Sırbistan Nakliye

Taşımacılık alanında Avrupa’nın bir çok ülkesine yaptığımız çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek portföyümüze yeni ülkeler ekliyor sektördeki çalışma sahamızı büyütmeye gayret gösteriyoruz. Yakın bir zamanda destinasyonlarımıza katmış olduğumuz ülkelerden biri de Sırbistan’dır.

Türkiye’den Sırbistan’a ihracatı yapılmakta olan taşınabilir her türlü ticari ve gümrüklü yük grubunun nakliyesini tam kapasiteli olarak gerçekleştirebiliyoruz. Uzun yıllar sektörde göstermiş olduğumuz faaliyetlerimizden edindiğimiz tecrübelerimizden hareket ederek Sırbistan nakliyesi konusunda da oldukça başarılı bir grafik çiziyoruz.

Doğu Avrupa ülkeleri arasında yer alan Sırbistan bir çok tüketim mamülünü yurt dışından ithal etmekte, ithalat yaptığı ülkelerin başında da ülkemiz gelmektedir. Türkiye’den Sırbistan’a gönderilmekte olan başta inşaat, sanayi ve makine ekipmanları olmak üzere her türlü kuru yük grubunun yanı sıra yaş sebze meyve türleri,

donmuş ürünler, kimyevi maddeler, konteyner yükleri ve gabari dışı ağır nakliyat grubu yüklerin tamamını bu yük gruplarını taşımaya elverişli dorseleri mevcut bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Türk ve Sırp plakalı tırların bulunduğu araç filomuz oldukça çeşitlilik arz eden tiplerde ki dorseler ile nakliye hizmeti sunuyor. Bu araçların büyük bölümü standart tenteli tırlar olmakla beraber frigo dorse, açık kasa dorse, konteyner kilitli dorseler ve lowbed tarzı ağır nakliyat yükü taşımaya uygun dorselerden oluşmakta, araçlarımızın büyük çoğunluğu özellikle yüksek modelli olup deneyimli şoförlerimiz kontrolünde lojistik hizmeti sunmaktadırlar.

sırbistan Nakliye firmaları

Sektörde varlığımızı uzun zamandır sürdürebiliyor olmamızın başlıca sebepleri arasında özellikle müşteri memnuniyetine odaklı kaliteli hizmet sunma prensibimiz gelmektedir. Maddi kazançlardan ziyade müşteri kazanmaya odaklı çalışmalar yapan firmamız Sırbistan’a ihracat ve Sırbistan’dan ithalat çalışmaları yapan bir çok iştirakçi kuruluşun güvenle yük taşıttığı lojistik şirketleri arasında yer almaktadır.

Proje ve Ağır Nakliye

Sırbistan karayolu yük taşımacılığında komple tır ve parsiyel çıkışlarımız mevcut bulunuyor. İstanbul’da bulunan parsiyel depolarımıza topladığımız kargo kapsamında ki yüklerin çıkışları düzenli olarak haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır. Parsiyel yüklerinizi bulundukları duruma ve taleplerinize göre adreslerinden teslim alabiliyor, Sırbistan’da başta başkent Belgrad olmak üzere tüm şehirlerine adrese teslim taşıma yapabiliyoruz. Alıcı firmaların talepleri doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetleri de verebiliyoruz.

Yurtiçi Nakliye

Türkiye ile Sırbistan arası yürütmekte olduğumuz lojistik hizmetlerimiz tam kapsamlı yapılmakta, taşıma işlemlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme ve acentelik hizmetleri de  sunabiliyoruz. Sırbistan karayolu tır nakliye çalışmalarımızda CMR sigortası bulunan araçlar ile sefer yapıyor, mal bedeli ne olursa olsun tüm ürünleri sigorta güvencesi ile teslim noktalarına ulaştırıyoruz.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan firmamız Sırbistan’a nakliye çalışmalarını karayolu nakliye yönetmeliği kurallarına uygun bir şekilde hareket ederek gerçekleştiriyor, taşıma esnasında herhangi bir sorun oluşmasına mahal vermeden gerekli evrak ve işlemleri tüm zorunlulukları ile yerine getiriyoruz. Başarılı çalışmaları neticesinde tüm müşterilerinin övgü ve memnuniyetine mazhar olan firmamız kurumsal kimlik kazanma yolunda ilerleyişini son derece emin adımlarla sürdürmektedir.

Kırgızistan NAKLİYAT