ŞAH LOJİSTİK

VİZYON MİSYON

VİZYONUMUZ

Makedonya nakliye konusunda ülke çapında lider lojistik kuruluşu olma yolunda hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerleyerek tam kapsamlı faaliyetler sunmak, teknoloji ile aynı paralellikte düzenli çalışmalar yapmak, modern araç filomuzu her geçen gün daha da büyüterek taleplerin tamamına yeterli gelebilecek hacim ve kapasiteye ulaşmak.

Alt yapı ve temel eğitimlerinden itibaren tüm personelleri doğru yönde eğiterek bilinçlendirmek, sektörde elde edilen kazanımları yine sektör de sarf ederek ülke ekonomisine katkı da bulunarak istihdam sağlamak.

MİSYONUMUZ

Ortaya koymuş olduğumuz hedeflerimiz doğrultusunda kurumsal kimlik kazanmış firma olma yolunda çizgimizden sapmaksızın hareket ederek çalışan tüm personellerin mesleki yeterliliğe ulaşmalarını sağlamak.

Faaliyet alanları içerisinde önemli bir konumda yer alıp Uluslararası alanda kabul görmüş bir meslek türü olan karayolu taşımacılığı alanında hizmet ettiğimizin farkındalığı ile müşteri merkezli taleplere zamanında ve beklentileri karşılayabilecek hizmet kalitesi sunmak birincil hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Ülke ekonomisine ve taşımacılık sektörüne yarar sağlayacak geniş kapsamlı çalışmalarımızı teknolojik alt yapımızı güçlendirerek sürekli olarak büyütüp geliştirme amacı ile iş büyütme ve geliştirme çalışmalarımıza ara vermeksizin devam etmekteyiz.