mersin ağır nakliyat

Yurt içi ve Uluslararası gabari dışı Ağır yük taşımacılığı alanında iddialı çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız Şah Lojistik, Mersin’de bulunan ağır nakliye araç filosunu her geçen gün büyütüp geliştirmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası gabari dışı ağır nakliyatta tam donanımlı yüksek model araç, tecrübeli sürücü ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Mersin ağır nakliyat çalışmalarında Lowbed tarzı araçlarımız her türlü gabari dışı yükünüze uygun iki dingilden sekiz dingile kadar uzamalı ve havuzlu dorse türleriyle çeşitlilik arz etmekte  olup yükleriniz karayolu izin belgesi kapsamında, eskort araçlarımız nezaretinde sigorta güvencesi altında emniyetle taşımaktayız.

 

Türkiye’nin bir çok ilinde şubeleri bulunan Mersin merkezli faaliyet gösteren firmamız Şah Lojistik, başta Mersin olmak üzere tüm illerimize ait yüklerinizi  yurt içinde teslim olması istenen noktalara taşımaktadır. Gerekli taşıma yetki belgesi çerçevesinde, Gabari dışı yük grubunda bulunan iş makinaları, ekskavatörler, jeneratörler, sanayi makinaları, boru hatları, rüzgar gülü, türbinler, her türlü vinç, yat ve gemiler gibi ağır tonajlı, yüksek , uzun ve geniş metrajlı yüklerinizi, yol etüdü araştırması dahilinde, alınması istenen noktadan teslimatı istenen noktalara ulaştırmaktayız.

Mersin ilimizde üretimi yapılmakta olan her türlü ağır nakliyat yükünün yurt içinde taşınmasını tüm gereklilik ve şartları ile yerine getirmekte olan firmamız Şah Lojistik ülkemizin bir çok bölgesinde bulunan irtibat ofisleri ile bağlantılı olarak sistemli bir şekilde ilerlemekte, taşınması planlanan her türlü gabari dışı ağır nakliyat yükünün varış noktalarına yüklendiği şeklinde değişikliğe uğramadan ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Mersin ağır nakliyat çalışmalarımızda ağır tonajlı yüklerinizin bulunduğu noktadan ekipmanlar vasıtası ile araçlara yüklenmesi, ve teslim edileceği noktaya araçtan indirilmesi sırasında yük durumuna göre vinç hizmetlerimizin yanı sıra takozlama, destekleme ve sabitleme hizmetlerini de bünyemizde bulundurmaktayız. Mersin Ağır nakliyat taleplerinizde hızlı hesaplama hızlı yanıt konusunda oldukça tecrübeli bulunan personellerimiz 7/24 esası ile çalışmaktadır.

Günün her saati görev başında bulunan deneyimli ve uzman operasyon ekibimiz Mersin ağır nakliyat ile ilgili yazılı ve sözlü taleplerinize, belirtilen mesafelere göre en uygun  taşıma fiyatlarıyla, olabildiğince hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Yükleme anından teslimata kadar geçen süre zarfında, araç takip sistemimiz ile araçlar an be an takip edilebilmekte, alınan anlık araç konum bilgisi yükleyici firmalara verilmek suretiyle bilgi akışı sağlanmaktadır.