POLONYA PARSİYEL NAKLİYE

Avrupa Kıtasının orta ölçekli büyüme sağlayan ülkelerinden Polonya ile ülkemizin geçmişten günümüze uzanan, belirli bir seviye de seyreden ticari ilişkileri çerçevesinde düzenli ihracat ve ithalat çalışmaları yapılmaya devam etmektedir. Yapılan ihracat ve ithalat çalışmalarında komple tır nakliyesi dışında ağırlıklı taşıma yöntemi karayolu parsiyel nakliye şeklindedir.

Polonya karayolu parsiyel nakliye çalışmaları yapan belli başlı birkaç kuruluş bulunmakta, bu kuruluşlar arasında yaptığı özel çalışmaları ile öne çıkan firma Şah Lojistik’dir. Uzun yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe hatırı sayılır proje bazlı işlere başarılı bir şekilde imza atmış olan firmamız parsiyel yük taşımacılığında da çalışma prensipleri ve hizmet kalitesi ile tercih edilen nadir nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Polonya’ya parsiyel nakliye haricinde komple tır nakliyesi, gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner nakliye gibi alanların tamamında düzenli lojistik hizmetlerimiz devam etmektedir. Polonya’dan ülkemize ithalat nakliye çalışmaları ile birlikte ülkemiz üzerinden transit geçişli olarak Asya ve Ortadoğu ülkelerine de üçüncü ülke kapsamlı parsiyel yük taşımalarını da gerçekleştirebilmekteyiz.

Karayolu ile parsiyel nakliyeciliğin tüm şart ve gerekliliklerine haiz olan firmamız Şah Lojistik, sahip bulunduğu C2 taşıma yetki belgesi bünyesine bulundurduğu öz mal ve kiralık araçları ile birlikte tedarikçilerimize ait yerli ve yabancı plakalı çok sayıda tır ile çalışmalarını devam ettirmekte, gerek ihracat kapsamlı gerek transit içerikli her türlü ticari ve gümrüklü ürünün Polonya’ya nakliyesini gerçekleştirebilmekte, yaptığı tüm taşımalarda CMR sigortası kapsamında hareket eden tırları kullanmaktadır.

Yirmi yılı aşkın bir süredir lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız Şah Lojistik Mersin merkezli kurulmuş olup zaman içerisinde büyüyüp gelişerek İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri gibi birçok ilimizde irtibat ve şube ofisleri açarak oldukça geniş bir çalışma alanına hitap edecek konuma başarılı bir şekilde ulaşmıştır.

Polonya parsiyel çıkışlarımız İstanbul’da bulunan depolarımızdan sağlanmaktadır. Yurdumuzun tüm illerinden İstanbul’a iç nakliye yapmak suretiyle getirdiğimiz veya sizlerin kendi imkanları ile gönderdiğiniz her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel yükleriniz depolarımızda bulunan ekipmanlarımız yardımıyla tırlara aktarıldıktan sonra gümrükleme işlemlerinin yapılmasına müteakip Polonya’nın tüm şehirlerine gümrük veya adres teslimi yapılmak suretiyle ulaştırılmaktadır.