Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Lojistik Taşımaları Nasıl Yapılır?

Lojistik alanında bilgi ve tecrübeleriyle kendini kanıtlamış olan Şah Lojistik firması Türkmenistan’ a her türlü nakliyat ve ağır nakliyat hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışan firma Türkmenistan’la kalıcı ilişkiler kurmayı hedeflemektedir. Yıllardır lojistik alanında çalışarak deneyim kazanmış uzman personeller tarafından verilen hizmet sayesinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Taşınacak yükü özelliğine göre istenilen genişlik, uzunluk ve iç hacmine sahip olan araçlara sahiptir. Ayrıca firma ihtiyaç duyduğunda sözleşmeli araç de temin etmektedir. Özellikle uluslararası alanda Türkmenistan nakliyat konusunda öncü olan firma yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü hasarın karşılanmasını sağlamak amacıyla önceden CMR sigortası yapmaktadır. Son model frigo tır ve tenteli dorseler ile minimum sürede yükünüzü adrese ulaştırır. 

Türkmenistan Lojistik Hizmetleri Nelerdir?

Her hafta belirli günlerde Türkmenistan’a yük taşımacılığı yapan firma çok uygun navlunla hizmet vermektedir. Malınızı nakliyat sigortası yaparak teminat sağlayan Şah Lojistik sizlere kaliteden ve kendi standartlarından ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Türkmenistan’ın Aşkabat, Bakanabat, Türmanabat, Hazar, Türkmenbaşı, Nebit Dağı, Kumdağ ve Bayramali illerine giderek nakliyat ve lojistik hizmeti vermektedir. Ağır yük taşımacılığında öncü olan Türkmenistan nakliyat sayesinde çok kısa sürede istediğiniz miktardaki yükü istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. 

HADIMKÖY den…1 ton paletli malzeme(varil) 5 çuval kapak Ashgabat için en uygun fiyat teklifleriniz rica olunur türkmenistan’a taşıma yapıyor musunuz? İstanbul – türkmenistan arası gaziantep komple tır fiyatı verir misiniz? mersin Yakın zamanda osmaniye başlayacak olan Kıbrıs’taki otel projesi için kablo, kablo kanalı vs gibi elektrik malzemeleri taşınacaktır. İzmir – Aşgabat  taşıma fiyatımız ankara Ölçüleri 80X120X120 CM olarak baz alıyoruz. İstanbul depomuza bursa teslim-türkmen Ashgabat teslim Taşıma fiyat teklifimiz ;dir. Teklifimizi değerlendirmenize konya sunar eskişehir değerli siparişlerinizi bekleriz. türkmenistan parsiyel nakliye Olumlu olumsuz dönüşleriniz rica olunur kayseri Telefonla  yaptığımız görüşmede Türkmenistan Aşkabatla  ilgili  verdiğiniz bilgiler aksaray doğrultusunda aşağıda bilginize sunulmuştur  İstanbul  Avrupa yakası yükleme  Aşkabat  teslim beher antalya araç  navlunumuz  Çorlu’dan yükleme  olursa  fark  oluşur Çorlu  Aşkabat  Ortalama  transit  süre  7/9 arasıdır   

FİLOMUZ

TÜRKMENİSTAN FİLOMUZ

Özbekistan Nakliye ile kaliteli hizmetimiz gereği tüm yüklerinize özen göstererek filolarımızla başarılı işler ortaya çıkarıyoruz.

KOMPLE TAŞIMACILIK

TÜRKMENİSTAN TAŞIMACILIK

Türkiye ve Özbekistan'da Güvenli ve hızlı hizmet, taşımacılıkta öncü olmayı hedefliyoruz.

FRİGO

TÜRKMENİSTAN FRİGO

Türkiye'de alanında uzman kadrosuyla +4/-18 C frigo yük taşımacılığı