Rusya Nakliyat

Rusya Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

İstediğiniz yükü belirtilen adrese en kısa sürede teslim etmeyi garanti ederek nakliyat hizmeti veren Şah Lojistik sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Alanında eğitimli ve yıllardır çalışarak deneyim kazanan personelleri ile birlikte faaliyetlerini göstermektedir.Türkiye-Rusya arası gerek Gürcistan üzeri karayolu ve gerek Zonguldak-Haydarpaşa ve Samsun limanları çıkışlı olarak Ukrayna Odessa limanı ve Rusya limanları üzeri transit geçişli roro ile taşımalar gerçekleştirmekteyiz.Rusya ile Ticari anlaşmalarımız çerçevesinde sınırlı miktarda verilen dozvala(geçiş belgesi) kısa sürede tükense de yabancı plakalı araçlarımızla ayın tamamını kapsayan günlerde yükleme yapıp bekleme olmaksızın sorunsuz bir şekilde geçiş yapmaktayız.Geniş araç filosuna sahip olan firma teknolojiyi yakından takip ederek en gelişmiş, donanımlı modern araçlarla nakliyat işini yapmaktadır. Yaptığı çalışmalarla Rusya nakliyat konusunda öncü olmayı başaran firma herhangi bir sorun yaşanmadan nakliyat işini yapmaktadır. Haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımızın yanı sıra komple yüklemelerinize istediğiniz an araç organize edebilmekteyiz. Parça grupaj ve parsiyel nakliyat yapan firmamız malınızın yolculuk esnasında zarar görmesi halinde CMR sigortası yaptırarak zararı karşılamaktadır. Size teminat sağlayan firmamız ürünlerinizi en güvenilir bir şekilde adrese tam zamanında ulaştırır.

Rusya Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Rusya'nın Moskova, Samara, St. Petersburg, Novosibirsk, Volgograd, Omsk, Kazan, Çelyabinsk, Perm ve Ufa şehirlerine giderek yükünüzü verilen adrese ulaştırır. Her hafta düzenli olarak yapılan Rusya nakliyat Türkiye’den birçok şehirden yapılmaktadır. Tesis trafo, askeri ekipman taşımacılığı, loader taşıma, lowbed taşımacılığı hizmeti veren firma yükün özelliklerine göre en uygun aracı seçerek kullanır. Şah Lojistik firması paletli lastikli excavatör nakliyesi, Beko loader silindir iş makinesi taşımacılığı, boş ve dönüş lowbed yükü temini gibi faaliyetler yapmaktadır.Soğuk zincir ürünlerin taşınmasında frigo araçlarımızla taşımalarımızı ürünlerinizi olması gereken minimum sürede adreslerine teslim etmekteyiz.Çok uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti veren firmamız modern araçlara sahiptir. Parsiyel olarak Antalya çıkışlı – Rostov on Don Rusya varişli, Tır’da 4 M yer kaplıyacak ve 1500 kgs ağırlıklı navlun fiyatı talep ediyorum  Yükleme yeri: Romanya Isaccea ve Regin  Boşaltma yeri: Bursa İnegöl  Yük: 0-22 ton Ağaç kaplama En uygun navlun teklifi vermeniz konusunda yardımlarınızı rica ederiz. Segezha, Rusya'dan Prishtine, Kosova'ya kraft kagit (Rolle seklinde), 24 ton nakliyesi icin bir tirin fiyati ne kadardir? Her hafta bir tir gelecektir.  detayları belirtilen yükleme için araç durumu bildirmenizi rica ederiz. Yükleme yeri : Mersin Boşaltma yeri : Rusya – Moskova Yaş meyve (ihracat ürünü) +2 / +5  derece Aylık 20 – 30 tır için Navlun ve imkan 

tarihleri arasında 5 araçlık - 100 ton  kağıt bobin taşıması yapılacaktır! Aşağıdaki güzergahta,kara nakliyesi navlun ücretini tespit edip, araç temini konusunda yardımlarınızı bekliyoruz?Arhangelsk - Novodvinsk şehri ( Rusya ) - İstanbul  Aşağıda adresi bulunan yer için fiyat teklifi vermenizi rica ederiz. Komple tır fiyat teklifi olacak Kırşehir –  Krasnodar  rusya 

Ufa/Rusya arası 1 adet 13,60 dorseye istinaden 200 adet süt sağma makinesi nakliyesi ile ilgili fiyat talebimiz olacak. Yükleme full olacaktır, parsiyel değil. Yük ağırlığı yaklaşık 11 tondur. Ürünün GTIP no: 843410.  Makine ile ilgili resim ve katalog ektedir.  Sizden ayrıca Rusya' da alıcıya ait gümrüklemenin yapılabilir olmasına istinaden hem gümrüklü hem de sadece nakliye olarak fiyatlandırmanızı istiyorum. Yükleme anında araç buraya yani MustafaKemalPaşa' ya gelecek, yükleme burada yapılacak, ya Bursa' da yada İstanbul' da gümrüklememizi yaptırıp araç Ufa' ya gidecek. Ödemeyi biz yapacağız.

 

YÜKLEME TARİHİ

HAZIR 

YÜKLEME ADRESİ

MERSİN-TR

GÜMRÜK ADRESİ

MERSİN-TR

BOŞALTMA ADRESİ

KAZAN - RU

GÜMRÜK ADRESİ

KAZAN - RU

TONAJ

0-21 TON

ARAÇ ADETİ

1  TENTELİ MEGA ARAÇ

NAVLUN

Yükleme yeri                         : Ankara  ( imkan yok ise İstanbul deponuz )

Teslim yeri                             : Moskova veya St Petersburg

Mal cinsi                                : ameliyat lambası

Rusya Parsiyel Nakliye

Rusya Parsiyel Nakliye

Yapılan çalışmalarla RUSYA Parsiyel Nakliye özel prensip ve hassas çözüm anlayışı ile başarılı noktalara adım atmaktadır.

Rusya Nakliye Lojistik

Rusya Lojistik

Geçmişten günümüze kadar RUSYA Lojistik, alt yapısı ile hizmette daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Rusya Nakliye Taşımacılık

Rusya Taşımacılık

Taşınacak olan yükünüzü yılların deneyim ve tecrübesiyle teslimat noktasına ulaştırmakta KIRGIZİSTAN Taşımacılık olarak gurur duyuyoruz.