FİLOMUZ
KOMPLE TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Türkiye ve Özbekistan'da Güvenli ve hızlı hizmet, taşımacılıkta öncü olmayı hedefliyoruz.

FRİGO
FRİGO

KALİTE POLİTİKAMIZ

Özbekistan Nakliye ile kaliteli hizmetimiz gereği tüm yüklerinize özen göstererek...

FRİGO

VİZYON MİSYON

Türkiye ve Özbekistan'da Güvenli ve hızlı hizmet, taşımacılıkta öncü olmayı hedefliyoruz.

FRİGO

PARSİYEL NAKLİYE

Özbekistan nakliye alanında oldukça önemli bir paya sahip bulunan parsiyel taşımacılık...

FRİGO TAŞIMACILIK

Özbekistan’a taşımacılık alanında 20 yılı aşkın zamandan bu yana faaliyetlerde bulunan firmamız son dönemlerde artan talepleri karşılamak adına frigo tır nakliyesine de yer vermeye başlamış, bu alanda araştırmalarını yoğunlaştırarak alt yapısını tam donanımlı bir şekilde oluşturup geliştirmiş, frigo dorseleri mevcut tırları mevcut araç filosuna ekleyerek Özbekistan frigo nakliye hattında da seferlere başlamış bulunmaktadır.

Türkiye ile Özbekistan arasında önemli ölçüde talep gören frigo taşımacılığı özellikle yaş sebze meyve, et ve süt ürünleri, donmuş mamüller, her türlü çiçek ve bitki türleri ve kimyevi maddeler gibi ısı ayarlı taşınması gereken ürünler alanında oldukça rağbet gördüğünden firmamız bu alanda çalışmalarını sonuçlandırarak sektörel gereksinimleri de göz önünde bulundurarak bu alana tam donanımlı bir şekilde giriş yapmıştır.

Özbekistan’ın başta Taşkent olmak üzere Semerkand, Buhara, Urgenc ve Namangan gibi daha bir çok iline yapılan frigo tır seferlerine araç organize edebilen bir yapıya sahip bulunan firmamız, ülkemizde üretilmekte olan soğuk zincir kapsamında ki her türlü ürünün nakliyesini gerçekleştirmektedir. Yapmakta olduğumuz tüm taşımalarımızda araçlarımıza yerleştirdiğimiz ısı kontrol takip sistemi ile anlık kontrol kabiliyetine sahip bulunan firmamız taşıma süresince meydana gelebilecek herhangi bir bozulma veya deformasyonun önüne geçerek olumsuzluk yaşanmasına mahal vermeden ürünlerin teslim yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Karayolu frigo tır nakliyesinde bir çok ülke de olduğumuz gibi Özbekistan’da da oldukça etkin bir pozisyona sahip bulunuyor, Özbekistan’ın tüm şehirlerinde hizmetlerde bulunan acenteliklerimiz ile işbirliğimiz ve irtibatımız sayesinde yüklemeden boşaltmaya kadar gelişen süreci en kısa süre de sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Ticari ilişkilerimizin uzunca bir geçmişe dayandığı Özbekistan ile gerek ihracat gerek ithalat nakliye çalışmalarımızı karayolları yönetmeliğine uygun bir şekilde sağlamaktayız. Türkiye Özbekistan arasında farklı güzergahlar kullanmak suretiyle seferler yapan frigo araçlarımız İran ve Türkmenistan üzeri güzergahın yanı sıra Gürcistan ve Azerbaycan üzeri güzergahı da tercihen kullanmaktayız. Sefer yapan frigo dorse tırlarımız genellikle yüksek modelli araçlardan oluşmakta, araçlarımız deneyimli sürücülerimiz kontrolünde taşıma esnasında soruna ve sıkıntıya yol vermeden teslimatlar yapmaktadırlar.

 

Özbekistan Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Hem tırı hem de içindeki malınızı CMR sigortası yaptırarak garanti altına alan firma olası kaza esnasında oluşan maddi zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Kendi standartlarından taviz vermeden çalışan firma Özbekistan nakliye konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri odaklı olarak çalışan ekip müşterinin isteklerini göz önünde bulundurur. Diğer parsiyel nakliye yapan firmalara göre frigo nakliyesinde öncü olan Şah Lojistik firması çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özbekistan'ın birçok şehrine ithalat ve ihracat ürünlerinin taşınmasına yardımcı olan firma deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Ağır nakliyat konusunda da sizlere yardımcı olan firma Semerkant, Buhara, Andican gibi farklı şehirlere her hafta taşımacılık yaparak malınızı verdiğiniz adrese teslim etmektedir.

Türkiye - Özbekistan seferlerini yaptığımız iller:
Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Antalya, Aydın, Kocaeli, Çorlu, Kastamonu.