ŞAH LOJİSTİK

tataristan nakliye fiyatları

Uluslararası nakliye çalışmalarını çeyrek asra yakın bir zamandan bu yana sürdürmekte olan firmamız Şah Lojistik, Avrupa , Asya ve Ortadoğu ülkelerinin tamamında başarılı bir grafiğe sahip bulunmaktadır. Çalışma alanlarını her geçen gün büyütüp geliştirmekte olan firmamız gelen talepleri değerlendirerek alt yapı ve etüt çalışmalarını tamamlamasının ardından Tataristan özerk bölgesine de nakliye hizmetleri sunmaya başlamıştır. Tataristan çalışan nakliye firmalarının yetersizliğinden yakınmakta olan ihracatçı ve ithalatçı firmalarımızın beklenti ve talepleri doğrultusunda bu bölgeye özel çalışmalar yaparak gerekli tüm bilgi ve ekipman desteğini tamamlamış, Türk ve yabancı plakalı araçları ile düzenli nakliye hizmetleri sunmaya başlamıştır.

tataristan parsiyel taşımacılık

Tataristan nakliyesinde en yoğun talep gören illerin başında başkent Kazan gelmekte, ihracatı yapılan ürünlerin büyük çoğunluğu bu şehire yoğunlaşmaktadır. Bu sebeple firmamız Tataristan’da ki ithalat ve gümrükleme işlemlerinin kısa yoldan çözüme kavuşması amacı ile Kazan şehrinde bulunan acente ve gümrük müşavirlikleri ile iş ortaklığı ve iş birliği kurmuştur.

Ülkemizden Tataristan’a gönderilmekte olan binlerce kalem ürün türünün tamamını taşımaya uygun model ve yapıda tırları bulunan firmamız, araç filosunda bulundurduğu yüksek modelli tırları ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Tataristan’a kuru yük taşımacılığı ile ilgili tenteli tırlarının yanı sıra frigo dorse, açık dorse, konteyner nakliye araçları ile gabari dışı ağır nakliyat araçlarını bulundurmaktadır.

tataristan navlun

Haftalık düzenli olarak Tataristan parsiyel çıkışları da bulunan firmamız Şah Lojistik, İstanbul’da bulunan depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle her türlü parsiyel ve kargo kapsamında bulunan ticari ürünlerin taşınması işlemlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

tataristan iletişim

Tataristan nakliye çalışmalarımızda tercih ettiğimiz ana güzergahımız geçişlerin kolay ve kısa yoldan olması münasebetiyle Gürcistan-Rusya üzeri karayolu şeklindedir. İzin verilen tonaj limiti olan 22 tona kadar bütün ihraç kayıtlı ve transit içerikli yüklerin nakliyesini yapabiliyor, yükleme anından teslim anına kadar geçen süre toplamda 7-8 gün gibi kısa bir süreye tekabül etmektedir. Birçok Avrupa ülkesinden Tataristan’a gönderilmekte olan üçüncü ülke kapsamında ki yüklerin nakliyesini de aktarmasız direkt servis olarak Türkiye üzerinden gerçekleştiriyor, yaptığımız tüm taşımalarımızda kullandığımız araçlarımızda CMR sigortası kullanarak ürünlerin güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırılmasını sağlıyoruz.