme uyguluyoruz. Şah Lojistik şirketi hem yükünüze hem de cebinize hitap eden lojistik hizmetlerini sizlere en profesyonel şekilde sunmaktadır. Karayolu üzerinden parsiyel taşımacılık alanında uzmanlaşan şoförlerimiz yardımı ile Almanya’ya en kısa süre içerisinde, en uygun fiyata ulaşıyoruz. Ulaşımı kafaya takmayın, Şah Lojistik çözer.

 

Şah lojistik Almanya'ya lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş ŞAH LOJİSTİK müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir.

 

 Almanya Parsiyel Hacim Hesaplama

Yılların deneyimine sahip firmamız faaliyet gösterdiği sektörde sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışı taşımacılık hizmetlerini yoğun bir şekilde yürütmekteyiz. Müşterilerimize hem komple hem de parsiyel taşımacılık hizmetlerinden yararlanma imkanı sunmaktayız. Almanya da taşımacılık hizmetlerini yoğun bir şekilde yürüttüğümüz ülkeler arasında yer almaktadır. Merkezi bir Avrupa ülkesi olan Almanya’da ithalat ve ihracat taşımacılığında aktif olarak yer alan firmalar arasındayız.

Firmamız diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılıkta da önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Sahip olduğu geniş araç kapasitesi ile taşımacılık faaliyetlerinde yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

 

Parsiyel Taşımacılıkta Hacim Nasıl Hesaplanır?

Firma olarak parsiyel taşımacılıkta yılların deneyimine sahip olarak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sizlere tam güvence vererek emanet ettiğiniz eşyalarınızı adreslerinize ulaştırmaktayız. Parsiyel taşımacılıkta farklı müşterilere ait yükler aynı araçta taşınmaktadır. Burada amaç müşteri açısından taşıma maliyetini ekonomik bir seviyede tutmaktır. Bu nedenle de rağbet edilen bir taşımacılık hizmetidir.

Almanya parsiyel hacim hesaplama işlemleri taşımacılık hizmetlerinde önemli bir aşamadır. Parsiyel taşımacılıkta taşınan yükün ağırlığı kadar hacmi de önemli bir faktördür. Bu nedenle taşıma işlemlerinde ağırlık ile birlikte hacim de hesaba katılır. Taşınacak yükün eni, boyu, yüksekliği ve adeti dikkate alınarak hacim hesaplanır. Hesaplama metreküp, ağırlık ve ladametre hesap ölçüleri kullanılarak yapılır. Almanya parsiyel hacim hesaplama işlemleri bu unsurlar dikkate alınarak yapılmaktadır.

 

Uygun Fiyatlarla Profesyonel Hizmetler

Almanya’ya da yoğun bir şekilde yürüttüğümüz parsiyel taşımacılık hizmetlerinde öncü firmalar arasındayız. Sektörde uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Almanya da pek çok noktaya parsiyel taşımacılık yapmaktayız. Firmamız profesyonel bir şekilde her aşamayı en başından sonuna kadar takip ederek nakliye işlemlerini yürütmektedir. Almanya parsiyel hacim hesaplama da bu aşamalardan biridir.

Süreci doğru bir şekilde planlayıp yöneterek nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Taşımacılıkta hacim hesaplama en önemli işlemlerden biridir. Firma olarak bu süreci de profesyonel bir şekilde yürüterek tamamlamaktadır. Almanya parsiyel taşımacılıkta hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetleri sizlerin istifadesine sunmaktayız.

 

Almanya'ya nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Almanya ağır nakliyat konusunda öncü firma olmaya adayız.

 

Almanya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Nakliye sektörü hem gelişen teknoloji hem de yeni ihtiyaçların oluşması ile büyük bir değişim yaşamıştır. Eskiden sadece ya şehirlerarası ya da şehir içi nakliye hizmetleri akla gelirdi. Ancak günümüzde bu iki hizmetten çok daha fazlası olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünya değişmekte ve dolayısıyla da pek çok etkilenmektedir. Bu etkilerden biri ise parsiyel nakliye hizmetidir. Başka bir şekilde ifade edecek olursak parça eşya taşımacılığıdır.

Evlerde, iş yerlerinde ve pek çok alanda eşyalar yer almaktadır. Bazılarının bir kısmının taşınması istendiğinde nakliye hizmetleri az eşya olduğu için pek çok kişi uygun değildi. Kendi başına taşımak istediklerinde ise çok sayıda zorluk ile karşı karşıya kalınmaktaydı. Bu durum için çözüm olarak bu hizmet ile de nakliye hizmetlerinin geniş yelpazesi daha da büyüdü.

Almanya parsiyel nakliye fiyatları en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Çünkü Almanya’da çok fazla Türk yaşamaktadır. Eşyalarını Almanya’ya götürmek isteyen ya da Almanya’dan eşya göndermek isteyen kişiler için Almanya parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Alanında uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız.

 

Almanya Parsiyel Nakliye Hizmeti Nasıl Olmaktadır?

Eşya taşımak ya da göndermek isteyen kişilerin akıllarında çok sayıda soru bulunmaktadır. Mesafenin uzak olması ve gümrük kapılarından geçileceği düşününce zor olacağı düşünülmektedir. Bu düşüncelerin hepsi yanlıştır. Şah Global Lojistik olarak sizleri profesyonel bir çalışma ile buluşturmaktayız. Sahip olduğumuz tecrübe ile mesafe ne kadar uzun olursa olsun güvenli bir şekilde eşyalarınız taşımaktayız.

Firmamız ile iletişime geçtikten sonra süreç başlamış olmaktadır. Eşyalar toplandıktan sonra evrak işlemleri tamamlanmaktadır. Sonrasında ise belirlenen tarihte yola çıkılmaktadır. Almanya parsiyel nakliye fiyatları mesafeden eşyanın sayısına göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en uygun fiyatlı olacak şekilde hizmet verebilmek en büyük amaçlarımızdan biridir. Bunun için çok iyi bir şekilde her şeyi takip edip değerlendirmekteyiz.

 

Neden Şah Global Lojistik?

Sunduğumuz güvenilir ve sorunsuz bir hizmetin yanında Almanya parsiyel nakliye fiyatları seçeneklerimiz ile de dikkat çekmekteyiz. En ufak bir sorun ile karşılaşmadan eşyaların taşınması için firmamız ile iletişime geçiniz.

 

Şah lojistik Hizmete sunacığımız araçlarımız Almanya ve tüm bölgelerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, tır CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.


Almanya parsiyel nakliye konusunda bir telefon kadar yakın standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi tır CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır.

Konteyner Vagon Nakliye

almanya firigo nakliye firmaları arasında öncü olan şirketimiz yüklerinizi yeni teknoloji tırlar ile güvenle taşımaktadır. Şah lojistik Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

Karada, denizde veya havada hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat