Karayolu Nakliye

Karayolu Nakliye

Kara Nakliye kapıdan kapıya ve parsiyel taşımacılık, güvenli gönderi noktalarında profesyonel hizmetin sunulduğu bir taş..

Devamı..
Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Deniz taşımacılığının en önemli avantajı hem hızlı bir şekilde hem de malınıza zarar gelmeyecek şekilde taşımacılık imka..

Devamı..
Konteyner Vagon Nakliye

Konteyner Vagon Nakliye

Konteyner ve Vagon konusunda Mersin firmaları arasında öncü durumda olan şah lojistik kaliteli hizmete devam etmektedir...

Devamı..
Proje ve Ağır Nakliye

Proje ve Ağır Nakliye

Proje kargo konusunda başarılı çalışmalar yapan firma geniş araç filosu ve deneyimli çalışanları ile birlikte sizlere ku..

Devamı..
Uluslararası Nakliye

Uluslararası Nakliye

Uluslararası konusunda firmamız düzenli olarak Dünya'nın her yerine güvenilir taşımacılık ve organize lojistik hizme..

Devamı..
Yurtiçi Nakliye

Yurtiçi Nakliye

Yurtiçi Nakliye uzman taşıma hizmeti veren, yenilikçi, hızlı ve güvenilir firma Şah Lojistik çeşitli mallarınızı yurdun ..

Devamı..

Karayolu Nakliye

Kara Nakliye kapıdan kapıya ve parsiyel taşımacılık, güvenli gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir.

Diğer nakliye çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha hızlı bir şekilde yükü hedefe teslim eden kara yolu bir diğer önemli tarafı ise yükü tam adresine kadar sorunsuz ulaştırabilmesidir. Ülkemizin her köşesine istenilen miktardaki yükü ulaştıran Şah Lojistik firması çeşitli araç filosuna sahiptir. Bu sayede hem yükü kolayca taşyabilir hem de verilen tam adrese kadar götürebilmektedir. Yurt dışında birlikte çalışılan ülkelerin hukuki ve ticari işlerinin takibinin yapılması ve ülke içindeki farklı şehirlerde bulunan acente ağı ile iş birliği yaparak çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman operasyon kadrosu ile malların sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesini sağlar. Firma Karayolu alanında deneyimli olan personellerle hizmetini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Karayolu Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

Kapıdan kapıya kadar taşıma hizmeti sağlayan firma sizlere en güvenilir bir şekilde hizmeti vermektedir. Komple ve parsiyel olmak üzere iki şekilde taşımacılık sağlayan firma istediğiniz miktardaki yükü başka bir yere ulaştırabilmenize yadımcı olmaktadır. Firma oldukça ekonomik fiyatlarla güvenli hizmet vermektedir. Türkiye’nin her köşesine tam adrese teslim edilmek üzere yükü sorunsuz bir şekilde gönderi yapma imkanı sağlamaktadır. Römork içine düzgünce yerleştirilen eşyaların yol boyunca hasar görmesi engellenir. Ayrıca ağır yük veya proje gibi özel eşyaların taşınmasına da yardımcı olan karayolu yükün özelliklerine göre en uygun araç ile taşıma yapılmaktadır. Bu gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir.