Arnavutluk Nakliye

Arnavutluk çalışan nakliye firmaları içerisinde ilk sıralarda yer alan kuruluşumuz çeyrek asra yakın bir süredir taşımacılık sektöründe ki başarılı çalışmalarını sürdürmektedir. Avrupa'nın bir çok ülkesine olduğu gibi Arnavutluk'a da önemli ölçüde lojistik faaliyetleri bulunan firmamız Türkiye-Arnavutluk arası ihracat yük taşımalarının yanı sıra Arnavutluk'tan ülkemize ithalat nakliye ve Türkiye üzerinden üçüncü ülkelere transit kapsamlı yük taşımacılığı hizmetlerimiz de mevcuttur.

Kara yolu taşımacılığında teknolojik alt yapımızı sürekli güncelleyerek ortaya çıkan yenilikleri anında hayata geçirebilme kabiliyetimiz vesilesi ile bir çok ihracatçı firmanın tercih ettiği sayılı nakliye kuruluşları arasında yer almaktayız. Geçmişten günümüze uzanan süreç içerisinde taşımacılık sektöründe kazanmış olduğumuz tecrübelerimiz ışığında faaliyetlerimizi sürdürüyor, Arnavutluk'a taşınan tüm ürün gruplarını cmr sigortası kapsamında güvenli olarak taşıyoruz.

Komple tır taşımacılığı ile birlikte her hafta düzenli olarak çıkış yaptığımız Arnavutluk parsiyel yük taşımacılığı alanında da son derece kapsamlı çalışmalara imza atmaktayız. Ülkemizin tüm şehirlerinden iç nakliye yöntemi ile İstanbul depolarımıza getirdiğimiz kargo kapsamında ki ihracat yüklerini Arnavutluk'un başta başkent Tiran olmak üzere tüm şehirlerine gümrük veya kapı teslimi şeklinde ulaştırıyor, müşteri talepleri doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunuyoruz.

Ülkemizde üretilmekte olan doğal kaynaklarımız dahil taşınabilir her türlü ihracat yükünün gümrüklü olarak taşınmasını gerçekleştirebiliyor, 24 tona kadar olan yük gruplarının tamamını 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde ulaştırılması gereken adreslere teslimatını sağlıyoruz. Arnavutluk ağır nakliyat, frigo tır taşımacılığı ve konteyner nakliye gibi alanlarda da hizmetleri bulunan firmamız gümrükleme, depolama ve acentelik hizmetleri de sunabilmektedir.

Arnavutluk kara yolu tır nakliye ile ilgili taleplerinizi, 7/24 prensibi ile çalışma yapan firmamızın mail adresleri veya telefonlarına yazılı veya sözlü olarak bildirebilir, alanında son derece deneyime sahip bulunan operasyon ekibimizden en kısa sürede beklentilerinizi karşılayacak uygun navlun ve taşıma koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Nakliye

1996 yılından bu yana taşımacılık sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız Şah Lojistik, Türkiye Arnavutluk arası ihracat, ithalat, üçüncü ülke, karayolu komple tır, parsiyel taşıma, gabari dışı ağır nakliyat, uluslararası konteyner nakliye, kimyasal, donmuş ve soğuk zincir frigo tır nakliye alanlarında kesintisiz lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Kırgızistan NAKLİYAT