şanlıurfa ağır nakliyat

Şanlıurfa Ağır Nakliyat Hizmeti

Şanlıurfa, ülkemizin en önemli illerinden birisidir. Aynı zamanda bölgesinin en gelişmiş ve en hızlı gelişmekte olan şehridir. Çeşitli sektörlerde her gün çalışmaların devam ettiği şehirde, nakliye ihtiyacı yarım asra yakındır firmamızca karşılanmaktadır. Şanlıurfa ağır nakliyat sektöründe geniş araç filomuz ve uzman kadromuzla faaliyet gösteriyoruz. Bir taraftan dünyanın diğer noktalarından Şanlıurfa geneline diğer taraftan Şanlıurfa’dan dünyanın başka noktalarına ağır yükler taşıyoruz. Tonlarca yükün altına el atıyoruz ve kusursuz bir nakliye ile müşterilerimizi tanıştırıyoruz.

Tır ve konteyner bazında her ölçüde, tonajda taşımacılığı Şanlıurfalıların tercihine sunuyoruz. Şanlıurfa ağır taşımacılık alanında uzman bir ekiple ve modern araçlarımızla faaliyet gösteriyoruz. Gelişen teknolojiyi ve taşıma yöntemlerini yakından takip ediyor, sistemimize en hızlı şekilde entegre ediyoruz. Tedarikçiler ile müşteriler arasında kontak olarak dünya standartlarında taşımacılığı bölgemiz halkına sunuyoruz. Ülkemizin bütün illerinde ve ülkemizin ithalat ihracat yaptığı hemen bütün ülkelerde bulunan acentelerimiz sayesinde güvenilir ve hızlı nakliyatın adresi oluyoruz.

Şanlıurfa Ağır Nakliyat Firmaları

Şanlıurfa ağır nakliyat firmaları arasında en geniş araç filosuna sahip olan firmamız, yurt içi ve yurt dışı plakalı araçlarıyla dünyanın her yerinde lojistik faaliyetleri yapabilmektedir. Tedarikçi ve müşterilerin isteklerini başarıyla yerine getiriyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarına sorunsuz biçimde ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Adresten adrese teslimat yapıyoruz. Konteyner ve vinçlerimiz ile tonlarca ağırlıktaki askeri araçların, tankların, petrol boru hatlarının ve daha birçok ürünün güvenli bir şekilde taşınmasını yapıyoruz. Geniş servis ağımız ile bölgenin en güvenli taşımacılık hizmetini veriyoruz.

Şanlıurfa Gabari Dışı Yük Taşımacılığı

Pek çok ağır yükün standart taşıma yöntemleri ve araçlarla taşınması mümkün olmayabiliyor. Bunun yerine getirilmesi özel araçlar ve donanımlar gerektiriyor. Firmamız, güçlü altyapısı sayesinde normal tırlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta ve genişlikteki yükleri Şanlıurfa lowbet araçlarıyla taşımaktadır. İnşaat ve iş makineleri, rüzgâr tribünleri, boru hatları, köprü kirişleri ve daha birçok ağır yükler lowbet araçlarımızla taşınmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı lojistik ihtiyaçlarına Şanlıurfa gabari dışı yük taşıma hizmetleri sunan firmamız, gabari dışı taşıma işlemlerinin tamamını profesyonelce yerine getiriyor. Yükleme, boşaltma, sigortalama, gümrükleme, güzergah belirleme ve diğer bütün detayla uzmanlarımız tarafından yerine getiriliyor.