ŞAH LOJİSTİK

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Firmamız, Mersin merkezli olmak üzere, İstanbul, Kayseri, Konya, Ankara ve Antalya’daki şube ofislerinde...

FRİGO

HİZMETLERİMİZ

Suriye’ye nakliye hizmetleri alanında ki çalışmalarını hız kesmeden aralıksız sürdürmekte...

FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Suriye Nakliyat "Uluslararası lojistik standartlarında referans şirket olma" vizyonu...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Ülke genelinde Suriye nakliyesi konusunda liderliği, üstün hizmet ve kaliteli servis anlayışı...

FİLOMUZ

FRİGO NAKLİYE

Sınır komşularımızdan olan Suriye ile ticaretimiz son yıllarda ülke de çıkan iç karışıklık...

Bilindiği üzere suriyede'ki iç savaş nedeniyle türkiyeden suriye'ye yapılan nakliye hizmetleri güvenlik nedeniyle ancak tanpon bölge olan cilvegözü ve öncüpınar'a kadar taşıma yapılabiliyor. daha sonra müşteri kendi imkankarı ile suriye plakalı tırlar ile suriyenin iç bölgelerine gemi ve deniz yolu yükleri götürmektedir.

Malınıza zarar vermeden en güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti veren Şah Lojistik firması sayesinde istediğiniz miktarda yükü bir şehirden diğerine ya da başka bir ülkeye çok kısa bir süre içinde ulaştırabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma çalışmalarında teknolojik gelişmelerden faydalanır.

Alt yapısı sağlam donanımlı ve modern araçlarla nakliyat hizmetini vermektedir. Suriye nakliyat konusunda öncü olan firma diğer firmalara göre Suriye ile daha kalıcı ilişkiler kurmuştur. Suriye Nakliye firmaları içerisinde türkiye'den ankara, istanbul, izmir, adana, mersin, antalya, konya, kayseri, gaziantep, ve osmaniye'den suriye'nin Şam, Lazkiye, Halep, Humus gibi bölgelere kargo ve komple lojistik taşımacılık ve ağır nakliyat hizmeti veren firmamız uzman ekibi ile çalışmaktadır. İthalat ve ihracat taleplerini karşılayabilecek geniş araç filosuna sahip olan Şah Lojistik sayesinde yükünüz araca özenle yerleştirilir ve malın özelliğine uygun bir araç seçilerek taşımacılık yapılır. Yolculuk esnasında olası kazada hem tırı hem de sizin malınıza gelen zararın kaşılanması için nakliyat sigortası kapsamında CMR sigortası yapılmaktadır.

Suriye’de Hangi İllere Nakliyat Yapmaktayız

Başlıca nakliyat yapılan iller Lazkiye, Şam, Rakka, Palmira, Tartus, Halep, İdlip ve Humus’tur. Ülkemizden Suriye’ye nakliyat yapıldığı gibi Suriye’den diğer ülkelere de nakliyat hizmeti verilmektedir. Bu ülkeler arasında İran, Almanya, Rusya, İtalya, Fransa ve Amerika yer alır. Deneyimli elemanlar ile iş birliği içinde çalışan firma sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Elemanlar özel eğitim ankara almış uzman kişiler olduğu için size en kısa sürede sorun yaşamadan en iyi hizmeti vermektedir. 

Uluslararası Nakliye