Rusya Nakliyat

Rusya boş imaj

Rusya Lojistik Hizmeti

İstediğiniz yükü belirtilen adrese en kısa sürede teslim etmeyi garanti ederek nakliyat hizmeti veren Şah Lojistik sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Alanında eğitimli ve yıllardır çalışarak deneyim kazanan personelleri ile birlikte faaliyetlerini göstermektedir.

Türkiye-Rusya arası gerek Gürcistan üzeri karayolu ve gerek Zonguldak-Haydarpaşa ve Samsun limanları çıkışlı olarak Ukrayna Odessa limanı ve Rusya limanları üzeri transit geçişli roro ile taşımalar gerçekleştirmekteyiz.Rusya ile Ticari anlaşmalarımız çerçevesinde sınırlı miktarda verilen dozvala(geçiş belgesi) kısa sürede tükense de yabancı plakalı araçlarımızla ayın tamamını kapsayan günlerde yükleme yapıp bekleme olmaksızın sorunsuz bir şekilde geçiş yapmaktayız.Geniş araç filosuna sahip olan firma teknolojiyi yakından takip ederek en gelişmiş, donanımlı modern araçlarla nakliyat işini yapmaktadır.

 

Ukrayna Üzeri Rusya Nakliye

Sektördeki başarılı çalışmalarını yılları aşkın sürdüren ve devam ettiren firmamız, her koşulda dünyanın farklı ülkelerine taşımacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Hizmet anlayışına karşılıklı güven ve sadakat ilişkileri geliştirdiği müşterisinin istek ve ihtiyaçlarına göre yön veren firmamız, başta Ukrayna olmak üzere farklı ülkelere nakliye hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyor.

Ukrayna üzeri Rusya nakliye hizmetini, büyük bir gururla sunan firmamız, bu konuda farklı çalışmalar ve düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Rusya ile sınır komşusu olma niteliği taşıyan Ukrayna üzerinden gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde her zaman kalite standartlarını göz önünde bulunduran çalışmalara imza atıyoruz.

 

Ukrayna Üzeri Rusya Nakliye Hizmetleri

Rusya oldukça büyük ve geniş bir toprak alanına sahip bir ülkedir. Firmamız da karayolu üzerinden gerçekleştirmekte olduğu nakliye hizmetlerine Ukrayna üzerinden farklı çözüm önerileri sunmaktadır. Ülkemizde belirli kalkış noktalarından harekete geçen araçlarımızın istikametine de bu şekilde karar veriyoruz.

Ticari nakliye ihtiyaçlarınıza anında cevap veren firmamız Ukrayna üzeri Rusya nakliye seferlerini düzenli şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Özellikle ticari nakliye ihtiyacınızı hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yerine ulaştıran firmamız üstün kalitede hizmet ilkesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Geniş araç portföyüne sahip olan firmamız, her türlü parsiyel yükün verimli şekilde taşınması için olan çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Hızlı ve Rakipsiz Çözüm Önerileri

Özellikle Rusya gibi yüzölçümü geniş ülkelere nakliye hizmetleri sunmak bir hayli güç ve uğraştırıcı bir iş olabilmektedir. Firmamız yılların tecrübesine dayanarak her zaman kusursuz işlere imza atmayı ve alanında en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda Rusya içine talep edilen nakliye isteklerine en verimli şekilde yanıt vermekteyiz.

Ukrayna üzeri Rusya nakliye sürecini oldukça verimli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, tüm müşterilerinin memnuniyetini ve beğenisini toplamaya devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz de Rusya içine ulaştırmak istediğiniz ticari ya da diğer yüklerinizi güvenilir bir firma ile ulaştırmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, en doğru çözüm yöntemleriyle ilgili sizlere seve seve bilgi vereceğiz.

 

Türkiye Rusya Parsiyel Taşıma Hizmeti

Parsiyel taşımacılık hizmeti adından da anlaşılacağı üzere parça halinde gerçekleştirilen nakliye çalışmalarını ifade eder. Nakliyecilikte farklı taşıma yöntemleri bulunur:

 • Komple
 • Proje
 • Parsiyel

Parsiyel taşımacılıkta benzer güzergahtaki taşınacak ürünler aynı ulaştırma aracına dahil edilir; örneğin bir tır için taşıdığı müşteri birden çok olur. Farklı kalkış noktalarından, çoğu zaman tek bir merkezden, yüklerin toplanması ve parsiyel şekilde taşınması söz konusudur.

Firmamız tarafından sağlanan Türkiye Rusya parsiyel taşıma hizmeti, mevcut özelliği sayesinde ekonomik hale geldiğinden düşük yük miktarını talep eden kişiler için tercih edilebilir.

 

Parsiyel Taşımacılıkta Ücret Hesabı

Her taşımacılık türünde olduğu gibi parsiyel taşımacılık için de taşınacak malzemenin türü, hacmi ve ağırlığı hizmetin karşılığı açısından belirleyici olur. Bu bakımdan taşınacak malzemenin uzunluğu, genişliği ve yüksekliği adet miktarıyla çarpıldığında bir sonuca varılır; ayrıca kütle miktarının da önemli olduğunu unutmamak gerekir.

Gerçekleştirdiğimiz Türkiye Rusya parsiyel taşıma sevkiyatlarında ağırlık ölçümü olarak metreküp, lademetre ve ağırlık unsurlarını dikkate alıp en uygun maliyeti çıkartmaya çalışıyoruz.

 

Taşıma Türleri ve Taşınacak Malzeme

Parsiyel taşımacılıkta genel olarak 4 farklı seçenek vardır ama her seçeneğin kendine ait artıları, eksileri olduğundan tercih edilme oranları değişir.

 • Kara yolu: Kara yolu, parsiyel taşımacılıkta en yaygın kullanılan taşıma şeklidir; zira hem maliyet hem ulaşım, kara yolunu bir adım öne çıkartır. Nakliyeye göre uygun araçlarla RUT planlarına denk şekilde sevkiyat sağlanır. Sevkiyatın yüklemesi kapıdan veya depo üzerinden gerçekleşebilir.
 • Deniz yolu: Deniz yolu taşımacılığında konteyner kullanımı olduğu gibi açık yük şeklinde de taşımacılık yapılabilir. Ülkemizde dış ülkelerle yapılan ticaretlerde tercih edilir.
 • Hava yolu: Hava yolu taşımacılığı, halihazırda genel olarak parsiyel mantıkta çalışır. Taşınacak ürünlerin önceden gümrük kontrolüne girmesi gerekir.
 • Demir yolu: Demir yolu, çok tercih edilmez. Maliyet olarak diğer yöntemlerden daha masraflı olur.

Firma olarak Türkiye Rusya parsiyel taşıma hizmetini sağlama adına farklı ulaşım güzergahlarını kullandığımız için sizin adınıza uygun olan neyse o hususta hareket edebiliriz. Uygun şartları oluşturarak sevkiyatlarınızı tamamlamak adına sizleri bekliyoruz.

 

Rusya Transit Taşıma Nasıl Yapılır?

Ülkemiz ve Rusya arasında herhangi bir kara sınırı bulunmadığı için karadan yapılacak sevkiyatların transit gerçekleştirilmesi, sevkiyat süresinin uzamaması adına büyük rol oynar. Rusya, kuzeyimizde yer alır ve Rusya ile Karadeniz üzerinden komşuluk ilişkisi kurarız; dolayısıyla deniz yolu sevkiyatında transit hareket edebilmek mümkünken kara yolunda üçüncü bir ülkenin onayı gerekir.

Üçüncü bir ülkenin onayı Rusya transit taşıma nasıl yapılır sorusunun kara ayağının cevabıdır; zira transit taşımada söz konusu iki ülke arasında herhangi bir kara sınırı bulunmadığında üçüncü ülke topraklarından geçerek o ülkede gümrüğe takılmadan ticaretin gerçekleşmesi amaçlanır. Türkiye ve Rusya arasındaki sınıra baktığımızda Gürcistan’ı üçüncü ülke olarak düşünebiliriz. Kara yoluyla yapılan sevkiyat, öncelikle Gürcistan’a oradan da Rusya’ya hareket eder ve Gürcistan’da herhangi bir gümrük işlemi aranmaz; dolayısıyla transit kara taşımacılığı yapılmış olur.

 

 Uluslararası Uygunluk Koşulları

Transit taşımacılıkta Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin onayladığı belgelerin kullanılması gerekir. Firma olarak gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalar hem mahalli hem de genel hukuk kuralları ve belgelerine uygun şekilde hareket ediyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda Rusya transit taşıma nasıl yapılır konusunu farklı araçlar üzerinden ele alarak gerçekleştirdiğimizden dolayı ayrı ihtiyaçlara cevap verebilecek durumdayız.

 • Yük gemiler
 • Konteynerler
 • Roro gemileri
 • Tırlar

Çalışmalarımız kimi zaman yalnızca kara olurken kimi zaman da hem kara hem deniz ulaşımını tatbik ederek taşıma hizmeti veriyoruz.

 

Taşınacak Ürün Grupları

Ülkemizde özellikle 60’lı yılların arından gelişmeye başlayan transit taşımacılık, yer yer çevresel şartların etkisiyle sekteye uğrasa da halen büyük bir hacme sahiptir ve Rusya da transit taşımacılıkta önemli bir partner olarak öne çıkar.

Gerçekleştirdiğimiz hizmetin içeriği Rusya transit taşıma nasıl yapılır sorusuna farklı ürün gamlarıyla cevap verebilir. Tarafımızdan yapılan transit taşımacılıkta çeşitli ürün grupları vardır.

 • Kimyasal sıvı, atık
 • Teknolojik ürün
 • Tekstil malzemeleri
 • Yaş, kuru sebze
 • Araç, cihaz transferi

Çalışmalarımız, geniş bir ürün gamında sürdüğü için talep ettiğiniz yönde 7/24 aktif olarak hizmet alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetin, farklı limanlardan çıkışı mümkündür. İsteyin, sizin için iyi olanı mümkün hale getirelim.

 

Rusya’ya Nakliye Hizmeti

Günümüzde Rusya yer altı kaynaklarının zenginliği ve jeopolitik konumunun da etkisiyle tüm Avrupa ile hatta tüm dünya ülkeleri ile ticaret halindedir. Bu ticaretin sağlanabilmesi için lojistik yollar oluşturulmuş durumdadır. Lojistik alanında tecrübeli Şah Global Lojistik şirketi olarak bizler Rusya’ya giden tüm lojistik yollara dair geniş bilgi sahibiyiz. Her türlü nakliye işleminizi güvenle, ekonomik ve hızlı şekilde gerçekleştirebilmeyi amaçlıyoruz. Uluslararası nakliye alanında başarılı hizmetleri ile tüm dünyada adını duyurmayı başaran Şah Global Lojistik, Rusya nakliye hizmetlerini tecrübeli ekibi eliyle en profesyonel şekilde gerçekleştirmeye gayret etmektedir.

 

Rusya’ya En Uygun Fiyatlı Nakliye Firması

Rusya’ya olan nakliyat işlemlerimizin fiyatı Rusya Nakliye Fiyatları piyasası üzerinden en ekonomik olacak şekilde belirlenmektedir. Nakliye olacak malın niteliğine göre ücretlendirmede değişiklikler olabilir. Örneğin en güvenli ve süratli kargo seçeneklerinden olan komple kargo taşımacılığı hizmetimiz ile soğuk taşımacılık hizmetlerimizden olan frigorik taşımacılık arasında ücret farklılığı mevcut olabilir. Rusya Nakliye Fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ve piyasadaki en makul fiyatlar üzerinden kaliteli bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız şirketimiz Şah Global Lojistik ile iletişime geçmeyi unutmayın.

 

Rusya’ya Uygun Fiyatlı ve Güvenli Nakliye Hizmeti

Rusya Nakliye Fiyatları 3000-7000€ arasında değişkenlik göstermektedir. Şirketimizin sizlere sunduğu Rusya nakliye seçenekleri arasında da fiyat farklılıkları mevcuttur. Sizlere sunduğumuz nakliye seçeneklerimiz arasında;

 • Kara yolu ile kesinti olmadan, güvenli şekilde her tür ürünün nakliyesi hizmeti,
 • Deniz yolu ile tek seferde daha fazla mal taşınmasını sağlayan hızlı ve ekonomik nakliye hizmeti,
 • Hava yolu ile hızlı ve güvenli nakliye hizmeti,
 • Demir yolu ile yüksek tonajlı ürünlerin en hızlı şekilde nakliyesi hizmetimiz, mevcuttur.

Şirketimiz Şah Global sizlere güvenilir bir nakliye süreci sunacağını garanti etmektedir. Tecrübeli personeli ile ekonomik fiyatlara profesyonel lojistik hizmeti sunan şirketimiz Rusya nakliye alanında yıllardır faaliyet göstermektedir. Lojistik yollar hakkında donanımlı ekibimiz ile sizlere hızlı bir nakliye hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Bugüne kadar dünyaca tanınmış firmalar tarafından uluslararası taşımacılık alanında güvenle tercih edilen bir nakliye şirketi olarak sizlere de en profesyonel nakliye hizmetini sunmaya hazırız.

 

Rusya Nakliye Fiyatları

Yaptığı çalışmalarla Rusya nakliyat konusunda öncü olmayı başaran firma herhangi bir sorun yaşanmadan nakliyat işini yapmaktadır. Haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımızın yanı sıra komple yüklemelerinize istediğiniz an araç organize edebilmekteyiz. Parça grupaj ve parsiyel nakliyat yapan firmamız malınızın yolculuk esnasında zarar görmesi halinde CMR sigortası yaptırarak zararı karşılamaktadır. Size teminat sağlayan firmamız ürünlerinizi en güvenilir bir şekilde adrese tam zamanında ulaştırır.

Rusya'nın Moskova, Samara, St. Petersburg, Novosibirsk, Volgograd, Omsk, Kazan, Çelyabinsk, Perm ve Ufa şehirlerine giderek yükünüzü verilen adrese ulaştırır. Her hafta düzenli olarak yapılan Rusya nakliyat Türkiye’den birçok şehirden yapılmaktadır. Tesis trafo, askeri ekipman taşımacılığı, loader taşıma, lowbed taşımacılığı hizmeti veren firma yükün özelliklerine göre en uygun aracı seçerek kullanır. Şah Lojistik firması paletli lastikli excavatör nakliyesi, Beko loader silindir iş makinesi taşımacılığı, boş ve dönüş lowbed yükü temini gibi faaliyetler yapmaktadır.Soğuk zincir ürünlerin taşınmasında frigo araçlarımızla taşımalarımızı ürünlerinizi olması gereken minimum sürede adreslerine teslim etmekteyiz.Çok uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti veren firmamız modern araçlara sahiptir. 

 

Rusya’ya Tır Kaç Günde Gider?

Rusya tüm dünya ile ticaret halinde olan ülkelerden biridir. Ticaretin mevcut olabilmesi, sağlıklı şekilde yapılabilmesi için gelişmiş lojistik hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Şah Global Lojistik şirketi olarak sizlere en kaliteli lojistik hizmetlerini sağlamaya çalışmaktayız. Rusya’ya tır ile nakliye hizmetimiz sayesinde karayolu üzerinden güvenli şekilde Rusya’ya ulaşabiliyoruz. Karayolu üzerinden tır ile verdiğimiz nakliye hizmetlerimiz ile her türlü ürünün, adrese direkt teslim yapılacak şekilde, aktarmasız olarak nakliyesini sağlıyoruz. Nakliye hizmetlerinin kalitesi, verilen hizmetin süresi ile doğrudan bağlantılıdır bu yüzden akıllarda beliren Rusya’ya Tır Kaç Günde Gider? Sorusunun cevabı çok farklı rakamlar olabilir.

 

Rusya’ya Tır ile Nakliye Süresi

Şah Global Lojistik şirketi olarak Rusya’ya Tır Kaç Günde Gider? Sorusuna vereceğimiz cevap şirketimizin profesyonel hizmeti ile direkt olarak bağlantılıdır. Tecrübeli şoförlerimizin kontrolünde nakliyesi gerçekleşen tırlarımızın Rusya’ya varması 5 ila 7 iş günü arasında sürmektedir. Sizlere hızlı bir hizmetin yanında güvenli bir nakliye de vaat ediyoruz. Hizmete başladığımız yıldan beri güvenilir, kaliteli ve hızlı bir nakliye hizmeti ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Şah Global Lojistik şirketi olarak hizmet verdiğimiz yelpazeyi günden güne geliştiriyor ve dünya üzerinde çok sayıda lojistik ağ üzerinde hizmet veriyoruz. Yenilikçi anlayışımız ile sizlere verdiğimiz hizmetin hızını, kalitesini artıracak gelişmeleri yakından takip ediyor ve bünyemize uyarlıyoruz.

 

Rusya’ya Tır ile Hızlı ve Güvenli Nakliye

Dünya üzerindeki hemen hemen her ülke ile lojistik bağlantısı olan Rusya’ya Şah Global Lojistik şirketi aracılığı ile güvenli şekilde tır nakliyesi sağlayabilirsiniz. Rusya’ya Tır Kaç Günde Gider? Gibi sorularla tasalanmanıza gerek yok. Yılların tecrübesi ile sizlere hizmet veren şirketimiz olabilecek en makul sürelerde nakliye hizmetlerini tamamlamaktadır. Sizler de dünya çapında en çok tercih edilen nakliye seçeneği olan karayolu ile nakliyesini Şah Global Lojistik aracılığı ile tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Şirketimiz sizlere alanında yetkin şoför kadrosu, bakımları aksatılmayan araçlar, global lojistik alanında yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin aksamaması için her türlü olumsuzluğun çözümünde titizlikle rol oynuyoruz.

 

 

 

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Firmamız, Mersin merkezli kurulmuş olup, İstanbul, Kayseri, Konya, Ankara Adıyaman...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Rusya’ya nakliye hizmetleri alanında ki lojistik faaliyetlerini hız kesmeden aralıksız...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Rusya Nakliyat "Uluslararası lojistik ve taşıma hizmetleri standartlarında referans kuruluş...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Rusya kara ve denizyolu nakliyesi alanında liderliği, üstün hizmet ve kaliteli...

FİLOMUZ

FRİGO NAKLİYE

Yakın bir geçmişte siyası bazı sebeplerden ötürü ticari ilişkilerimizin bir müddet sekteye...

FRİGO

PARSİYEL NAKLİYE

Uluslararası taşımacılıkta en az komple tır yüklemeleri kadar talep gören parsiyel yük nakliyesinde...