sakarya ağır nakliyat

Uluslararası Konumda Sakarya Ağır Nakliyat Hizmetleri

Firmamız temel olarak ağır nakliyat hizmetleri ve uluslararası taşımacılık gibi hizmetler gerçekleştirmektedir. Bu temel hizmetler yanında ayrıca kara nakliyesi, denizyolu taşımacılığı, vagon, konteyner nakliyesi, proje nakliyesi ve yurtiçi nakliye hizmetleri gibi işlemler bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler Sakarya ağır nakliyat sektörü için firmamızın öncelikli seçeneklerini oluşturmaktadır.

Geniş kapsamlı bir şekilde hizmet sunan firmamız, Sakarya ağır taşımacılık sektörü için öncelikle kara nakliyesi hizmetleri sağlamaktadır. Kara nakliyesi sistemi, büyük dorseli tır gibi araçlar ile kapıdan kapıya veya parsiyel taşımacılık sağlar. Güvenli taşımacılık sağlayan bu sistem profesyonel ekipler sayesinde periyodik olarak birçok firma için sunulmaktadır.

Sakarya Gabari Dışı Yük Taşımacılığında Yüksek Güven

Çok yüksek bir tecrübe ve tamamen profesyonel araçlar ile taşınabilecek gabari dışı yükler konusunda özel hizmetler ve güvenli bir teslimat gerektirir. Bu nedenle özellikle inşaat endüstrisi ve enerji sektöründe hizmet veren firmalar için Sakarya gabari dışı yük taşımacılığı hizmetleri sağlıyoruz. Bu kapsamda en önemli nokta olan yüksek güvenin sağlanması için tüm resmi prosedürlere ve kurallara uyarak hizmet vermeye dikkat ediyoruz.

Gabari dışı yük taşımacılığı sistemine benzer bir şekilde Sakarya Lowbet hizmetleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. Lowbet taşımacılık konusunda ise yarı römork araçlarımız düşük gövdeye sahip olmaları sebebiyle çok yüksek boyutlu yükleri dahi taşıyabilmektedir. Bu yükler 500 ton ağırlığa kadar ulaşma ihtimaline sahiptir.

Uygun Fiyat Ve Fırsatlar İle Sakarya Ağır Nakliyat Firmaları

Kente hizmet veren Şah Lojistik olarak Sakarya ağır nakliyat firmaları arasında her zaman en uygun fiyatlara ve kampanyalara yüksek özen gösteriyoruz. Sunduğumuz fırsatlar ile birlikte hangi noktada olursa olsun nakliye işlemlerinde prosedürler ile uygulanan karşılıklı sözleşme ve planlı çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Planlı çalışma ile ortaya çıkacak sorunların önüne çok hızlı bir şekilde geçebilmek, hatta sorunları önceden önlemek mümkün olmaktadır. Liman, depo, sanayi tesisi, inşaat alanları, karayolu ve demiryolu gibi her noktadan teslim alınan kargonuz şehir içi, şehirlerarası ve ülkeler arası kapıdan kapıya nakli edilebilmektedir. Bu nedenle karşılıklı görüşmeler sonucunda belirli bir fiyat politikası elde edilir ve bu fiyat politikasının sağladığı sonuca göre hizmet planı sağlanır.