tokat ağır nakliyat

Tokat Ağır Taşımacılık Hizmetleri

Tokat, ülkemizin önemli şehirlerinden birisidir. Çeşitli sektörlerdeki gelişimini her geçen gün daha ileriye taşıyor ve her gün milyonlarca yükün gerek Tokat’tan başka yerlere gerekse başka yerlerden Tokat’a taşınması gerekiyor. Özel araçlar ve özel uzmanlık gerektiren bu işi firmamız yıllardır başarıyla yerine getiriyor. Tokat ağır nakliyat alanında yılların bilgi birikimi ve tecrübesini her ecen gün daha ileriye taşıyoruz. Geniş araç filomuz arasında taşınacak yüke göre en idealini tahsis edip başarıyla yollara düşüyoruz.

Tokat ağır taşımacılık alanında yaklaşık yarım asırdır hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızı belli bir sisteme oturttuğumuz için sorunsuz taşımacılık yapıyoruz. Faaliyetlerimize her gün yenilerini ekleyerek büyüyerek gelişen teknolojiyi sistemimize entegre ediyor, önce güven ve kaliteli hizmet ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz. Büyüme hızımızı kararlılıkla sürdürüyoruz.

Uluslararası Tokat Ağır Nakliyat Firmaları

Firmamız Türkiye’nin ihracat ve ithalat yaptığı ülkelerin tamamına yakınında lojistik faaliyeti yürütüyor. Bu kapsamda Tokat ağır nakliyat firmaları arasında en geniş acenteye ve araç filosuna sahip bulunuyoruz. Tokat’tan dünyanın herhangi bir yerine ya da dünyanın herhangi bir yerinden, limanlarımızdan, metropol şehirlerimizden Tokat’a getirilecek ağır yüklerin taşımasını yapıyoruz. İş birlikçi olduğumuz geniş tedarikçi zincirimiz ile her türlü ithalat, ihracat ürününü kolaylıkla taşıyoruz. Faaliyet alanlarımızı standart yüklerle ve taşıma yöntemleriyle sınırlandırmayarak her türlü yük grubunu taşınabilir kılıyoruz. Yüklediğimiz eşyaların en güvenli ve en hızlı biçimde ulaşması gereken adrese teslimatını yapıyoruz.

Tokat Gabari Dışı Yük ve Lowbet Nakliyesi

Firma olarak standart taşıma işlemlerinin haricinde de faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Normal nakliye araçlarıyla taşınması mümkün olmayan araçların ve yüklerin taşınmasını Tokat lowbet araçlarımızla yapıyoruz. Uzman şoförlerimiz sayesinde vinç malzemelerinin, inşaat makinelerinin, iş makinelerinin, yelkenlilerin, boru hatlarının, köprü ve altgeçit kirişlerinin, çelik kafes yapıların ve diğer bütün ağır yüklerin başarıyla taşınmasını sağlıyoruz.

Tokat gabari dışı yük taşımacılığımızda geniş, uzun ve yüksek her türlü yükün taşımasını yapıyoruz. Özel araçlar ve yöntemler gerektiren gabari dışı taşımacılığın bütün izinlerinin alınması, sigorta işlemlerinin yapılması ve diğer detayları yerine getiriyoruz.