Pakistan Nakliye

Dilediğiniz miktardaki yükü geniş ve uzun tırlarla belirtilen adrese kadar teslim eden Şah Lojistik sizlere hızlı ve sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere taşımacılık imkanı sağlayan firma farklı uzunluk, büyüklük ve özelliklere sahip araçlarla ulaşımı sağlamaktadır. Özellikle ağır yük nakliyesinde öncü olmayı başaran firma sizlere tam zamanında malı teslim etmeyi garanti eder.

Pakistan taşımacılık kategorisinde nakliye illeri karaci mircave, kuveyte ve tüm bölgelerine sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Özenle çalışan firma Pakistan nakliye hizmetini hem kara yolu hem de deniz yolu ile gerçekleştirmektedir.

Kuveyt ve Kara Mircave bölgelerine kadar tüm illere ulaşım sağlamaktadır. Parsiyel ve parça grupaj olarak nakliye yapılmaktadır. Haftanın belirli günleri tırlar yola çıkmaktadır.

İthalat ve ihracat sektöründe önemli bir yere sahip olan firma malın tıra yüklenmesi ve adrese teslimi esnasında oluşabilecek kazalar karşısında malınızı garanti altına almak amacıyla CMR nakliyat sigortası yapılmaktadır.

Malınızı teslim edilinceye kadar size teminat sağlayan firma modern ve alt yapısı sağlam araçlara sahiptir. Pakistan nakliye hizmetini İslamabad, Karaçi, Haydarabad, Pesaver, Lahor, Multan ve Ravalpindi illerine giderek yerine getiren firma yükü tam adresine ulaştırır.

Konteyner Vagon Nakliye

Türkiye’den ise İzmir, İstanbul, Ankara, Aksaray, Kayseri, Adana, Gaziantep, Konya, Mersin, İzmir, Samsun, Kastamonu, Antalya, Çorum, Eskişehir, Manisa ve Karaman illeri ile parsiyel nakliye yapılmaktadır.

Uluslararası Nakliye

Avrupa, Balkan ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri arasında nakliye sektöründe öncü olan firma sayesinde tüm taşımacılık işlerini kolayca yapabilirsiniz.Karachi için 40” HC (7 adet) için fiyat teklifi göndermenizi rica ederim. İstanbul Arnavutköy fabrikamız çıkışlı. Teklif hazırlıyorum. İş uygun görülürse gerçekleşmesi 7-8 hafta.