Ukrayna Kargo

Firmamız; Uluslararası doküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında muhteşem hizmet öğesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin arzularına cevap verebilecek seviyede ekonomik ve emniyetli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim ilk sırada düşünerek dünya çapında gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında ve dünya ülkeleri bazında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız.

Firmamız; ülkemizde hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Yurtdışına kargo göndereceğiniz zaman yada yurtdışından Türkiye'deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından ayrı ayrı fiyat teklifi almak, teslimat hakkında malumat almak, ücretler fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkmaktadır. Bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en rahat şekilde halledebileceğiniz şartlarda sizlere yardımcı olmaktayız.

                                       

Bulunduğunuz şehrinden Ukrayna ülkesine ve ya Ukrayna ülkesinden, Türkiye’deki herhangi bir şehire göndereceğiniz kargonuz gerek  ticari amaçlı olsun, gerek  kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe ve ülke fark etmeksizin her yere ulaştırılır. Küçük işletmeler ve e-ticaret işi ile uğraşanlar da rahatlıkla yurtdışına herhangi bir ülkeye kargo gönderimi yapabilmektedir. Ürün bazlı ithalat ve ihracatınızın yanı sıra dünya ülkelerine numunelerinizi ve ya dosyalarınızı da yurtdışı kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Ukrayna yurtdışı kargo gönderilerinde risk ve  vakit çok önemlidir. Kargo yurtdışına çıktıktan sonra alıcının eline ne  vakit ulaşacağı veya kargonun kaybolma ihtimalleri göndericiler tarafından her zaman stresli bir hal alır. Yurtdışına kargo ile mal gönderme aynı zamanda e-ihracat sistemini de kapsar. İçinde bulunduğumuz yıllarda e-ihracat yapmak daha kolay hale geldiğinden, yurtdışına kargo ile mal gönderme ihtiyacı geçtiğimiz yıllara nazaran daha da artmak zorunda kalmıştır. Yaşadığınız bölgede eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, öğrencilik vb durumlarda evrak göndermeniz gerekiyorsa, yurtdışına sevdiklerinize hediye yollamak istiyorsanız en emniyetli ve en uygun fiyatlı yurtdışı kargo gönderimi gönderim  Firmamız ile yapılır.

Ülkenizde bulunan malların ithalat ve ihracat edilmesinin yanı sıra belge, evrak, döküman gönderilerini de Firmamız ile Türkiye sınırları içerisindeki  herhangi bir şehirden, Ukrayna başta olmak üzere tüm ülkelere gönderebilirsiniz. Firmamız , gönderinizin Ukrayna dışına çıktığı andan itibaren, karşı alıcının eline geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırmaktadır.

Bulunduğunuz ülke içerisindeki bir bölgeden Ukrayna’ya yada Ukrayna’dan bulunduğunuz bölge sınırlarına göndereceğiniz malın/ürünün/eşyanın nakit olarak değeri 7500 euro'yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam ağırlığında 150 kilogramı geçmesi durumunda Firmamız ile tekrar konuyla ilgili istişare yapmanız gerekmektedir. Mallarını bu amaçlarla gönderen firmaların karşılaştıkları bazı kdv riskeri vardır. Kdv kanunu gereği, yurtdışına kargo ile mal gönderirken “Varış Yeri İlkesi” (Destination Principle) gereği, gönderdiğiniz mal veya hizmetler gönderilen ülkenin vergisine sorumlu tutulur. Yurtdışına gönderilen malın ihraç eden ülkenin kdv’si hesaplanmaz, bunun yerine yurtdışına gönderilen malın gittiği ülkenin varış yeri ilkesi gereğince kdv kanunları ile hesaplanır. Yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizde Firmamız , sizi bu kdv sorunsalı durumlarından kurtarır. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetimizde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler en seri ve en uygun şekilde taşınır, emniyetli bir şekilde teslim edilir.

Firmamız, uluslararası ithalat firmaları ve ihracat firmaları, özel depolar, Tüm dünya üzerinde uluslararası kargo taşımacılığı yapan firmalar ve acenteler ile yapmış olduğu anlaşmalar yardımı ile ticari ve bireysel yüklerinizi uluslararası standartlara uygun olarak taşımaktadır. Firmamız sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran, iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır. Uluslararası kargo sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, tüm yurtdışı kargo hizmetlerinde seri ve uygun çözümlerini kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Uluslararası taşımacılık ve Uluslararası kargo hizmeti alacağınız zaman tüm işlemlerini yasal çerçeve de sunan bir firma seçmeniz gerekir. Çünkü yurtdışı kargo paketleriniz güven içerisinde taşınması ve belirtilen adrese vaktinde teslim edilmesi gerekir. Uluslararası yurtdışı kargo ve nakliyat hizmeti uzmanlık gerektirir. Firmamız ile iletişime geçip, müşteri temsilcilerimiz ile detaylı bilgileri edindikten sonra, bizden hizmet alarak gerekli Ukrayna ucuz yurtdışı kargo desteğini uygun ve emniyetli bir biçimde sağlayabilirsiniz. Firmamız taşımacılık alanında başarılı işlere imza atmıştır ve atmaktadır. Uluslararası kargo alanında uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Taşımacılık işlemi kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız yardımı ile yapılır. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup uygun vadeler ile profesyonel bir hizmet sunulmuştur