tacikistan parsiyel nakliye

Uluslararası taşımacılığın önemli unsurlarından biri olan parsiyel nakliye en az komple tır taşımacılığı kadar önemli oranda kapasiteye sahip bulunmaktadır. Bu bağlamdan hareketle komple tır taşımacılığında etkin olduğu tüm bölge ve ülkelere aynı zamanda parsiyel nakliye hizmetleri de sunabilme kabiliyetine sahip bulunan firmamız Şah Lojistik çeyrek asrı geride bıraktığı taşımacılık sektöründe Tacikistan’a da parsiyel nakliye hizmetleri sunmaya başlamış bulunmaktadır.

Tüm parsiyel çıkışlarımızda olduğu gibi Tacikistan parsiyel nakliye çalışmalarımızı da İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında inşa edilmiş olan oldukça modern ve teknolojik alt yapı destekli son derece donanımlı, uzman personelleri ve ekipmanları ile kaliteli hizmet odaklı çalışan parsiyel depolarından sağlamaktayız. İstanbul içerisinde bulunan ürünleri genellikle bulundukları adreslerden alacağımız şekilde organizasyonlar yapıyor iken İstanbul dışında kalan illerimizde bulunan ürünleri iç nakliye yapmak suretiyle İstanbul depolarımıza sevk ediyoruz. Yurdumuzun tüm illerinden İstanbul depolarımıza kadar iç nakliye hizmet ağımız sayesinde parsiyel  yükler en kısa süre içerisinde nihai varış noktalarına ulaştırılmaktadır.

Tacikistan’a ihracat yapmakta olan üretici ve dış ticaret firmalarımızın parsiyel  yüklerinin taşınması ile ilgili hiçbir tereddütlerinin bulunmadan salimen varış adresine ulaşmasını sağlamakla vazifeli firmamız Şah Lojistik, müşterilerine sunduğu hızlı servis, anında bilgi, zamanında teslimat ve güvenli taşımacılık gibi unsurları barındıran kaliteli hizmet anlayışı sayesinde taşımacılık sektöründe adından sıkça söz ettiren bir konuma ulaşmış bulunmaktadır.

Ebat ve ağırlıkları itibarı ile çeşitlilik arz eden her türlü parsiyel veya kargo içerikli yükün Tacikistan’ın başta başkent Bişkek olmak üzere tüm bölge ve şehirlerine gönderilmesi işlemlerinde rakiplerine fark atan bir pozisyonda bulunan firmamız haftanın belirli günleri düzenli olarak çıkış yapmak suretiyle Tacikistan parsiyel nakliye hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Parsiyel nakliye de önemli detayların başında elbette zamanında alım, zamanında teslimat gibi konular gelmektedir. Bu anlamda firmamız son derece özenli bir tutum sergilemekte, aldığı yükleri en kısa süre de mevcut araçlara aktararak gümrüklemeye müteakip beklemeksizin yola devam etmekte, neticesinde 10 gün gibi kısa bir süre içerisinde Tacikistan’da ki teslim noktalarına ulaşım sağlamaktadır.