ŞAH LOJİSTİK

Türkmenistan Parsiyel Nakliye

Karayolu taşımacılığında çığır açmış olan firmamız Şah Lojistik, ülkemizin en fazla ihracat yapmakta olduğu ülkelerden Türkmenistan’a da düzenli olarak lojistik hizmetleri sunuyor, komple tır taşımacılığı ile birlikte parsiyel nakliye çalışmalarını da aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. Uzun zamandır sektörde varlığını sürdürmekte olan firmamız gelen talepleri değerlendirmeye alarak uzun süren alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra Türkiye-Türkmenistan arası parsiyel yük taşıma hizmetlerine İstanbul çıkışlı olarak başlamış, yaptığı özverili çalışmaları neticesinde kısa süre içerisinde tercih edilen parsiyel nakliye firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında hayata geçirdiği modern yapıya sahip parsiyel depolarında topladığı parsiyel ve kargo kapsamında ki her türlü ticari yükün nakliyesini yüksek modelli tırları, deneyimli şoförleri ve son derece tecrübeli personelleri ile gerçekleştirmektedir. Haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle parsiyel nakliye hizmeti sunan firmamız Şah Lojistik, her ebat ve ağırlıkta ki yükün Türkmenistan’ın başta başkent Aşgabat olmak üzere tüm şehirlerine güven içerisinde ulaştırılmasını sağlıyor, teslimatları şehirlerin gümrük noktalarına yapmaktadır.

Türkmenistan parsiyel nakliye yapan firmalar arasında öne çıkan en belirgin özelliklerimizden bazıları taşınacak yükün zamanında yola çıkması, istenilen zamanda teslim noktalarına ulaştırılması, araç içerisine intizamlı yerleştirme ve paketleme sayesinde her hangi bir arıza veya hasara yol açılmasına mahal vermeden sigorta güvencesinde taşıma yapıyor olmamızdır.

Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetlerimiz komple tır taşımacılığında olduğu gibi iki farklı alternatif güzergah kullanılmak suretiyle gerçekleşmektedir. Taşınacak olan parsiyel yükün içeriği ve özelliği bakımından farklı güzergahlar tercih edilmek durumunda olduğundan İran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergahları kullanabilmekteyiz. İhracat veya transit kapsamlı her türlü parsiyel yükün Türkmenistan’a ulaştırılmasında tam donanımlı araçlarımız ile hizmet sunuyor, Türkmenistan’da bulunan irtibat ofislerimiz ve acentelerimiz ile işbirliğimiz neticesinde ithalat gümrükleme işlemlerinde de kesintisiz hizmetler sunuyor, taşınan parsiyel yüklerin teslim noktalarına en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz.

Türkmenistan’a göndermeyi planladığınız parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak iletebilir, deneyimli personellerimizden kısa süre içerisinde beklentilerinizi karşılayacak uygun navlun ve taşıma şartları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.