Uluslararası Nakliye

Boş imaj

Uluslararası Taşımacılık 

Uluslararası taşımacılık, taşınmak istenen malların bir ülke sınırından çıkarılarak başka bir ülkeye taşınmasından oluşan lojistik bir işlemdir. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken pek çok unsuru beraberinde getirmektedir. Ayrıca uluslararası taşımacılık sürecinde pek çok karmaşık ve zaman alıcı evrak ve kağıt işleri de bulunmaktadır. 

Uluslararası taşımacılık nasıl yapılır sorusuna verilecek cevaplar şöyledir: 

 • Kara yoluyla 
 • Deniz yoluyla 
 • Hava yoluyla 
 • Demir yoluyla 

Uluslararası taşımacılık yapmak üzere kullanılan yöntemler bu şekildedir. 

 

Uluslararası Taşımacılıkta Kullanılan Yöntemlerin Özellikleri 

Uluslararası taşımacılıkta kullanılan her yöntemin kendine özgü faydaları ve dezavantajları bulunmaktadır. Örneğin demiryolu taşımacılığı nispeten daha ucuz bir taşımacılıktır. Ancak taşımacılık süreci çok fazla uzayabilir. Ayrıca taşımak istenen malın gideceği ülkeye direkt demiryolu bağlantısı olmayabilir. 

Karayolu taşımacılığında taşınan mallar aktarmasız olarak direkt şekilde istenilen ülkeye götürülebilmektedir. Bu anlamda hem zaman konusunda tasarruf edilebilir hem de kağıt ve evrak işleri azaltılabilir. Ayrıca çok yüksek maliyetlerde çıkarmayan bir taşımacılık sistemidir. 

Hava yolu taşımacılığı oldukça maliyetli bir taşımacılık sistemidir. Ancak taşınmak istenen mallar son derece hızlı bir şekilde bir ülkeden başka bir ülkeye taşınabilir. Bununla birlikte hava yolu ile taşınan malların nihai adreslerine ulaşması sıkıntılı olabilir. Çünkü taşınmak istenen malların havalimanlarında yüklenmesi ve boşaltılması gerekir. Bu malların havaalanlarına taşınması için ve havaalanlarından nihai adreslerine ulaşması için de başka bir taşımacılık yöntemi kullanılmalıdır. Tüm bunlara ek olarak hava yolu taşımacılığı kullanılarak her türlü mal taşınamamaktadır. 

Uluslararası taşımacılık nasıl yapılır kapsamında kullanılan diğer bir taşımacılık yöntemi de deniz taşımacılığıdır. Deniz taşımacılığı da zaman açısından oldukça avantajlıdır. Malların bir ülkeden diğerine taşınması son derece kolay, kısa süreli ve güvenli bir süreçte gerçekleşmektedir. Maliyet anlamında da oldukça avantajlı olan deniz taşımacılığı en çok tercih edilen uluslararası taşımacılık yöntemlerinden birisidir. 

 

Güvenilir Taşımacılık ve Kaliteli Hizmet 

Uluslararası taşımacılık nasıl yapılır noktasında firmamız büyük deneyim ve tecrübe sahibidir. Ne tür malların en rahat hangi sistemle taşınacağı konusunda en verimli yolu seçerek sizlere hizmet vermektedir. Bu kapsamda en verimli ve işlevsel yöntemler olan kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmetinizdedir. 

 

Uluslararası Nakliye Hizmetleri 

Uluslararası taşımacılık, lojistik alanının en önemli ve en detaylı konularından biridir. Malların bir ülkeden başka bir ülkeye taşınması anlamındaki uluslararası taşımacılık da dikkat edilmesi gereken pek çok unsur vardır. Hangi malın en verimli şekilde nasıl taşınacağı konusunda son derece dikkatli ve titiz çalışmalar yapmak gerekmektedir. Bu noktada firmamız sahip olduğu derin tecrübe ve deneyimle, işinde uzman çalışanlarla en kusursuz hizmet vermek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. 

Firmamız, uluslararası nakliye avantajları konusunda sizlerin en verimli şekilde hizmet alması için her türlü imkanı sizlerle buluşturmaktadır. Taşınması gereken mallarla ilgili sizlerden bilgi aldıktan sonra detaylı bir çalışma yaparak malların en hızlı ve güvenli şekilde taşınması adına çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca mallar istenilen yere ulaşıncaya kadar sizleri sürekli bilgilendirerek mallarınızla ilgili güncellemeleri takip etmenize imkan sağlamaktadır. 

İstediğiniz Yere İstediğiniz Miktarda Mal Güvenle Taşınır 

Firmamız, uluslararası taşımacılıkta malların en güvenli şekilde, en hızlı sürede taşınması noktasında gerekli olacak bütün bilgi birikimine ve iletişim ağına sahiptir. Bu hak kapsamda hizmet verilen noktalar şunlardır: 

 • Avrupa ülkeleri 
 • Orta Doğu ülkeleri 
 • Diğer Türk devletleri 

Mallarınız, bu ülkelere güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Bu çerçevede istenilen miktarda mal, istenilen adreslere güvenle ve en hızlı şekilde nakledilmektedir. 

Uluslararası nakliye avantajları çerçevesinde bütün faydalardan yararlanmanız adına planlı ve programlı çalışmalar yürüten firmamız sizlere kusursuz bir hizmet sunmak adına çabalamaktadır. Bu kapsamda mallarınızı türüne uygun olacak şekilde belirlenen araçlar ile taşınmakta ve malların güvenliğini sağlamak için alınması gereken her türlü tedbir almaktadır. Ayrıca bu süreçte ilgilenilmesi gerekli olan her türlü kağıt ve evrak işini en kısa sürede ve en doğru şekilde halletmek adına gerekli deneyime ve tecrübeye sahip olan çalışan kadrosu ile hizmet vermektedir. 

 

Güven Tecrübe ve Kalitenin Kesiştiği Yer 

Firmamız, yılların getirdiği deneyimle ve tecrübeyle çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerin en kaliteli hizmetleri alması adına alanında uzman personel kadrosuyla hizmet vermektedir. Uluslararası nakliye avantajları sayesinde mallarınızı en güvenli, sağlam ve sorunsuz şekilde uluslararası noktalara taşımaktadır. 

 

Uluslararası Nakliyat Hizmetlerimiz 

Uluslararası nakliyat sektöründe eşyalarınızın zarar görmesini önlemek, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız Şah Global Lojistik ile anlaşabilirsiniz. Şah global Lojistik ailesi olarak bizler 1996 yılından günümüze kadar olan süre içerisinde çalışmalarımızı başarıyla gerçekleştirmekteyiz. 

Nakliyat sektöründe yapılan yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda kendimizi geliştirerek bu alanda başarılı çalışmalarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uluslararası nakliyat çalışmalarında firma ve müşteri arasındaki ilişkiyi korumak, müşterinin nakliyat çalışmalarından daha iyi koşullarda faydalanmasını sağlamak adına sözleşmeyle hareket etmekteyiz. Uluslararası nakliyat hizmetlerimiz sayesinde müşterilerin daha iyi koşullarda hizmet almasını sağlamaktayız. 

 

Uluslararası Nakliyat Hizmetlerimizin Özellikleri Nelerdir? 

Uluslararası nakliyat hizmetlerimiz profesyonel kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğer daha önce uluslararası nakliyat firmasıyla anlaşma yapmadıysanız firma seçimini doğru yapmaya özen göstermeniz gerekir. Uluslararası taşımacılık işlemleri daha detaylı işlemlerdir. 

İşlemlerde herhangi bir sorunun yaşanmaması, taşıma sürecinin doğru ve sorunsuz ilerletilmesi için alanında başarılı firmalarla çalışmalısınız. Bizler bu firmaların başında gelerek tecrübe sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz uluslararası nakliyat hizmetinin özellikleri: 

 • Uluslararası taşımacılık için sözleşme yapılmaktadır.  
 • Uluslararası taşımacılık için çıkış zamanı ve teslim zamanı belirlenmektedir. 
 • Eşya veya yük özel olarak paketlenir, taşıma aracına yerleştirilir.  
 • Uluslararası taşımacılık için gerekli belgeler ve izinler firmamız aracılığıyla hazırlanır.  
 • Uluslararası taşımacılık işlemleri için süre en iyi şekilde değerlendirilir.  

Uluslararası taşımacılık işlemlerinde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda sözleşme sayesinde firma ve müşteri arasındaki ilişkiyi korumaktayız. Sözleşme sayesinde müşterilerimiz olası bir aksilik sonrasında hak savunabilecektir. Uluslararası taşımacılık alanında uzman kadromuz bu süreci en iyi şekilde yönetecektir.  

 

Uluslararası Taşımacılık Fiyatları  

Uluslararası nakliyat hizmetlerimiz farklı fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemlerinde fiyat farklılıklarının görülme nedenleri: 

 • Mesafe
 • Taşıma aracı  
 • Taşınacak yük türü  
 • Taşıma süresi  

Uluslararası taşımacılık işlemlerinde mesafe, taşıma için kullanılan araç, taşınacak yük ve taşıma süresi doğrultusunda fiyatlarda değişiklik görülmektedir. Firmamız genel olarak doğru ve uygun fiyat listesiyle uluslararası taşımacılık hizmeti vermektedir. Uluslararası taşımacılık işlemlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmamak, herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman kolaylıkla sorunu çözmek için Şah global Lojistik ekibimizden güvenle destek alabilirsiniz. 

 

Uluslararası Nakliye Çalışmalarımız 

Şah Global Lojistik ailesi olarak 1996 yılından bugüne kadar nakliye sektöründe profesyonel çalışmalar gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Alanında tecrübeli kadromuzla her geçen gün daha iyi çalışmalar gerçekleştirmek adına gayret etmekteyiz. Yurt içi nakliye çalışmalarımızla birlikte uluslararası nakliye çalışmalarımız da firmamız tarafından gerçekleştiriyor. Nakliye sektöründe maddi ve manevi zararın önlenmesi adına bazı güvenlik önlemlerinin alınması gerekiyor. Aynı zamanda uluslararası nakliye işlemlerinde sürenin iyi değerlendirilmesi, uluslararası nakliye için iznin olması gerekiyor. Uluslararası nakliye işlemleri daha detaylı olduğu için ekstra özen ve dikkat istiyor. Bizler gerekli tüm işlemleri kısa sürede tamamlayarak uluslararası nakliye işlemlerini tamamlıyoruz. 

 

Uluslararası Nakliyede Nelere Dikkat Edilmeli? 

Uluslararası nakliye işlemlerinde firma seçimi önemlidir. Eğer doğru firma ile uluslararası nakliye işlemi gerçekleştirilirse yaşanabilecek kayıpların ihtimali en düşük seviyeye indirilir. Uluslararası nakliye işlemlerinde yüklerin taşınması için izin çıkarılması gereklidir. İznin çıkarılması, taşıma işlemi süresinin doğru değerlendirilmesi, müşterinin süreçle ilgili bilgilendirilmesi gereklidir. Uluslararası nakliye firma seçiminde mutlaka bilgi ve birikim sahibi firmalar tercih edilmelidir. Şah Global Lojistik ailesi olarak bizler bu sektörün profesyonel ismi olarak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası nakliye çalışmalarımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sizler de uluslararası taşıma işlemlerinizde firmamızla iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. 

 

Uluslararası Nakliye Çalışmalarımızın Özellikleri 

Şah Global Lojistik olarak uluslararası nakliye çalışmalarımızı güvenle tercih etmenizi saplıyoruz. Uluslararası nakliye çalışmalarımız ve özellikleri: 

 • Uluslararası nakliye için profesyonel ekip görevlendirilir.  
 • Uluslararası nakliye işleminin süreci doğru yönetilir.  
 • Taşıma işlemi için izin ve belgeler firmamız tarafından ayarlanır.  
 • Taşıma için anlaşma yapıldıktan sonra ve taşıma işlemi bitene kadar tüm süreçten müşteri bilgilendirilir.  

Uluslararası taşımacılığın en önemli özelliği sürecin doğru yönetilmesi ve resmi işlemlerin yapılmasıdır. Uluslararası nakliye alanında uzman kadromuz bu süreci en iyi şekilde yönetmekle görevlidir. Taşıma işlemleri başarıyla sonuçlanana kadar ekibimiz sorumluluğunu yerine getirmektedir. Uluslararası taşıma işlemleri için Şah Global Lojistik ailemizle iletişime geçebilir, taşıma işlemi hakkında bilgi alabilirsiniz. Taşıma işleminin nereye yapılacağı, ne zaman yapılacağı, hangi tür eşyaların taşınacağı doğrultusunda size özel taşıma planı oluşturulur. Doğru ve uygun fiyatlarla uluslararası taşımacılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

 

Uluslararası Lojistik Fiyatları 

Uluslararası taşımacılık, son derece titiz çalışmalar gerektiren bir konudur. Disiplinli ve detaylı planlama ve programlamanın yapılması gereken bir lojistik faaliyetidir. Bu kapsamda en ufak ayrıntıların bile göz önünde bulundurulması gerekir. Uluslararası taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin, bu işte gerçekten iyi olan ve profesyonel çalışmalar sunan firmalarla iş yapması gerekir. 

Bu kapsamda firmamız sizlerin en iyi hizmeti alması için sizlerle olan veren bir lojistik firmasıdır. Sunduğu kaliteli çalışmalar ve titiz, detaylı planlarla mallarınızın en güvenli ve doğru şekilde taşınması adına güvenilir bir firmadır. Ayrıca uluslararası lojistik fiyatları kapsamında, sunulan kalite göz önüne alındığında son derece makul ücretlerle müşterilerine hizmet vermektedir. 

Uluslararası Taşımada Büyük Tecrübe 

Uluslararası taşımacılık son derece zor, meşakkatli bir iştir. Bu işin doğru şekilde yapılabilmesi için büyük bir deneyim ve bilgi birikimi gerekir. Ayrıca işlerin sorunsuz şekilde ilerlemesi için alanında uzman bir kadroyla çalışmak gereklidir. Firmamız, bu gerekliliklerin hepsine sahiptir. Bu sayede müşterilerine alınabilecek en kaliteli hizmeti sunarak fark yaratmaktadır. 

Firmamız tüm bu kaliteli işleri yerine getirirken fiyat konusunda da müşterilerini üzmemektedir. Uluslararası taşımacılıkta sunduğu hizmetler kapsamında kara yolu ve deniz yolu aracılığıyla mallarınızı taşımaktadır. Mallarınızın güvenli bir şekilde istenilen adrese ulaşması için alması gereken her türlü tedbir almaktadır. Mallarınızın komple ya da parsiyel olarak taşınmasında güvenli, titiz ve özenli çalışma prensibi ile hizmetinizdedir. 

Mallarınızın en güvenli şekilde taşınabilmesi için en verimli yolun kullanılması adına en iyi araçları seçerek çalışmaktayız. Ayrıca uluslararası taşımacılıkta son derece özenli ve titizlikle çalışmalar isteyen evrak ve kağıt işlerinin en doğru şekilde halledilmesi adına gerekli özelliklere sahibiz. Tüm bunların yanında uluslararası lojistik fiyatları noktasında da müşteri odaklı hizmetler sunmaktayız. 

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Lojistik 

Firmamız, sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere en kaliteli hizmeti sunarken uluslararası lojistik fiyatları kapsamında da en uygun fiyatlarla sizlerledir. Alanında uzman ve nitelikli çalışanları, güvenilir ve titiz çalışma anlayışı ve sorunsuz bir taşımacılık adına gerekli olan derin bilgi birikimi ile uygun fiyatlarla sizlerin yanındadır. 

 

Uluslararası Nakliye Şah Lojistik

 

Müşterilerin belirttiği süre içinde ürünün istenilen yere teslim edilmesine yardımcı olan Şah Lojistik firması sizlere hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet vermektedir. Sağlıklı bir şekilde organize lojistik hizmeti veren firma tedarikçi ve müşteri arasında iletişimin oluşmasını sağlar. Ürün adrese teslim edilinceye kadar gönderici firma ile sürekli iletişim halinde kalınır.

Yola çıkılmadan önce sipariş şartlarına göre evrak hazırlanır. ürünler yeni model  ve orjinal tırlar ile taşındıktan sonra yola çıkılır. Yola çıkıldığında ve ve teslim edildiğinde tedarikçi sürekli bilgilendirilir. Transit süre garantisi verilmektedir. Ayrıca çok farklı taşıma yöntemleri ile daha kolay ve hızlı bir şekilde taşımacılık yapan firma sayesinde güvenle yükünüzü gönderebilirsiniz.

Şah Lojistik Hizmetleri

Avrupa, Orta Doğu ülkeleri ve Türk Cumhuriyeti ülkelerine nakliyat hizmeti veren Şah Lojistik müşterinin istediği miktardaki yükü istediği adrese gönderilmesini sağlar. Belirli bir süre içinde sorunsuzca verilen adrese yükü teslim eder. Yolculuk boyunca, yola çıkıldığından ve mal teslim edildiğinde size bildirilir. Malın yol boyunca zarar görmemesi amacıyla en uygun araç seçilip eşyalar yüklenir.

Yurt dışında Uluslararası Nakliye firmaları arasında uygun navlun ve müşteri memniyetinden dolayı popilerliğni koruyan firmamız kısa süre içersinde müşterilerimizin taleplerini uluslararası taşımacılık şartları dahilinde mükemmele yakın hizmetle müşterilerin vazgeçilmezi konumunu yaklaşmaktadır. Çok kısa sürede en güvenli bir şekilde yükünüzü taşıyarak istediğiniz adrese ulaştıran firma çok uygun fiyatlarla çalışmaktadır.Uluslararası nakliye konusunda firmamız düzenli olarak Dünya'nın her yerine güvenilir taşımacılık ve organize lojistik hizmeti vermektedir.