mardin ağır nakliyat

Yüksek Hacimli Yükler İçin Mardin Ağır Nakliyat

Proje taşımacılığı gibi noktalarda gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinde çok ağır tonaj bulunduğu için ağır nakliyat hizmeti verilir. Bu noktada da firmamız Mardin ağır nakliyat hizmetlerini gerçekleştirerek, kent ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet sağlamaktadır. Yılların tecrübesi ile kurulmuş profesyonel bir ekibe sahip olduğumuz için kent içerisinde adresten adrese komple ve parsiyel taşımacılık ile avantaj sağlıyoruz.

Firmamız istenilen noktaya yatırım veya politik amaçlı bir şekilde taşınacak malzemeleri uzunluk, genişlik, ağırlık ve yükseklik gibi bakımlardan inceledikten sonra uygun araçlar ile Mardin ağır taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Farklı acenteler ile gerçekleştirilen anlaşmalar sayesinde yurtiçi ve yurtdışında yapılabilen lojistik hizmetleri ile sorunsuz bir ulaşım sağlamak ve teslimat gerçekleştirmek için her kuralı birebir olarak yerine getiriyoruz.

Mardin Ağır Nakliyat Firmaları Sayesinde Alınan Hizmetler

Şah Global Lojistik olarak Mardin ağır nakliyat firmaları arasında birçok farklı hizmet türünü yıllardır sunmaktayız. Bu kapsamda öncelikli olarak karayolu taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı yer alırken, uluslararası taşımacılık ve proje taşımacılığı dahi sağlanmaktadır. Örneğin, rafineri ve yakıt ürünleri taşınması, enerji santrali, boru hattı taşıma, tribün taşıma, gabari dışı yük taşıma ve anahtar teslim proje taşıma gibi birçok hizmet standardı yer almaktadır.

Firmamız sayesinde aldığınız ağır nakliyat hizmetlerinde çözüm ortağı şirket yapısı oluşturarak, piyasanın standartlarına göre çok uygun rakamlı hizmetler veriyoruz. Bu sayede memnuniyet oranı çok yüksek bir kapsama ulaşarak, 500 ton gibi ağır yükleri dahi taşıyabilecek araçlar ile uygun fiyat garantisi sağlıyoruz.

Mardin Gabari Dışı Yük Taşımacılığı Avantajı

Örnek olarak sunduğumuz Mardin gabari dışı yük taşımacılığı istemlerinde iş makineleri, dozer, silindir veya sondaj makinesi gibi her aracı 500 ton gibi yüklere kadar rahatlıkla taşıyoruz. Farklı sektörlerden firmamıza sunulan kazan gibi ürünleri ya da vinç gibi sistemleri Mardin lowbet araçlar sayesinde dünyanın her noktasına rahatlıkla taşıyoruz.

Lowbet taşımacılık amacıyla düzenlenmiş özel araçlarımız ve profesyonel ekip üyelerimiz sayesinde sorunsuz ve kurallı bir taşıma sağlıyoruz. Bu kapsamda gereken tüm belgeler, izinler, gümrük ve sigorta işlemlerinin sağlanması ile birlikte yurt dışına kadar ulaşan bir yapı ile sorunsuz adrese teslim taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.