moldova nakliye

Balkan ülkeleri arasında yer alan Moldova’ya sürekliliği bulunan nakliye çalışmalarımız iki ülke arasında cereyan eden  ticari ilişkilerimiz çerçevesinde devam etmekte, lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Şah Lojistik Türkiye- Moldova ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sürdürmektedir.

Moldova ihracat, ithalat karayolu nakliye çalışmalarımız uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle birlikte istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Moldova’ya yapılan İhracatın ilk sıralarında Sanayi ekipmanları, makine türleri, otomotiv ürünleri, yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri gibi ürünlerin nakliyesi konusunda  kapsamlı hizmetler sunan firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle uluslararası taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Moldova’ya kuru yük taşımacılığı, gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile tam teçhizatlı ve eksiksiz olarak devam ettirmektedir.

Ülkemizin tüm şehir ve bölgelerinden Moldova’nın  tüm şehirlerine ihracatı yapılmakta olan her türlü yükün nakliyesi konusunda kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Moldova çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan özel çalışmaları ile dikkat çekmektedir. Moldova karayolu nakliyesinde sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz mal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm nakliye araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermektedir.

Moldova’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul’da bulunan depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Moldova’ya parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre başta başkent Kişinev olmak üzere tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır. Moldova’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Türkiye üzerinden Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen transit kapsamlı üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Moldova’da mevcut bulunan şube ofis ve acentelerimizle işbirliğimiz kapsamında lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız olabilecek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Firmamız Şah Lojistik tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Moldova ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, taşımacılık konusunda, alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizi karşılayacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Yıllık 62 tır olarak ihracat navlun teklifinizi iletmenizi rica ederim.

Teslim edilecek adres: 167 Uzinelor str., Chisinau, Moldova

Yükleme adresi: İnegöl OSB 2. Cad No:20

Yükleme tonajı 17-20MT

Min 2,85 araç talep edilmektedir.

YDG fiyatını da