Ukrayna Nakliyat

Boş imaj

Ukrayna Komple ve Parsiyel Nakliye Hizmeti

Lojistik sektöründe deneyimli personeller ile birlikte çalışarak sizlere kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlayan Şah Lojistik firması sayesinde istediğiniz yükü Ukrayna’ya kısa zamanda ulaştırabilirsiniz.

Çok kısa süre içinde verdiğiniz adrese dileğiniz miktardaki yükü gerek komple tır taşıma ve gerek haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel olarak taşıyarak tam adrese teslim eden firmamız sayesinde taşımacılık sorunundan kurtulabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan firmamız yaptığı özenli çalışmalarla müşterilerle uzun süreli kalıcı ilişkiler kurmuştur.

Firmamız Ukrayna ağır nakliyat konusunda dünya çapında öncü firma olmayı başarmıştır. Ukrayna kargo firmaları içinde profesyonel nakliye hizmeti veren firmamız yüklerinizi on yıllık sektör deneyimiyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.Ukrayna'ya yapılan taşımalarda güzergah olarak en seri şekilde Haydarpaşa ve Zonguldak limanları roro çıkışlı Odessa limanı varışlı yapmaktayız.

Çok çeşitli boyutlarda tır ve kamyonlara sahip olan firma ihtiyaç duyulduğunda sözleşmeli araçlar da temin etmektedir. Soğuk zincir ürün taşımacılığı konusunda da Frigo araçlarımızla sorunsuz,seri ve zamanında teslimatlarla ürünler herhangi bir hasara maruz kalmadan yapılmaktadır.Sizlere en kaliteli ve tam donanımlı araçlarla hizmet sağlayan firma Ukrayna nakliyat faaliyeti de yapmaktadır.Firmamız Ukrayna'ya ihracat yüklerinin yanı sıra,Ukraynadan Türkiye'ye ithalat yükleri ve Türkiye transit ülke olarak kullanılacak şekilde 3. ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz.

 

Ukrayna Lojistik Hizmetlerimiz

Ukrayna, Türkiye’de ithalat ve ihracat yapan hemen bütün şirketler için hayati öneme sahiptir. Ticari ilişkilerin oldukça fazla olduğu Türkiye-Ukrayna arasında Şah Lojistik olarak on yılı aşkın süredir profesyonel hizmet veriyoruz.

Ukrayna lojistik hizmetlerimiz her zaman alanında uzman personellerimizin kontrolünde gerçekleşmekte, Türkiye’nin her noktasından yükleriniz alınarak gerekli işlemler sonrasında Ukrayna’nın dilediğiniz noktasına ulaştırılmaktadır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana bütün önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuş, maddi gerekçeler ikinci planda tutulmuştur. Bu da yıllar içinde ilk kez çalıştığımız iş ortaklarımızın vazgeçilmezi olmamızı ve hizmet verdiğimiz şirket sayısının sürekli artmasını sağlamıştır. Aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam ediyor, istediğiniz yükü Ukrayna’ya en kısa sürede ulaştırmanızı sağlıyoruz.

 

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Ukrayna Lojistik Hizmetlerimiz

Ukrayna lojistik hizmetlerimiz farklı alternatifler şeklinde devam etmektedir. Çok kısa sürede verdiğiniz adrese dilediğiniz yükü isterseniz komple tır taşıma şeklinde isterseniz de parsiyel olarak taşıyabiliriz. Yükleriniz tam adrese teslim edildiği için güvenle firmamıza yüklerinizi emanet edebilir, sorunsuz bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Ukrayna’ya lojistik uygulamalarında güzergah olarak en seri olanını tercih ediyoruz. Özellikle de Haydarpaşa ve Zonguldak limanları çıkışlı, Odessa limanı varışlı hizmet vermekteyiz. Çok farklı boyutlarda tırlar ve kamyonlara sahip olmanın avantajıyla hizmet verirken gerektiğinde sözleşmeli araçları da filomuza dahil edebiliyoruz. Soğuk zincir ürün taşımacılığı konusunda frigo araçlarımızdan istifade ediyor, sorunsuz, seri ve zamanında teslimat ayrıcalığını sizlere sunuyoruz.

 

Uygun Fiyatlı Ukrayna Lojistik Hizmetlerimiz

Ukrayna Lojistik Hizmetlerimiz parça parsiyel, tam parsiyel ve grupaj nakliye gibi farklı uygulamalarda devam etmektedir. Farklı uzunluk ve genişliklere sahip, C2 taşıma yetki belgesi sahibi araçlarla yüklerinizi Ukrayna’ya taşımaktayız. Kiev, Kerç, Aluşta, Balıklava, Kharkiv, Donetsk, Canköy, Lviv, Feodosiya, Dnipropetrovsk Ukrayna’da nakliye hizmeti verdiğimiz başlıca şehirlerdir. Ülkemizde ise bütün illerimizden Ukrayna’ya yük kabulü yapıyor, belli depolarımızda yükleri toplayarak lojistiğini sağlıyoruz.

Ukrayna lojistik hizmetlerimiz bölge ülkelerindeki ofislerimiz ve bağlantılarımız aracılığıyla Ukrayna’ya sorunsuz olarak ulaşmakta, bütün taşımalarımız sigorta güvencesinde bulunmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakla birlikte hizmetlerimiz daima en uygun fiyatlarla olmaktadır.

 

Ukrayna Parsiyel Taşımacılık

Türkiye’nin kuzeyinde yer alan ülkelerden Ukrayna, ticari faaliyetlerimizin en fazla olduğu Doğu Avrupa ülkelerinden birisidir. Ukrayna ile ithalat ihracat yapan firmalarımızın sık sık parsiyel taşımacılık ihtiyacı olmakta ve Şah Lojistik firmamız on yılı aşkın süredir bu alanda aralıksız hizmet vermektedir.

Ukrayna parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz haftanın belirli günleri çıkış yapılacak şekilde programlanmıştır. Bu süre zarfında Türkiye’nin her yerinden parsiyel taşımacılık için ürünleriniz depolarımızda toplanmakta, ticari her türlü ürünün nakliyesi sorunsuzca yerine getirilmektedir.

 

Hızlı ve Güvenli Ukrayna Parsiyel Taşımacılık

Ukrayna parsiyel taşımacılık hizmetimiz kapsamında İstanbul’da yer alan parsiyel depolarımızda bütün şehirlerimizde bulunan parça yükleriniz iç nakliye ile aldırılmaktadır. Yerinden aldırılan yükleriniz depolarımızda araçlara yüklenmekte ve sonrasında gümrük işlemlerinin bitirilmesini takiben yola çıkarılmaktadırlar.

Şah Lojistik olarak ebat ve ağırlıkları itibariyle tır dorsesi içerisine yerleşmesi uygun olan her türlü parsiyel yükün taşınmasını üstlenebiliyoruz. Yüklerin taşınması işlemleri teslim edilmesi gereken şehirlerin gümrük noktalarına kadar devam etmektedir. Firmamız bu alanda uzun yıllardır yüzlerce firmaya hizmet vermiş, binlerce ton yükü Ukrayna sınırları içinde varması gereken yere ulaştırmıştır. Deneyimli personellerimizin nezaretinde yüksek modelli, belgeleri eksiksiz bulunan yerli ve yabancı plakalı tırlar ile parsiyel taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

 

Uygun Fiyatlı Ukrayna Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımalarda her zaman en kısa sürede, en sağlıklı biçimde yüklerin varış noktasına iletilmesi gerekir. Ukrayna parsiyel taşımacılık alanında firmamız karayolu ya da karayolu + denizyolu takviyeli şekilde alternatifler kullanabilmektedir. Her zaman varış sürelerini ortalamanın altında tutarak olabildiğince kısa sürede teslimatlarımız yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin beğeni ve takdirini daima toplamaya devam ediyoruz.

Ukrayna Parsiyel Taşımacılığında birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden maddi kazanımları her zaman ikinci planda tutuyoruz. Buna karşın hizmetlerimizi daima piyasa koşullarında en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kaliteyi uyguna mal ederek yıllarca devam edecek iş birliklerine kapı aralıyoruz. İhracat ve ithalat ile uğraşıyor ve Ukrayna parsiyel taşıma ihyacınız varsa iletişim kanallarımızdan firmamızla iletişime geçebilir, taleplerinizi deneyimli ekibimizle paylaşabilirsiniz. Ekibimiz anında değerlendirmeyi yapacak ve en hızlı şekilde, bütçenize uygun bir teklif sunacaklardır.

 

Ukrayna Taşıma Fiyatları

Şah Global Lojistik ailesi olarak nakliye sektöründe edindiğimiz bilgi ve birikimler doğrultusunda Ukrayna taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktayız. Vermiş olduğumuz taşıma hizmeti özenle gerçekleştirilmektedir. Firma olarak Ukrayna taşıma çalışmalarında profesyonel ekiple hareket etmekteyiz. Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına sektörde doğru ve uygun fiyat listesiyle taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Taşınması gereken eşya veya yüklerinizi uygun fiyat listesiyle, kısa sürede profesyonellikle taşıyoruz. Böylelikle herhangi bir hasar söz konusu olmadan taşıma işlemlerini zamanında tamamlıyor, %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

 

Ukrayna Taşıma Fiyatları Neden Değişiyor?

Ukrayna taşıma fiyatları değişiklik gösteriyor. Fiyatlarda yaşanan bu değişikliğin temel sebebi firmalar oluyor. Bizler, sektörde güvenle tercih edeceğiniz taşıma firması olarak uygun ve doğru fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Peki, fiyatlar neye göre değişiyor? Ukrayna taşıma fiyatları öncelikle yükün durumuna göre değişiyor. Yükün ağırlığı, adet sayısı ve kapladığı alan arttıkça fiyatlarda da artış görülüyor. Taşıma işlemlerinde özel ekip yer alıyor. Ekip, yükün herhangi bir hasar söz konusu olmadan araca yüklenmesi ve taşınması için görev alıyor. Taşıma işleminde kaç kişinin görev aldığı, hangi işlemlerle taşımanın gerçekleştirildiği fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Genel olarak bizler rakip firmalara göre daha doğru fiyat aralığında taşıma hizmeti veriyoruz.

 

Ukrayna Taşımacılık Firması Seçiminde Fiyat Etkili Olmalı Mı?

Ukrayna taşımacılık için firma seçimi yaparken fiyatlar göz önünde bulundurulmalıdır. Müşteri, en uygun fiyatlı firmayı doğrudan seçmemeye özen göstermelidir. Uygun fiyatlı firma seçimi yaparken firmanın çalışma detayları göz önünde bulundurulmazsa maddi ve manevi hasar söz konusu olabilir. Taşıma işlemi için yüksek fiyat listesiyle çalışmalarını gerçekleştiren firmalar ise her zaman güvenilir değildir. Müşteri, Ukrayna taşıma fiyatları doğrultusunda firma özelliklerini ve hizmetini değerlendirerek doğru firma seçimini yapmalıdır.

Şah Global Lojistik ailesi olarak sektörde bulunduğumuz süre içerisinde en güncel, doğru, güvenilir ve uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Ukrayna taşımacılık işlemleri için firmamızı güvenle tercih edebilir, maddi ve manevi zarara uğrama riskini en aza indirerek taşıma sürecini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bizler, profesyonel ekiple her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Türkiye - Ukrayna Sevkiyat Yapılan Başlıca İller Hangileridir?

Parsiyel parça, tam ve grupaj nakliye hizmeti veren Şah Lojistik firması yıllardır lojistik sektöründe deneyim kazanmış kişiler tarafından sizlere taşımacılık hizmeti vermektedir. Farklı uzunluk ve genişliklere ve C2 taşıma yetki belgesine sahip olan araçlarla yükünüzü Ukrayna’ya taşıyan firmamız sizlere hızlı ve sorunsuz bir nakliye hizmeti verir. Ukrayna nakliye hizmeti verdiği iller

Aluşta, Balıklava, Donetsk, Kharkiv, Armyansk, Canköy, Evpatorya, Kerç, Kiev, Dnipropetrovsk, Feodosiya ve Lviv’dir. Ülkemizden firmanın Ukrayna ile çalıştığı iller ise Konya, Karaman, Mersin, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Kayseri, Ankara, Adana ve Aksaray’gibi illerdir. Vinç ve fore nakliyatı, beton ve çelik eleman nakliyesi konularında en geniş tırlarla hizmet vermektedir.

 

Aktif Ukrayna Nakliye Güzergahı Yolu

Ukrayna, Türkiye’nin kuzeyinde yer alır ve iki ülke arasında herhangi bir sınır ilişkisi bulunmaz; fakat buna rağmen Ukrayna ile Türkiye arasında, hacmi gittikçe büyüyen ekonomik anlaşmalar mevcuttur. Bu hususta birçok komşu ülkemizden daha sıcak ilişkiler yaşadığımız Ukrayna ile çok farklı ürünlerin sevkiyatını yapıyoruz:

  • Kuru yük: Tekstil, teknolojik malzeme
  • Yaş yük: Taze sebze, meyve

Kuru ya da yaş yük taşımak adına Ukrayna nakliye güzergahı tarafımızca farklı opsiyonlara bağlı olarak hizmete sunulduğundan 7/24 aktif şekilde taşımacılığı sürdürüyoruz ve bu hizmet dairesi içerisinde oldukça geniş bir yelpaze ağına sahibiz.

 

Taşımacılığın Tercih Noktaları

 Ukrayna, bulunduğu coğrafya bakımından üç farklı şekilde ulaşılabilir durumdadır:

  • Kara yolu: Türkiye’den çıkan araçlarımız, Bulgaristan ve Romanya üzerinden Ukrayna’ya ulaşır.
  • Deniz Yolu: Ukrayna’nın Karadeniz’e kıyısı vardır ve belirli hatlar üzerinden kıyı transferi yapılabilir.
  • Hava Yolu: Hava yolu taşımacılığı, diğer sınıflara göre nispeten daha düşük seyirde veya ekspres durumda tercih edilir.

Görüldüğü üzere Ukrayna nakliye güzergahı için temel olarak üç ayrı seçim yapılabilir: kara, deniz, hava. Bu üç seçim için de belirli koşulların yerine getirilmesi gerekir ki hem yolculuk hem de sonrası ehemmiyetli bir hal alabilsin; zira uluslararası taşımacılık çalışmalarında risk, kabul edilemez bir faktördür. Yapılacak işlerin hatasız bir şekilde tamamlanması, işin kendisinden dahi daha çok önem arz eder.

 

Hizmet Anlayışımız

Hizmet anlayışımız, defalarca kontrol edilmiş ve başarısı kanıtlanmış yöntemlerden oluşur; zira yaptığımız çalışmalar ile edindiğimiz tecrübe sayesinde gerek komple gerekse bireysel taşımacılıkta sayısız işi geride bırakmış bulunuyoruz.

Taşımacılığımızın sürdüğü Ukrayna nakliye güzergahı içinde hem komple hem de parsiyel işlerin sürdürüldüğünü görebilirsiniz; bunun nedeni de belirli bir miktara bağlı kalmadan önceden tayin edilmiş zaman içerisinde çalışma anlayışımızdır. Bu bağlamda kapalı kasa, frigo, çift katlı treyler gibi kara araçlarımıza eşlik eden ekspres, entegre lojistik servisleri; ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilmeniz adına belirlediğiniz zaman dilimlerince tertip edilir. İşin başlangıcından son noktasına kadar süren taşımacılık, tamamen tarafımızca kontrol altında tutularak uluslararası yetkilendirmeye uygun şekilde denetlenir.

 

Ukrayna Transit Süre

Şah Global Lojistik ailesi olarak Ukrayna taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz. Ukrayna taşımacılık alanında vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda sizler için süreyi en iyi şekilde değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Ukrayna taşımacılık işlemlerinde firma olarak başarımızı kanıtlamış bulunmaktayız. Profesyonel ekibimizle yük taşımacılığını güvenle gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak önceliğimiz süreyi en doğru şekilde yönetmektir. Bunun için her zaman plan ve program doğrultusunda hareket etmekteyiz. Uluslararası taşımacılık işlemlerinde firma olarak gerekli belgeleri kontrol ediyor, taşıma işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Ukrayna Taşımacılık İşlemlerinde Nasıl Hareket Ediliyor?

Ukrayna taşımacılık işlemlerinde her zaman müşteriye özel plan oluşturuluyor. Oluşturulan plan doğrultusunda gün ve saat belirlenirken taşıma işleminden sorumlu görevliler de belirleniyor. Uluslararası taşıma işleminde geçen süre uzayabiliyor. Bizler, bu sürenin uzamaması ve taşıma işleminin vaktinde tamamlanması için doğru hareket etmeye özen gösteriyoruz. Sürenin doğru kullanılması sayesinde hem firmamız zamandan tasarruf sağlıyor hem de müşterilerimiz. Ukrayna transit süre taşıma işlemine göre değişiyor. Yaşanan bu değişikliğin temel nedeni ise taşınan yüke göre etkileniyor. Ukrayna transit süre değişikliğinde taşıma işleminin hangi ilde gerçekleştirildiği, gerekli izinlerin çıkarılması, taşınacak yükün durumu süreci etkiliyor. Sürecin uzamaması ve taşıma işleminin doğru zamanda tamamlanması için Şah Global Lojistik ailesinin profesyonel ekibi hizmet veriyor.

 

Ukrayna Transit Süre ve Taşıma Çalışmaları

Ukrayna taşımacılık alanında firma seçimi yaparken güvenilir, tecrübe sahibi, garantili hizmet sunan firmaları değerlendirebilirsiniz. Şah Global Lojistik ailesi olarak bizler bu sektörün önde gelen başarılı ismiyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle birlikte müşteri memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına özenle ve dikkatle hareket etmekteyiz.

Ukrayna transit süre planlamasında göz önünde bulundurulması gereken konuları inceleyerek müşteri için uygun taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Taşıma çalışmalarında farklı uzunluk ve genişliklerdeki araçlarla hareket etmekteyiz. Yükler, araç içerisine özenle yerleştirilmekte. Taşınacak yükün herhangi bir hasar almaması için gerekli güvenlik önlemleri alınmakta. Bu sayede taşıma süresi kontrol altında tutulmakta. Ukrayna yük taşımacılığında doğru zaman planlaması ve güvenilir taşıma hizmeti için firmamızla iletişime geçebilir, vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

FİLOMUZ

UKRAYNA NAKLİYE

Türkiye-Ukrayna hattında uluslararası nakliyat ve lojistik faaliyetlerinde bulunan...

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Ukrayna Nakliyat, uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ile uluslararası...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Ukrayna’ya nakliye hizmetleri alanında ki lojistik faaliyetlerini hız kesmeden aralıksız...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ukrayna Nakliyat "Uluslararası lojistik ve taşıma hizmetleri standartlarında referans kuruluş...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Ukrayna kara ve denizyolu nakliyesi alanında liderliği, üstün hizmet ve kaliteli...