tunceli ağır nakliyat

Tunceli Ağır Nakliyat Hizmeti

Tunceli, ülkemizin önemli şehirlerinden birisidir. Bulunduğu konum itibariyle ulaşım şartları pek de kolay değildir. Fakat her geçen gün gelişimini sürdüren Tunceli’de her gün onlarca farklı sektörde yük taşınması gerekiyor. Kimi zaman Tunceli’den başka yerlere kimi zamansa dünyanın başka noktalarından Tunceli’ye nakliye yapılması gerekiyor. Firmamız Tunceli ağır nakliyat sektöründe yılların deneyimi ve profesyonelliği ile aktif görev alıyor. Birçok nakliye firmasının taşıma yapmaya yanaşmadığı Karadeniz ve Doğu Anadolu illerimizin tamamına olduğu gibi Tunceli’ye de nakliye seferleri düzenliyoruz. Gerek standart tenteli gerekse dorseli tırlarımızla her türlü yükü güvenle taşıyoruz. Bütün nakliye işlemlerinin rahatlıkla yapılabilmesini sağlıyoruz.

Tunceli Ağır Taşımacılık Firmaları

Tunceli ağır taşımacılık alanında yapmakta olduğumuz bütün taşımaları sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı nakliye zincirimiz sayesinde en hızlı ve en güvenli çözümler üretiyoruz. Her biri modelli tırlarımız ve profesyonel kadromuzla Tunceli ağır nakliyat firmaları arasında lider konumda bulunuyoruz. Her türlü proje ve yük taşımasını geniş araç filomuz sayesinde yapıyoruz. Taşınacak ürüne göre araç tahsis ediyor, 500 tonluk askeri araçların, tankların, petrol borularının, inşaat makinalarının güvenle taşınmasını sağlıyoruz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sistemimize entegre ediyor, sektördeki ilklerin üreticisi ve uygulayıcısı olarak bölge halkımıza ayrıcalık yaşatıyoruz. Değişen taşıma yöntemlerini uygulayarak Tuncelililere dünya standartlarında hizmet ayrıcalığı sağlıyoruz. Ülke sınırlarımızı aşan ünümüzü bölge halkımıza tanıtıyoruz.

Tunceli Lowbet Taşımacılığı

Firma olarak standart taşıma hizmetlerinin dışında da faaliyet gösteriyoruz. Özel araçlar ve özel yöntemler gerektiren Tunceli lowbet taşımacılığında normal tırlarla taşınamayacak uzunluktaki, büyüklükteki, yükseklikteki yüklerin başarıyla taşınmasını sağlıyoruz. Yol stabilizasyonunu bozan araçların ve hız seviyesi düşük araçların taşımasını özel araçlarımızla yapıyoruz. İnşaat ve iş makineleri, vinç malzemeleri, tekerli vinçler, rüzgâr tribünleri ve diğer bütün ağır yükleri lowbet araçlarımızla taşıyoruz.

Özel araçlar ve uzman personeller gerektiren gabari dışı yük taşımacılığında da uluslararası üne sahip olan firmamız, Tunceli gabari dışı yük taşımacılığında sevkiyat işlerini başarıyla yerine getiriyor. Gümrük, sigorta, güzergâh belirleme, yurt dışı geçiş izinleri, vinç organizasyonları gibi detayları birebir yapıyor, adresten adrese sorunsuz nakliye gerçekleştiriyoruz.