romanya parsiyel nakliye

Romanya'ya komple tır taşımacılığığında uzun yıllar boyunca yaptığımız çalışmalar neticesinde ortaya çıkan yoğun parsiyel taşıma taleplerini karşılıksız bırakmamak adına İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakalarında oluşturduğumuz parsiyel depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle haftanın belirli günleri düzenli olarak parsiyel taşıma hizmetleri sunmaya başladık.

Ülkemizde üretilmekte olan ihracat veya yurt dışından ülkemize gelip Romanya'ya gitmesi gereken üçüncü ülke menşeli transit kapsamlı yüklerin gümrüklü olarak parsiyel şeklinde Romanya'nın başta başkent Bükreş olmak üzere tüm şehirlerine gümrük veya adrese teslim edielcek şekilde teslimatlar sağlıyoruz.

Türkiye'nin herhangi bir şehrinde hazır bulunan ebat ve ağırlıkları itibarı ile parsiyel veya kargo kapsamında ki yüklerin İstanbul depolarımıza getirilmesi anlamında yurt içi nakliye servis hizmetleri de bulunan firmamız Şah Lojistik parsiyel yük taşımacılığında zirve yapmış kuruluşlar arasında önemli bir konumda yer almaktadır. C2 yetki belgesi bulunan firmamız Türk plakalı araçlardan ziyade Romanya plakalı araçlar ile de düzenli parsiyel servis hizmetleri sağlamaktadır.

Romanya'ya parsiyel yük taşımalarımızda gümrükleme işlemleri İstanbul Erenköy ve Muratbey gümrüklerinde ihracat gümrük işlemlerinin bitirlmesinin ardından yola çıkan araçlarımız genellikle Bulgaristan üzeri Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapılarından çıkış yaparak 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde yüklerin adreslere ulaşmasını sağlamaktayız.