ŞAH LOJİSTİK

Rusya Frigo Nakliye

Yakın bir geçmişte siyası bazı sebeplerden ötürü ticari ilişkilerimizin bir müddet sekteye uğradığı Rusya ile son zamanlarda tamamen düzelmeye başlayan ilişkilerimiz çerçevesinde özellikle frigo nakliye konusunda önemli oranda çalışmalarımız başlamıştır. Yaş sebze ve meyve ihracatının en fazla yapıldığı ülkelerin başında gelen

Rusya’nın başta Moskova olmak üzere, tüm şehirlerine taşımalar gerçekleştirmekteyiz. Rusya frigo nakliye konusunda ortada bulunan pazarın kapsadığı alanın büyüklüğü nedeniyle tüm cephemizle yöneldiğimiz bu hattın tüm detaylarına hakim bir şekilde frigo nakliye çalışmaları yapmaktayız.

Akdeniz İç Anadolu ve Ege bölgelerimize bağlı şehirlerimizin tamamına yakınında üretilmekte olan özellikle yaş sebze meyve türlerinin Rusya’ya nakliyesini gerçekleştirmekte olan firmamız Türk ve yabacı plakalı frigo dorse tırları ile kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

 firmamız şah lojistik  Adana, Mersin ve Antalya gibi şehirlerimizden özellikle narenciye ve domates gibi ürünler ile Ege bölgesinden üzüm ve şeftali gibi ürünlerin Rusya’ya taşınmasını sağlıyoruz.

Konteyner Vagon Nakliye

Varış süresinin en aza indirilmesi amacı ile Türkiye Rusya arası frigo nakliyesinde en kısa yolu, genellikle Gürcistan üzeri karayolu güzergahını tercih ediyoruz. Taşınan ürünlerin hassasiyetinden dolayı sınır geçişlerinde beklemeye alınmadan öncelik verilerek geçişleri sağlanan frigo tırlarımız olabilecek en kısa sürede varış noktalarına ulaştırdıkları ürünleri ilk günkü tazeliklerini koruyarak teslim edebilmektedir.

Karada, denizde veya havada hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat

Birçok sebze meyve türleri genellikle belirli dönemlerde üretildiğinden bu dönemlerde talepler oldukça yoğunlaşmakta, dolayısı ile talep yoğunluğuna bağlı olarak araç sıkıntılarının yaşanması taşıma fiyatlarının olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Firmamız üretici ve ihracatçılarımızın bu olumsuzluktan etkilenmemeleri adına dönem süresince geçerli olabilecek fiyat sabitlemesi ile bu kaygının önüne geçerek zararın söz konusu olmasına mahal vermeden çözüm yolları üretmektedir.

Uluslararası Nakliye

Rusya çalışan frigo nakliye şirketleri içerisinde tercih edilen ve aranan nadir firmalardan biri olan kuruluşumuz yaptığı özel çalışmalarından kazandığı başarıları neticesinde kaliteli hizmet sunma anlayışından ödün vermeden yoluna devam etmekte, maddi kazanç sağlamanın öncesinde müşteri memnuniyetini kazanma amacı gütmektedir.

Yaptığı başarılı çalışmalarının meyvelerini müşterilerinden aldığı beğeni ve takdir bildirimlerinden alan firmamız yüksek modelli frigo tırları, deneyimli sürücüleri, iş takibinde oldukça hassas hareket eden operasyon ekibi ile her daim hizmet sunmaya hazır bulunan firmamız değerli yük taşıma taleplerinizi beklemektedir.