ŞAH LOJİSTİK

FİLOMUZ

ÖZBEKİSTAN NAKLİYE

Özbekistan Nakliye ile kaliteli hizmetimiz gereği tüm yüklerinize özen göstererek filolarımızla başarılı işler ortaya çıkarıyoruz.

KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Türkiye ve Özbekistan'da Güvenli ve hızlı hizmet, taşımacılıkta öncü olmayı hedefliyoruz.

FRİGO
FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Özbekistan Nakliye ile kaliteli hizmetimiz gereği tüm yüklerinize özen göstererek filolarımızla başarılı işler ortaya çıkarıyoruz.

FRİGO

VİZYON MİSYON

Türkiye ve Özbekistan'da Güvenli ve hızlı hizmet, taşımacılıkta öncü olmayı hedefliyoruz.

FRİGO

PARSİYEL NAKLİYE

Özbekistan nakliye alanında oldukça önemli bir paya sahip bulunan parsiyel taşımacılık konusunda kaliteyi hedefliyor.

Türk Cumhuriyetleri’ne nakliye konusunda isim yapmış nadir kuruluşlar arasında bulunan firmamız Şah Lojistik, çeyrek asra yakın bir zamandan bu yana nakliye hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Asya ülkelerinin en fazla ihracat yapılan ülkelerinin başında gelen Özbekistan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra düzenli olarak parsiyel çıkışlarda yapmakta olan firmamız İstanbul’da bulunan modern depolarında bir araya getirdiği parsiyel grubu yükleri haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle Özbekistan şehirlerine ulaştırmaktadır.

Ebat ve ağırlıkları itibarı ile değerlendirmeye alınan parsiyel yüklerle ilgili taşıma fiyatlarımız oldukça makul düzeydedir. Taşınabilir özellikte bulunup ihracat kapsamında bulunan ticari içerikli gümrüklü her türlü parsiyel yükün nakliyesini yapabilen firmamız Şah Lojistik, aynı zamanda üçüncü ülke kapsamında bulunan transit içerikli yüklerin de antrepo veya liman sahalarından alınarak başta Taşkent olmak üzere Özbekistan’ın tüm şehirlerine gümrük teslimi ulaşımını sağlamaktadır.

İstanbul dışında bulunan illerimizde mevcut parsiyel yüklerin Özbekistan’a taşınması işlemleri öncelikle bulundukları şehirlerden iç nakliye ile alınarak İstanbul depolarımıza getirilmeleri şeklinde sağlanmakta, firmamız ülkemizin tüm şehirlerinden İstanbul’a iç nakliye hizmetleri de sunabilmektedir. Depomuza getirilen parsiyel yükler deneyimli personellerimiz ve modern ekipmanlarımız vasıtası ile tırlar içerisinde yerleştirilmekte, araçlarımız yeterli doluluğa ulaştıktan sonra gümrük yapılmak üzere gümrük noktalarına giderek çıkış işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Özbekistan parsiyel nakliye çalışmalarımız komple tır nakliyesinde olduğu gibi genellikle İran, Türkmenistan üzeri güzergah kullanılmak üzere gerçekleşmekte, yükleme anından teslim anına kadar geçen süre oldukça kısa tutulmaya çalışılmakta, 8-10 gün gibi kısa bir süre içerisinde Özbekistan’da varış noktalarına ulaştırılmaktadır.

Kaliteli hizmet politikalarından taviz vermeden ciddiyetle hizmet sunan firmamız Şah Lojistik, Özbekistan parsiyel nakliye firmaları içerisinde özel ve titiz çalışmaları ile öne çıkmakta, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından dolayı beğeni ve teşekkür bildirimleri almaktadır. Firmamızın özellikle tercih edilen nakliye kuruluşu olma sebeplerinin başında iş takibini sorunsuz yapan, tüm parsiyel yük taşıma hizmetlerinde sigortalı araçlar kullanan bir firma olmamızdır.

Özbekistan parsiyel nakliye taleplerinizi bildirebileceğiniz mail ve telefonlarımız tam gün anlayışı ile hizmete açık bulunduğundan günün her anı gelen talepler anında değerlendirmeye alınır, en kısa üre içerisinde uygun navlun teklifleri ile dönüş sağlanır.

Özbekistan Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Hem tırı hem de içindeki malınızı CMR sigortası yaptırarak garanti altına alan firma olası kaza esnasında oluşan maddi zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Kendi standartlarından taviz vermeden çalışan firma Özbekistan nakliye konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri odaklı olarak çalışan ekip müşterinin isteklerini göz önünde bulundurur. Diğer parsiyel nakliye yapan firmalara göre frigo nakliyesinde öncü olan Şah Lojistik firması çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özbekistan'ın birçok şehrine ithalat ve ihracat ürünlerinin taşınmasına yardımcı olan firma deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Ağır nakliyat konusunda da sizlere yardımcı olan firma Semerkant, Buhara, Andican gibi farklı şehirlere her hafta taşımacılık yaparak malınızı verdiğiniz adrese teslim etmektedir.

Türkiye - Özbekistan seferlerini yaptığımız iller:
Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Antalya, Aydın, Kocaeli, Çorlu, Kastamonu.

ŞAJ LOJİSTİK IRU SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK R2 SERTİFİKA
ŞAJ LOJİSTİK UND SERTİFİKA