ŞAH LOJİSTİK

Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkmenistan ülkemizin en yoğun ikili ilişkiler yaşadığı ülkelerin başında yer alan yeraltı kaynakları bakımından oldukça zengin bir durumda bulunan çağımızın gelişmekte olan birkaç ülkesinden biri durumundadır. Ülkenin gelişim sürecinde ülkemizden hatırı sayılı oranda destek alan Türkmenistan’a karayolu ile yapılan nakliye çalışmaları önemli ölçüde büyük hacme sahiptir.

Türkiye ile Türkmenistan arasında imzalanmış olan ticari anlaşmalar çerçevesinde özellikle gıda sektörünün oldukça cazip ihracat hacminden önemli bir pay almış bulunan firmamız Türkmenistan frigo nakliye konusunda adından söz ettiren nadir lojistik kuruluşları arasında ki yerini almış bulunmaktadır. Türkmenistan frigo nakliye dendiğinde akıllara ilk gelen nakliye kuruluşu olmamız münasebetiyle frigolu tır nakliyesine gereken azami hassasiyeti ve önemi vermekten çekinmeyen firmamız artı eksi derecelerde taşınması gereken her türlü gıda mamulünün nakliyesinin yanı sıra sanayi alanında kullanılan her nevi kimyevi maddenin taşınması işlemlerini de gerçekleştirebilmektedir.

Uluslararası Nakliye

Türkmenistan frigo nakliye çalışmalarımızı İran ve Azerbaycan üzeri farklı iki güzergahı kullanarak sağlıyor, taşınan ürünün en kısa ve sorunsuz şekilde hangi güzergah üzerinden gitmesi gerektiği konusunda aldığımız talepler doğrultusunda hareket etmekteyiz. Frigo tırlarla taşınan yük gruplarının hassasiyet derecelerinin gerekliliklerini tam olarak yerine getirmek suretiyle tüm yüklemelerde oldukça titiz davranıyor, taşınan ürünün yükleme anında olması gereken sıcaklık derecesini yükün teslim edilmesi anına kadar gelişen tüm süreçleri yakından takip ederek ürünün bozulma veya deformasyona uğramasının önüne geçebilecek bir çok önlemi alarak hareket ediyoruz.

Karada, denizde veya havada hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat

Isı takip sistemlerini en doğru şekilde kullanarak sevkiyat anını başından sonuna kadar anlık olarak takip edebilecek kabileyete sahip olan firmamız son model frigo dorse tırları güzergaha oldukça hakim bulunan deneyimli sürücüleri ve alanında uzmanlaşmış operasyon ekibi ile bir bütün halinde organize olabilen personellerimiz günün her anı iş takibinde olup olası muhtemel arıza veya soruna anında müdahale edecek yapıya sahip olarak eğitilmişlerdir.

Türkmenistan frigo çalışan nakliye kuruluşları arasında kendimize has özelliklerimiz sayesinde bir çok ihracatçı kuruluşun yüklerini taşıyan, referansa ihtiyaç duymaksızın tanınmış ve bilinen bir firma olmamızın avantajlarını doğru kullanarak frigo tır taşımacılığında müşterilerinden memnuniyet bildirimleri almaya devam eden yapımız ile geçmişten günümüze lojistik hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.