Tacikistan Nakliye

Yıllardır lojistik sektöründe çalışarak deneyim kazanmış olan uzman personeller ile birlikte çalışmalarını sürdüren Şah Lojistik firması sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Müşterilerle kalıcı ilişkiler kurarak uzun vadeli çalışan firma sayesinde en kısa sürede istediğiniz adrese yükünüzü teslim edebilirsiniz. Geniş araç filosuna sahip olan firma sayesinde istediğiniz miktardaki yükü istediğiniz adrese kısa sürede ulaştırabilirsiniz. C2 tır yük taşıma yetki belgesine sahip olan araçlarla taşımacılık hizmeti yapılmaktadır. Farklı uzunluk ve genişliklere sahip olan araçlar taşınacak malın özelliğine göre belirlenir. Tacikistan Tır Şirketleri konusunda standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır.

Tekstil ürünlerinde askılı araçlar kullanılırken sarsılmayan araçlarda ise kırılacak eşya taşınmaktadır. Yükünüz tıra yüklenirken ve tırdan boşaltılırken ya da yolculuk esnasında oluşabilecek hasarlara karşı CMR sigortası yapan firma malınızı teminat altına almanızı sağlamaktadır. Tacikistan nakliye ve ağır yük taşıma konusunda öncü olan firma sayesinde sorunsuzca nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Tacikistan ile Ülkemizin Çalıştığı İller

Haftanın belirli günlerinde Tacikistan'a yük taşıyan Şah Lojistik firması sayesinde istediğiniz yükü tam adresine ulaştırabilirsiniz. Farklı araçlarla ve deneyimli ekibiyle çalışan firma yükünüzü teslim ettiğinde size hemen bildirecektir. ayrıca şirketimiz tacikistan frigo yapmaktadır ve tataristan Parsiyel Tacikistan nakliye yapılan iller arasında Duşanbe, Kulob, Panj, Şurap, Kofarnihan, İsfara, Khujand, tataristan, Parkhar, Şaartuz ve Qurghonteppa yer alır.

Ülkemizden Tacikistan ile anlaşma yaparak uzun soluklu çalıştığı iller ise İzmir, Mersin, İstanbul, Konya, Karaman, Trabzon, Kayseri, Gaziantep, Adana, Ankara, Aksaray, eskşehir, Çorum, Eskişehir ve Manisa illeri yer alır.İskenderun -Roghun, Tajikistan optima tır navlunu rica ederim. Beher araç 15 ton Duşanbe aktarmalı götürebiliriz. Taşıma fiyatımız  Tuzla nRogun Tacikistan Mal cinsi: makina ekipmanları Tonaj: 20 ton 86 m3 9xTIR – önümüzdeki hafta hazır.