mısır nakliye

Mısır nakliye firmaları taşımacılığın roro ile Mersin ve İskenderun limanlarından çıkışlı olarak sağlanıyor olmasından dolayı ülkemizin genellikle Akdeniz bölgesine bağlı illerinde yerleşik bulunmaktadırlar.

Mersin ve Hatay illerimiz başta olmak üzere bir çok ilimizde faaliyet göstermekte olan Mısır nakliye firmaları içerisinde uzun yıllardan bu yana Türkiye-Mısır hattında nakliye çalışmaları yapan, oldukça geniş araç filosuna sahip, deneyimli personelleriyle kaliteli hizmete odaklı çalışmalar yapan Şah Lojistik başarıları ile sürekli ön planda bulunmaktadır.

Ülkemizin tüm şehirlerinden yüklemeye organize edilen araçları ile Mısır nakliye çalışmalarını sürdüren Şah Lojistik, Mısır’ın liman ve iç kesimlerde bulunan şehirlerine adres teslimi yapmak suretiyle düzenli sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Mısır’ın başta başkent Kahire olmak üzere tüm şehirlerine teslimatlar yapabilen bir konumda bulunan firmamız tır taşımacılığının yanı sıra düzenli olarak konteyner nakliye çalışmaları da yapmaktadır.

Kuru yük taşımacılığının yanı sıra farklı ürün türlerinin de nakliyesini yapabilme kabiliyetine sahip bulunan Şah Lojistik, yaş sebze meyve ve kimyevi maddeler gibi derece ayarlı olarak taşınması gereken ürünleri frigo dorseli tırlar ile, ölçü ve ağırlıkları itibarı ile gabari dışı yük olarak adlandırılan ürün türlerini lowbed dorse tırlar ile, limandan limana nakliyesi istenen ürünlerin konteynerler ile taşınması işlemlerini tüm gereklilikleri ile yerine getirmektedir.

Mısır nakliye çalışmalarında oldukça öz verili ve düzenli hareket eden firmamız maddi kazanımlardan çok müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaptığından kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Taşınan ürünün hassasiyeti ve önemini göz önünde bulundurarak son derece dikkatli ve özenli taşıma hizmeti sunan firmamız sahip olduğu yetki belgesi ve tüm araçlarda bulunan CMR sigortası güvencesinde mal taşımaktadır.

Nakliye sektöründe çeyrek asra yakın bir zaman dilimini geride bırakmış olan Şah Lojistik Mısır nakliye konusunda önemli projelere imza atmış, disiplinli ve mütevazi tutumunu elden bırakmadan çalışmalarını 7/24 çalışma anlayışı ile sürdürmeye devam etmektedir. Deneyimli personelleri ile günün her saati görev başında bulunan kuruluşumuz müşterilerine yük ve araç durumu ile ilgili anlık konum bilgilendirmesi yapıyor, yüklenen ürünü taahhüt edilen süre zarfında teslim edilmesi gereken noktalara ulaştırıyor.