Yunanistan Nakliye

 

Ülkeler arası ticaret gelişen dünyanın vaz geçilmez unsurlarından biri olmuş, bir bakıma zorunlu hale gelmiştir. İki ülke arasında yapılmakta olan ihracat ve ithalat çalışmaları ile o ülkelerin dış ticaret hacimleri de belirlenebilmektedir. Ülkemiz üreten ve tüketen yapısı vesilesi ile bir çok ülkeye ihracat yaptığı gibi bir çok ülkeden de ithalat yapmaktadır. Türkiye’nin ortalama seviyede karşılıklı ihracat ve ithalat yaptığı ülkelerden biri de hiç şüphesiz sınır komşumuz olan Yunanistan’dır

Yunanistan ile yapılan karşılıklı ticaret genellikle karayolu nakliyesi ile sağlandığı gibi kısmi olarakta denizyolu ile sağlanabilmektedir. Yunanistan nakliye çalışmalarında belli başlı lojistik şirketleri faaliyet göstermekte olup bu şirketlerin başında gelen, yaptığı özel ve farklı çalışmaları ile dikkatleri çekebilen firmamız Şah Lojistik gelmektedir. Şah Lojistik çeyrek asra yakın bir zaman dilimini geride bırakmış olduğu taşımacılık sektöründe Yunanistan hattı ile ilgili her türlü donanıma ve bilgiye sahip bulunmakta, yurt dışı ofisleri ile koordineli olarak lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yunanistan karayolu komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul’da bulunan depolarından çıkış yapmak suretiyle haftanın belirli günlerinde parsiyel nakliye hizmetleri sunmakta, ayrıca gabari dışı ağır nakliyat, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi gibi farklı alanlarda da kesintisiz hizmet sunabilmektedir. Ülkemizde üretimi yapılan her türlü ürün ile yurt dışından gelip transit olarak Yunanistan’a gitmesi gereken üçüncü ülke kapsamlı ürünlerin tamamını yerli ve yabancı plakalı tırlar ile taşımakta olan Şah Lojistik, sahip olduğu taşıma yetki belgesi, tır karnesi ve CMR sigortası kapsamında son derece güvenli bir taşıma hizmeti sunmaktadır.

Yunanistan’dan ülkemize ithal edilen ürünler ile Türkiye üzerinden transit olarak taşınması gereken üçüncü ülke yüklerinin nakliyesini yapabilme kabiliyetine sahip bulunan firmamız Yunanistan çalışan nakliye firmaları arasında özellikle tercih edilen ve önerilen kurumsal kimlik kazanma yolunda oldukça önemli aşamalar kat etmiş bir pozisyona sahip bulunuyor olmanın haklı gururunu yaşayarak hem ülke ekonomisine destek olmak ve hemde istihdamı büyütmek maksadıyla son teknolojileri yakından takip ediyor, yeni oluşum ve gelişimleri anında yansıma ile sektörde hayata geçiriyor.

Günün her saati iletişim hattı aktif bulunan firmamız Şah Lojistik uzman personelleri ile sürekli görev başında bulunuyor, sizlerden gelen tüm taleplere en kısa süre beklentilerinizi karşılayacak makul taşıma navlun ve şartları ile dönüş yapabilmektedir.