ürdün parsiyel nakliye

Uluslararası karayolu nakliye çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız Avrupa ve Asya ülkelerinin tamamına yaptığı komple ve parsiyel çalışmalarına Orta doğu ülkelerini de eklemiş, Arap yarımadasının tamamına nakliye hizmeti sunduğu gibi Ürdün’e de komple ve parsiyel yük taşıma çalışmalarına başlamıştır.

Ürdün parsiyel nakliye çalışmaları her ne kadar liman şehirlerimizden çıkış yapmak suretiyle konteyner vasıtası ile yapılıyor olsa da, müşteri taleplerinin genellikle teslimatların adresten adrese yapılması yönünde olması münasebetiyle karayolu ile tır nakliyesi şeklinde tercih edilmektedir. Bu itibarla alt yapı çalışmalarını tamamlayarak İstanbul merkezli parsiyel depolarını faaliyete geçiren firmamız Şah Lojistik haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle Ürdün’ün tüm şehirlerine düzenli olarak parsiyel servis hizmeti sağlamaktadır.

Ülkemizin tüm şehirlerinden Ürdün’ün başta Amman olmak üzere tüm şehirlerine gönderilmesi planlanan parsiyel ve kargo içerikli ihracat ve transit kapsamlı yüklerin İstanbul depolarımıza iç nakliye yaptırılmak suretiyle getirilmesi neticesinde yine İstanbul’da gümrüklemenin yapılmasına müteakip çıkış yapılmaktadır. Parsiyel yükleme yapan tırlarımız Mersin ve İskenderun limanlarından hareket etmekte olan roro gemileri vasıtası ile Ürdün’e ulaşmakta, ilk gümrük noktasında işlemlerin tamamlanmasının ardından teslim noktalarına iç dağıtımları yapılmaktadır.

Ürdün’e parsiyel yük gönderimi yapan firmaların Ürdün tarafında zaman zaman yaşamakta oldukları gümrük acenteliği tedariki konusunda da kolaylık sağlamakta olan firmamız Şah Lojistik, Ürdün’de iş birliği içerisinde bulunduğu muameleci ve acenteleri ile ithalat gümrükleme hizmetleri de verebilmektedir. Adrese teslim ve süre kısıtlaması olmayan müşterilerimizin parsiyel yüklerini fiyat uygunluğu bakımından konteynerler ile de taşıyabilme kabiliyetine de sahip bulunan firmamız, İstanbul Ambarlı limanından her hafta Cuma günleri çıkış yapmak suretiyle konteyner parsiyel nakliye hizmetleri de sunabilmektedir.

Ürdün parsiyel nakliye firmaları içerisinde kapsamlı ve düzenli lojistik hizmeti veren sayılı kuruluşlar arasında yer alan firmamız Şah Lojistik, uzun yıllar Türkiye Ürdün hattında yapmış olduğu çalışmalarından edindiği derin tecrübeleri, son model araçları, uzman şoförleri, deneyimli operasyon ekibi ve modern depoları ile sorunsuz kusursuz parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktadır. Sizlerde Ürdün’e taşıtmayı planladığınız parsiyel yüklerinizin nakliyesi ile ilgili taleplerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak bildirebilir, en kısa sürede bütçenize uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.