Suriye Nakliye

Suriye Parsiyel Nakliyat Nasıl Yapılır?

Bilindiği üzere suriyede'ki iç savaş nedeniyle türkiyeden suriye'ye yapılan nakliye hizmetleri güvenlik nedeniyle ancak tanpon bölge olan cilvegözü ve öncüpınar'a kadar taşıma yapılabiliyor. daha sonra müşteri kendi imkankarı ile suriye plakalı tırlar ile suriyenin iç bölgelerine gemi ve deniz yolu yükleri götürmektedir.

Malınıza zarar vermeden en güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti veren Şah Lojistik firması sayesinde istediğiniz miktarda yükü bir şehirden diğerine ya da başka bir ülkeye çok kısa bir süre içinde ulaştırabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma çalışmalarında teknolojik gelişmelerden faydalanır.

Alt yapısı sağlam donanımlı ve modern araçlarla nakliyat hizmetini vermektedir. Suriye nakliyat konusunda öncü olan firma diğer firmalara göre Suriye ile daha kalıcı ilişkiler kurmuştur. Suriye Nakliye firmaları içerisinde türkiye'den ankara, istanbul, izmir, adana, mersin, antalya, konya, kayseri, gaziantep, ve osmaniye'den suriye'nin Şam, Lazkiye, Halep, Humus gibi bölgelere kargo ve komple lojistik taşımacılık ve ağır nakliyat hizmeti veren firmamız uzman ekibi ile çalışmaktadır.

İthalat ve ihracat taleplerini karşılayabilecek geniş araç filosuna sahip olan Şah Lojistik sayesinde yükünüz araca özenle yerleştirilir ve malın özelliğine uygun bir araç seçilerek taşımacılık yapılır. Yolculuk esnasında olası kazada hem tırı hem de sizin malınıza gelen zararın kaşılanması için nakliyat sigortası kapsamında CMR sigortası yapılmaktadır.

Suriye’de Hangi İllere Nakliyat Yapılmaktadır?

Başlıca nakliyat yapılan iller Lazkiye, Şam, Rakka, Palmira, Tartus, Halep, İdlip ve Humus’tur. Ülkemizden Suriye’ye nakliyat yapıldığı gibi Suriye’den diğer ülkelere de nakliyat hizmeti verilmektedir. Bu ülkeler arasında İran, Almanya, Rusya, İtalya, Fransa ve Amerika yer alır. Deneyimli elemanlar ile iş birliği içinde çalışan firma sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Elemanlar özel eğitim ankara almış uzman kişiler olduğu için size en kısa sürede sorun yaşamadan en iyi hizmeti vermektedir. 

İrak Parsiyel Nakliye

Suriye Parsiyel Nakliye

Yapılan çalışmalarla Suriye Parsiyel Nakliye özel prensip ve hassas çözüm anlayışı ile başarılı noktalara adım atmaktadır.

İrak Nakliye Lojistik

Suriye Lojistik

Geçmişten günümüze kadar Suriye Lojistik, alt yapısı ile hizmette daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

İrak Nakliye Taşımacılık

Suriye Taşımacılık

Taşınacak olan yükünüzü yılların deneyim ve tecrübesiyle teslimat noktasına ulaştırmakta Suriye Taşımacılık olarak gurur duyuyoruz.