Denizyolu Taşımacılığı

Lojistik sektörüne uzun yıllar önce karayolu taşımacılığı ile giriş yapan Şah Lojistik, uzunca bir süre alt yapı çalışmalarını sürdürdüğü  ve geçen zaman içerisinde tamamladığı Denizyolu taşımacılığı faaliyetlerini de ekleyerek çalışma alanlarını genişletmiş bulunmaktadır.. Firmamız Türkiye’nin sayılı limanları arasında bulunan MIP Mersin limanı çevresinde faaliyet göstermenin avantajıyla oldukça geniş bir alana hizmet vermeye başlamıştır

Deniz araçları isimleri öğrenmek isteyenlere  uzman personelimiz kısa öz olarak bu talepler doğrultusunda  cevap verecek bilgidedir  Nakliye fiyatları konusunda en uygun maliyete taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Gerek  kuru yük gemisi navlun fiyatları gerekse  kum çıkarma gemisi fiyatları konusunda size bir telefon kadar yakın olan firmamız yıların deneyimi usta personel ve tecrübeli kaptanlarla hizmetlerini hız kesmeden sürdürmektedir

Denizyolu taşımacılığı ile yurt dışından  yapılan ithalat nakliyeleri, ülkemizden yurt dışına gönderilen ihracat yükleriı ve ülkemiz bünyesinde bulunan limanlar arası yurt içi denizyolu taşımacılığı çalışmalarımız devam etmektedir. Tedarik zincirimizde bulunan güçlü acentelerimizle yaptığımız işbirliğimiz çerçevesinde her türlü açık ve ambarlı kuru yük gemisi ve roro seferlerimiz haftanın belirli günleri çıkış yapılmak suretiyle devam etmektedir.

En fazla yoğun talebi gören pozisyonda bulunan özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Kuzey ve Güney Afrika ülkeleri ile Ortadoğu ülkelerinin tüm limanlarına denizyolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Faaliyetlerimiz, yüksek tonaj kapasiteli gemiler çerçevesinde dökme ve açık yük taşımacılığı, denizyolu konteyner nakliyesi ve roro taşımacılığı alanlarında devam etmektedir.

Ülkemizin Pendik, Ambarlı, Derince, Haydarpaşa, İzmir, Antalya, Taşucu, Mersin, İskenderun, Zonguldak, Trabzon ve Samsun gibi daha bir çok limanlarından sağlanan ithalat ve ihracat denizyolu taşımacılığı bünyesinde liman içi transit işlemler, liman gümrük işlemleri, lokal işlemler, depolama faaliyetleri, lashing hizmetleri, beyanname ve ihracat işlemleri konularında da çalışmalarımız mevcuttur.

Denizyolu lojistik çalışmaları kapsamında komple yüklemeler dışında yoğun talep gören parsiyel ve grupaj taşımacılığında da geniş alana hitap eden hizmet ağımız ile İstanbul, İzmir ve Mersin limanlarından haftalık düzenli olarak parsiyel konteyner  servisi hizmetleri sunabiliyoruz. Parsiyel yükler bulundukları adreslerden iç nakliye ile alınmak suretiyle gönderilecek ülkelerin limanlarına teslim edildiği gibi adrese teslim şeklinde de sağlanmaktadır.