Suudi Arabistan Nakliye

suudi arabistan nakliye taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş ŞAH LOJİSTİK müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir. suudi arabistan nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Suriye'ye nakliyat konusunda öncü firma olmaya adayız.

Hizmete sunacığımız araçlarımız suudi arabistan ve tüm illerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.


suudi arabistan'na her hafta belirli günlerde grupaj, parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Suriye'ye uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. suudi arabistan nakliye konusunda bir telefon kadar yakın standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır. ortadoğu ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türk Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

Suudi Arabistan'a Nakliyat, Kargo ve Lojistik Hizmetleri

Suudi Arabistan'a Karayolu ile Taşımacılık: Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye ve Türkiye'den Suudi Arabistan'a her türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için haftalık düzenli olarak komple ve parsiyel tır taşımacılık nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Suudi Arabistan'a Denizyolu ile Taşımacılık: Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye ve Türkiye'den Suudi Arabistan'aher türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için düzenli olarak deniz yolu ile konteyner nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Suudi Arabistan'a Havayolu ile Taşımacılık: Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye ve Türkiye'den Suudi Arabistan'a tüm ithalat - ihracat taşımalarınızda size düzenli olarak havayolu konteyner taşımacılık hizmetleri, yurtdışı kargo hizmetleri ve air kargo hizmeti sunmaktayız.