slovenya nakliye

 

Orta Avrupa ülkeleri arasında bulunan Slovenya ile ülkemiz arasında gelişmekte olan karşılıklı ticaret anlaşmaları gereği önemli miktarda ihracat ve ithalat çalışmaları yapılmaktadır. İhracatın ve ithalatın temel unsurlarından biri olan nakliyecilik çalışmaları da buna bağlı olarak oldukça gelişmiş durumdadır.

Türkiye ile Slovenya arasında yerli ve yabancı bir çok lojistik firması faaliyet göstermekte, bu firmalar arasında birçok farklı özelliği ve çalışma prensipleri ile öne çıkan nadir kuruluşlar arasında firmamız Şah Lojistik bulunmaktadır.

Slovenya çalışan nakliye firmaları ile rekabetçi girişimleri ile faklılığını öne çıkaran kuruluşumuz tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Slovenya hattında da uzun yıllara dayanan geçmişi ile tam kapasiteli oldukça düzgün ölçekli nakliye çalışmalarını sürdürmektedir.Özellikle ülkemizden yapılan ihracat çalışmaları bünyesinde taşınabilir özelliği bulunan her türlü ticari kapsamlı yük grubunun taşınması işlemlerini son derece başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Görev ve sorumluluklarımızın bilinci ile hareket etmek suretiyle yaptığımız taşıma çalışmalarımızı yetki belgemiz bünyesinde bulunan yüksek modelli yerli ve yabancı plakalı tırlar ile sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.Türkiye’den Slovenya’ya komple tır taşımacılığı, parsiyel nakliye, konteyner nakliye, frigo tır nakliyesi ve gabari dışı ağır nakliyat çalışmalarımız mevcut olup tüm yük gruplarını sevk etmeye uygun tip ve modelde bulunan tırlarımızla kesintisiz, kaliteli hizmet sunuyoruz.

İstanbul depolarımızdan her hafta belirli günlerde parsiyel çıkışlarımızın bulunduğu Slovenya’da teslimatlar varış yapılması gereken şehirlerin gümrük noktalarına veya müşteri tercih ve talepleri doğrultusunda adreslere kapı teslimi olarak hizmet sunuyor,yurt dışı gümrükleme hizmetlerini de verebiliyoruz. Taşımacılıkta olmazsa olmaz beklentilerin en başında elbette kısa sürede zamanında teslimat sağlamak geldiğinden bu konuya özel önem veriyor, çıkıştan varışa geçen süreyi olabildiğince minimum düzeye indiriyoruz.

Yapmakta olduğumuz bu hassas çalışmalarımız neticesinde müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanıyor, tercih edilen ve önerilen nakliye kuruluşları arasında ki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Slovenya’dan ülkemize ithalat yük taşımalarında da oldukça etkin bir pozisyonda bulunan firmamız aynı zamanda Türkiye üzerinden Asya ve Orta doğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke kapsamında ki yüklerin de transit olarak taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.