Suudi Arabistan Nakliye

suudi arabistan nakliye taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş ŞAH LOJİSTİK müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir. suudi arabistan nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Suriye'ye nakliyat konusunda öncü firma olmaya adayız.

Hizmete sunacığımız araçlarımız suudi arabistan ve tüm illerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

her türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için haftalık düzenli olarak komple ve parsiyel tır taşımacılık nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktayız.

 Denizyolu ile Taşımacılık: Arabistan'aher türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için düzenli olarak deniz yolu ile konteyner nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Havayolu ile Taşımacılık: Türkiye'den Suudi Arabistan'a tüm ithalat - ihracat taşımalarınızda size düzenli olarak havayolu konteyner taşımacılık hizmetleri, yurtdışı kargo hizmetleri ve air kargo hizmeti sunmaktayız. Navlun verebilir misiniz? Yükleme yeri: Kartal PO BOX: 32202 YANBU 41912 KINGDOM OF SUADI ARABIA teslim Malzeme cinsi: Polietilen torba Ağırlık: 1266,72 kg Bir orta boy koli içerisinde gidecek