tekirdağ ağır nakliyat

Tekirdağ Ağır Nakliyat Uygulamaları

Tekirdağ, Trakya bölgemizde yer alan sahip olduğu coğrafi konum ve zenginlikleri ile her geçen gün gelişimini devam ettiren illerimizden birsidir. Çeşitli tarım ürünlerinin tüm ülkemize ve yurt dışına yayılım merkezi olduğu gibi onlarca farklı sektörün her geçen gün geliştiği bir ilimizdir. Dolayısıyla her gün gerek Tekirdağ’dan başka yerlere gerekse başka yerlerden Tekirdağ’a yüzlerce yükün taşınması gerekiyor. Firmamız Tekirdağ ağır nakliyat alanında yarım asra yaklaşan hizmet yılıyla kalitenin ve güvenin adresi olmaktadır. Geniş araç filosu v acentesi ile dünyanın yüzlerce noktasıyla beraber Tekirdağ’da da profesyonel çözümler üretiyoruz.

Tekirdağ ağır taşımacılık sektöründe uzman kadromuzla iş birliği yapıyoruz. Profesyonel kadromuz gelişen teknolojiyi başarıyla sistemimize entegre edebilmekte, değişen taşımacılık yöntemlerini en hızlı ve en güvenli şekilde sistemimize dahil ederek müşterilerimizle buluşturmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Kesintisiz sürdürdüğümüz çalışmalarımız ile Tekirdağlıları dünya standartlarında nakliyat çözümleriyle tanıştırıyoruz.

Profesyonel Tekirdağ Ağır Nakliyat Firmaları

Tekirdağ ağır nakliyat firmaları arasında eğer en kalitelisi ve en güveniliri ile iş birliği yapmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Acentelerimiz ve çağrı merkezimizden fiyat talep edebilir, detayları öğrenebilirsiniz. Tedarikçi ile müşteri arasında güvenin adresi olduğumuz ayrıcalıklı dünyamıza dahil olabilirsiniz. Bütün ağır nakliyat ürünlerini isterseniz Tekirdağ genelinden alıp dilediğiniz yere teslim ediyoruz isterseniz dilediğiniz yerden alıp Tekirdağ’da belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz. Özenle taşıdığımız ürünlerin istiflenmesini, stoklanmasını, yükleme ve boşaltmasını uzman kadromuzla yapıyor, hiçbir zarar oluşturmadan çözümler üretiyoruz.

Tekirdağ Gabari Dışı Yük ve Lowbet Taşımacılığı

Firma olarak Tekirdağ lowbet taşımacılığını da yapıyoruz. Karayollarında yol almasına izin verilmeyen ve hız kabiliyeti düşük olan araçları dorseli aralarımızla taşıyoruz. Vinç malzemeleri, inşaat ve iş makineleri, rüzgar tribünleri, köprü kirişleri ve daha onlarca ağır yükleri lowbet nakliye ile taşıyoruz.

Standart taşıma yöntemleri ve araçlarıyla taşınması mümkün olmayan yüklerin Tekirdağ gabari dışı yük taşımacılığı ile taşıyoruz. Yük tonajlarının hesaplanmasından güzergâh belirlemesine, gümrük ve sigorta işlemlerinin gerçekleştirilmesine, yükleme ve boşaltma işlemlerine kadar her detayı takip ediyor, kusursuz taşımacılık yapılmasını sağlıyoruz.