samsun ağır nakliyat

Samsun Limanından Samsun Ağır Taşımacılık Hizmetleri

Samsun Limanı, Türkiye'nin en önemli liman işletmelerinden biri olarak özellikle Karadeniz sınır ülkelerimiz ile Avrupa ticaretini gerçekleştirdiğimiz noktalardan birisidir. Liman noktasında taşımacılık için kalkış gerçekleştiren gemiler sayesinde vagon, konteyner, ağır yük, gabari dışı yük, lowbet ve ağır nakliye araçları taşınabilir. Bu noktada öncelikle bir Samsun ağır taşımacılık firması ile çalışılması gerekir.

Nakliye işlemlerini gerçekleştirecek Samsun ağır nakliyat firmaları konusunda doğru bir seçim yapabilmek için standart ve prosedürlere yüksek özen gösterilmesi gereklidir. Firmamız her zaman prosedür ve kuralların göz önünde bulundurması ile birlikte taşımacılıkta tam bir güven ve nitelik ile hizmet vermektedir. Taşınan yükün gerektirdiği prosedürlere göre gerekli belgelerin alınması, sigorta yapılması, uluslararası izinler gibi her konuda firmamız acenteler ile anlaşmalı bir çalışma sağlamaktadır.

Samsun Ağır Nakliyat Hizmeti Prensipleri

Çok uzun yıllardır Samsun ağır nakliyat sektöründe yer almakta olan firmamız, çok yüksek hizmet standartları ve prensipler ile çalışmalarını sergilemektedir. Bu konuda uzmanlarımız tartışılmaz bir hale gelmiş olduğu için birçok endüstriyel firma ve inşaat firması periyodik çalışmalar için bizi tercih etmektedir.

Uzun yılların sağladığı deneyim ve profesyonel personeller sayesinde taşımacılık işlemlerinde Samsun'dan Türkiye'nin her noktasına veya Avrupa'ya taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız ağır nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken, Samsun gabari dışı yük taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Özellikle enerji endüstrisi için taşınabilecek proje ve boru hatları gibi gabari dışı yükleri tam bir güven ve prosedürler ile taşıyabiliyoruz.

Standart Üstü Yükler İçin Samsun Lowbet Taşımacılığı

Firmamız nakliye noktasında Samsun lowbet hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler belirli standartlar ve araçlar ile taşınamayacak yükler için sunulmaktadır. Alçak dorse sistemi kullanıldığı için çok ağır konumda bulunan vinç, inşaat makineleri, rüzgar türbini ve çelik konstrüksiyon gibi yükler bu hizmet sayesinde taşınabilir.

Yapılacak taşımacılığın sağladığı avantajlarda yükseklik sınırı daha düşük ve yük kapasitesi daha büyük olduğu için manevra kolaylığı gibi avantajlar elde edilmektedir. Taşınacak yükün ağırlık ölçüleri hesaplandıktan sonra boyutlarına göre kullanılan dorse çok daha uzun olabilir. Firmamız bu taşımacılık için istenen her ihtiyacı karşılayacak yapılar ile hizmet vermektedir.