nahçıvan nakliye

Türkiye, İran ve Ermenistan ülkeleri arasında bulunup Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti adı ile hayat bulan bölge oldukça küçük coğrafi yapısı ve ekonomik durumu ile çok fazla gelişme kaydedemeyen özerk bölgeler arasında yer almaktadır. Halkının büyük bölümü Azeri kökenli olması münasebetiyle Azerbaycan’dan himaye alan bölge ülkemiz ile orta ölçekli bir ticaret hacmine sahip bulunmaktadır.

Yapısı itibarı ile her ne kadar önemli bir ticaret hacmimiz bulunmasa da belirli aralıklarla ihracat yapılan Nahçıvan temel gıda ve tüketim mamullerinin önemli bölümünü ülkemizden temin etmektedir. Nahçıvan çalışan nakliye firmalarının bir çoğu gelen taleplerin azlığı nedeniyle bu hattan çekilmiş olsa da firmamız bu bölgeye özel ihtimam gösteriyor, Nahçıvan’a ihracat yapan firmalarımız ile irtibatlı olarak düzenli nakliye hizmetleri sunuyor.

Nahçıvan nakliyesinde sadece komple tır taşımacılığı ile yetinmeyerek her hafta düzenli olarak parsiyel yük taşıma araçlarını da hizmete sunmuştur. Ülkemizin tamamında üretilmekte olan parsiyel veya kargo kapsamında ki küçük ölçekli yüklerin Nahçıvan’a ulaştırılmasında çıkışlarımız İstanbul depomuzdan yapılmaktadır.

İstanbul dışındaki illerimizde bulunan parsiyel yüklerin iç nakliye yaptırılmak suretiyle İstanbul depomuza getirilmesinde iç nakliye hizmeti de sunan firmamız gümrüklemenin yapılmasınn ardından yola çıkardığı parsiyel araçlarınız 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde Nahçıvan gümrük noktalarına ulaştırmaktadır.

Nahçıvan karayolu nakliye çalışmalarımız standart tenteli tırlar ile kuru yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi, konteyner nakliye ve kamyon taşımacılığı gibi alanlarda da devam etmektedir. Nahçıvan hattında kullandığımız araçlarımızın büyük çoğunluğu Türk plakalı tırlardan oluşsa da İran plakalı tırlar ile verdiğimiz hizmet oranı da hatırı sayılır niteliktedir.

Özellikle çalışma koşulları ve prosedürleri nedeniyle bir çok nakliye kuruluşunun çalışmaktan çekindiği Nahçıvan nakliyesinde firmamız alt yapısını tamamlamış evraksal anlamda tüm gereklilik ve şartları yerine getirmiş olması münasebetiyle sorunsuz ve kesintisiz servis hizmeti sunuyor, Yükleme veya teslim aşamasına kadar ortaya çıkan periyodik görevleri layıkı ile yerine getirerek zamanında teslimatlar yapmaktadır.

Proje ve Ağır Nakliye

Kaliteden ödün vermeden Nahçıvan nakliye hizmetlerini sürdürmeye devam eden firmamız ihracatçı ve iştirakçilerimizden gelen tüm talepleri zamanında değerlendirmeye alıyor, uygun taşıma koşulları ve nakliye fiyat teklifleri ile kabul edilebilir avantajlar sunmaya devam ediyor.

Kırgızistan NAKLİYAT