romanya frigo nakliye

Romanya hattında frigo nakliye çalışmaları yapan belli başlı birkaç kuruluştan biri konumunda bulunan firmamız çeyrek asra yakın bir zamandır taşımacılık sektöründe boy göstermekte, kuru yük taşımacılığının yanı sıra düzenli olarak frigo tır nakliye çalışmalarını da aralıksız sürdürmektedir.

Avrupa Birliği üye ülkelerinden biri olan Romanya ile ticaretimiz çok eski tarihlere dayandığından nakliye sektörü de bir o kadar kadim geçmişe sahip bulunmaktadır. İçinde yaşadığımız çağ hiç şüphesiz tüketimin oldukça popüler olduğu bir çağdır. Buna bağlı olarak başta temel gıda maddeleri olmak üzere bir çok tüketim ürününün Türkiye’den Romanya’ ya ihracatı hatırı sayılır oranda yapılmaktadır.

Ülkemizde yetiştirilen onlarca çeşit yaş sebze meyve, bir çok kalem toprak mahsülü, deniz canlıları, bitki türleri ile et ve süt ürünlerinin yanında her nevi kimyevi madde ile donmuş ürün türünün Romanya’nın başta Bükreş olmak üzere doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm coğrafyayı kapsayan bölümüne ihracatında frigo nakliye hizmetleri sunan firmamız taşımaları genellikle Bulgaristan üzerinden gerçekleştirmektedir.

Frigo nakliye hassasiyet bakımından oldukça önem arz eden dikkat gerektiren bir alan olması bakımından firmamızca da özel hassasiyet ayrılmış bir alandır. Yaptığımız tüm taşımalarda araçlarımızın içerisine yerleştirdiğimiz casus olarak adlandırılan ısı takip cihazları sayesinde yükleme anından teslim anına kadar anlık kontrol mekanizması ile takibat yapıyor, taşıma esnasında meydana gelebilecek bozulma veya hasar durumunun  önüne geçebiliyor, taşınmakta olan ürünlerin yüklendiği anda ki tazeliklerinin korunması ile neticelendirerek teslim noktalarına ulaştırıyoruz.

Tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Romanya’ya ihraç edilen frigo tarzı ürünlerin tamamına yakını doktor analizine tabi tutulmakta, analizler Türkiye çıkışı sınır kapılarında yapılmaktadır. Yapılan analiz ücretleri makbuz mukabilinde şoförlerimiz tarafından ödenmekte, ödenen bu tutarlar yine makbuz mukabilinde gönderi firmalardan tahsil edilmektedir.

Romanya frigo nakliye de tercih edilen birkaç kuruluştan biri olmamızın başlıca nedenleri öncelikle sunduğumuz hizmetin son derece kaliteli olması, işimize olan saygımız gereği disiplin ve ciddiyeti elden bırakmayışımız ve elbette önemli konulardan biri olan ve müşterilerimizi son derece menün bırakan taşıma şartlarımız ve oldukça uygun nakliye fiyatlarımızdır.