slovakya nakliye

Avrupa ülkeleri arasında orta düzey gelişmişliğe sahip bulunan Slovakya ile ülkemiz arasında gelişen ticaret hacmi son zamanlarda önemli bir ivme yakalamış, Türk sanayicilerimiz ve girişimcilerimizin iştirakleriyle yüksek bir potansiyel yakalamış bulunmaktayız. Mevcut ticaret hacmimiz bünyesinde yapılmakta olan taşıma anlaşmaları çerçevesinde kaliteli hizmete dayalı nakliyecilik özellikle talep edilmektedir. Uzun yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe varlığını kararlılıkla sürdürmekte olan firmamız Avrupa’nın bir çok ülkesinde olduğu gibi Slovakya nakliye konusunda da önemli ölçüde başarılı işlere imza atmaktadır.

Uluslararası Nakliye

Karayolu yönetmeliğine uygun tüm gereklilikleri ile hareket eden kuruluşumuz sektörün nabzını belirleyebilecek ölçüde hizmet sunmakta, ortaya koyduğu işlerde sunduğu hizmetleri kalite esasına uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Türkiye ile Slovakya arasında ihracat taşımaları ile Slovakya’dan Türkiye’ye ithalat taşımalarının yanı sıra ülkemiz üzerinden orta doğu ve Asya ülkelerinin tamamına transit geçişli üçüncü ülke yük gruplarının nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Slovakya’ya karayolu ile komple tır taşımacılığının yanında haftalık düzenli seferleri ile parsiyel nakliye çalışmaları da bulunan firmamız Şah Lojistik, aynı zamanda gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi, frigo tır taşıma gibi hizmetleri de sorunsuz ve en güvenli yollardan sağlamaya çalışmaktadır. Araç filosunda bulunan yüksek modelli tırları ve Avrupa hattında oldukça tecrübeli olan sürücüleri ile kesintisiz hizmet sunan firmamız yapmakta olduğu tüm taşımaları CMR sigortası kapsamında güvenli olarak tamamlamaktadır.

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan taşınabilir özellikte ki her türlü ticari kapsamlı yükün Slovakya’nın başta başkent Bratislava olmak üzere tüm şehirlerine ulaştırılmasında emek veren firmamız her türlü ihracat taşıma talebine olumlu yönde karşılık verebiliyor, yerli ve yabancı plakalı araçları ile tüm talepleri yeterli oranda karşılayabiliyor.

Taşımacılık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmış olan kuruluşumuz, teknolojik gelişmeleri oldukça yakından takip ediyor, ortaya çıkan yenilikleri anında hayata geçirmek üzere tatbikata başlıyor. Slovakya çalışan nakliye firmaları arasında bizi ayrı tutan en belirgin özelliğimiz müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaları ön planda tutmak, gelen taleplere zamanında karşılık vermek, kaliteli hizmet sunma anlayışından asla ödün vermeden sektörel faaliyetleri sürdürmektir.