Özbekistan Nakliye

Özbekistan’ın Başlıca Nakliyat İlleri

En kısa sürede belirtilen adrese yükünüzü ulaştıran Şah Lojistik firması sizlere kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Çok uygun fiyatlarla nakliyat imkanı sunan firma Özbekistan nakliyat acenteleri ile uzun vadede kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır. Modern bir şekilde donatılmış araçlarla taşımacılığı yapmaktadır. Malınıza zarar gelmemesi için özenle çalışan elemanların hepsi eğitimli ve tecrübelidir. Yapılacak ithalat ve ihracat hizmetine cevap verebilecek şekilde donatılmış araçlara ve personellere sahip olan firma yola çıkıldığı andan malın adrese ulaştığı ana kadar müşteriyle sürekli irtibat halinde kalır. Özbekistan'ın Andican, Buhara, Cizzak, Fergana, Namangan, Semerkant ve Taşkent illerine kadar ulaşan firma çok kısa sürede nakliye hizmetini yerine getirmektedir.

Özbekistan Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Hem tırı hem de içindeki malınızı CMR sigortası yaptırarak garanti altına alan firma olası kaza esnasında oluşan maddi zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Kendi standartlarından taviz vermeden çalışan firma Özbekistan nakliye konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri odaklı olarak çalışan ekip müşterinin isteklerini göz önünde bulundurur. Diğer parsiyel nakliye yapan firmalara göre frigo nakliyesinde öncü olan Şah Lojistik firması çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özbekistan'ın birçok şehrine ithalat ve ihracat ürünlerinin taşınmasına yardımcı olan firma deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Ağır nakliyat konusunda da sizlere yardımcı olan firma Semerkant, Buhara, Andican gibi farklı şehirlere her hafta taşımacılık yaparak malınızı verdiğiniz adrese teslim etmektedir. Kütahya’dan Pelitli/Gebze destinasyonuna yaklaşık 25 ton kağıt bobin nakliyesi için indikatif navlun teklifinizi ivedi olarak bildirmenizi rica eder, iyi çalışmalar dilerim 

Özbekistan Taşkent’e aşağıdaki özelliklerde parsiyel yükümüz mevcuttur,uygun teklif vermenizi rica eder iyi çalışmalar dilerim. Toplamda 2 palet Brüt kilo:1500 kg İhraç edilen malzeme:Baskılı kağıt Address: Tashkent City ,konya Chilonzor region Labi xovuz str 33, index 100115 Özbekistan. Taşkent’ e gidecek Tasiş’ deki osmaniye malzememizin detayları aşağıdadır. Buna göre kayseri imkan ve navlun rica ederiz. özbek nakliyat hatay 5 palet :80x120x100 1palet :80x120x50 Toplam 6 palet, 2362 kg. İlaç  inşaat malzemesi Yükleme Mayıs ayı içerisinde Hepsi ayrı ayrı fatura 70 TIR ; TR (Eskişehir-Gebze-Dilovası) – Taşkent/Özbekistan, Tonaj 8-10 ton ortalama 18 kütahya TIR ;Duşanbe/Tacikistan, Tonaj 8-10 ton ortalama 10 TIR ; İstanbul’dan, Taşkent Özbekistan’a gönderimini yapacağımız mobilya antalya gönderimi için sizden m3 fiyat teklifi rica ederiz. afyon Yükleme Parsiyel olacaktır. Ek olarak, Özbekistan’da gümrük ithalat işlemlerini yapabiliyor musunuz? Gümrük vergileri vb konularda yardımcı olabilir misiniz? Stuttgart/Almanya - Taşkent/Özbekistan, Tonaj 0-25 ton 8 TIR ; Stuttgart/Almanya - Duşanbe/Tacikistan, Tonaj 0-25 ton  gaziantep Bu fiyat  taskentten  malı alıp kıbrısa teslım fıyatmıdır ? Kıbrısta  nerede teslım edıyorsunuz? mersin Adrese kadar goturuyormusunuz ? Gumrukler dahıl mıdır İzmir adresten alım Erenkoy gümrükleme Taskent varış 18 m3-1680 kg Navlun :aksaray Onay verirseniz cumartesi çıkacak aracıma programa ankara albilirim adana Sancaktepe depomuzdan 4 kap için buhara özbek İzmir adres farkı + Toplam . taşımanızı yapabiliriz. Erenköy istanbul gümrük açmak kaydıyla  İstanbul'dan, Taşkent Özbekistan'a gönderimini yapacağımız mobilya gönderimi için sizden m3 fiyat teklifi rica ederiz. Yükleme Parsiyel olacak Ek olarak, Özbekistan'da gümrük ithalat işlemlerini yapabiliyor musunuz? Gümrük vergileri vb konularda yardımcı olabilir misiniz? 

 

 

FİLOMUZ

ÖZBEKİSTAN FİLOMUZ

Özbekistan Nakliye ile kaliteli hizmetimiz gereği tüm yüklerinize özen göstererek filolarımızla başarılı işler ortaya çıkarıyoruz.

KOMPLE TAŞIMACILIK

ÖZBEKİSTAN TAŞIMACILIK

Türkiye ve Özbekistan'da Güvenli ve hızlı hizmet, taşımacılıkta öncü olmayı hedefliyoruz.

FRİGO

ÖZBEKİSTAN FRİGO

Türkiye'de alanında uzman kadrosuyla +4/-18 C frigo yük taşımacılığı