ukrayna parsiyel nakliye

Kırgızistan NAKLİYAT

Karayolu tur nakliye çalışmalarına hız keseden devam etmekte olan firmamız Şah Global Lojistik Türkiye Ukrayna arası taşımacılık konusunda da oldukça kapsamlı çalışmalara imza atmaktadır. Haftanın belirli günleri düzenli çıkışlar yapmak suretiyle Ukrayna parsiyel nakliye hizmetleri sunmakta olan firmamız parsiyel ve kargo kapsamında ki ticari her türlü ürünün nakliyesini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

İstanbul’da buluna parsiyel depolarımıza toplamak suretiyle tüm şehirlerimizde bulunan parça yükleri iç nakliye ile aldırarak depolarımızda araçlara yüklendikten sonra gümrük işlemlerinin bitirilmesini takiben yola çıkarılmaktadır.

Konteyner Vagon Nakliye

Ebat ve ağırlıkları itibarı ile tır dorsesi içerisine yerleşmesi uygun olan her türlü parsiyel yükün taşınması işlemleri varışların teslim edilmesi gereken şehirlerin gümrük noktalarına kadar yapılmaktadır. Ukrayna parsiyel nakliye hizmetlerini deneyimli personelleri nezaretinde yüksek modelli eksiksiz belgeleri bulunan yerli ve yabancı plakalı tırlar ile gerçekleştiren firmamız Şah global Lojistik, yaptığı çalışmaları ile örnek hizmet sergileyebilen bir konuma sahip bulunuyor.

Ukrayna parsiyel çalışmalarımızda karayolu veya karayolu+denizyolu takviyeli şekilde iki türlü yöntem kullarak gerçekleştiriyor, varış sürelerimizi ortalamanın altında tutarak olabildiğince kısa sürede teslimatları yapıyor, müşterilerimizin beğeni ve taktirlerini toplamaya devam ediyoruz. Ukrayna parsiyel nakliye çalışmalarımızda birincil önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan maddi kazanımlar sürekli olarak ikinci sırada yer almaktadır.

Uluslararası Nakliye

Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımızdan Ukrayna parsiyel nakliye taleplerinizi şirketimizin iletişim bölümüne telefon veya mail yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirmenizi rica ederiz. Gelen talepleriniz firmamızın deneyimli ekibi tarafından anında değerlendirmeye alınır, en kısa sürede bütçenize uygun taşıma teklifleri ile yanıtlanır.